Koronawirus w rodzinie królewskiej? Synowa Elżbiety II "nie czuje się dobrze". Wszyscy obawiają się najgorszego

Koronawirusa obawiają się nie tylko zwykli obywatele, ale i osoby publiczne, które pełnią funkcje państwowe. Do ich grona należy Elżbieta II razem z całą swoją rodziną. Z dworu królewskiego dochodzą niepokojące wieści - hrabina Zofia, synowa królowej, nie czuje się najlepiej. Brytyjczycy podejrzewają najgorsze!

Rodzina królewska wciąż uczestniczy w wydarzeniach wagi państwowej, które bezpośrednio wiążą się z pełnionymi przez nią funkcjami. Członkom dworu królewskiego nie przeszkadza fakt, że w ostatnim czasie na całym świecie gwałtownie wzrosła liczba chorych na koronawirusa, a przebywanie wśród licznej grupy osób nie jest bezpieczne. Wprowadzono minimalne środki ostrożności, które jednak nie są w stanie w zupełności ochronić monarchinię i jej najbliższych przed zarażeniem. Nic więc dziwnego w tym, że Brytyjczycy drżą o zdrowie swojej władczyni. Okazuje się, że powody do zmartwień ma także jej synowa, hrabina Zofia. Pałac Buckingham wydał oświadczenie, że kobieta nie czuje się najlepiej.

Zobacz wideo Królowa naprzeciw technice. Nawet ona jest użytkowniczką Instagrama!

Żona księcia Edwarda jest chora

Brytyjskie media obiegła informacja o złym stanie zdrowia hrabiny Wesseksu. Żona księcia Edwarda jeszcze kilka dni temu towarzyszyła mu w oficjalnych wydarzeniach, związanych z jego urodzinami. Według oświadczenia Pałacu Buckingham, kobieta nie czuje się najlepiej, dlatego zmuszona jest odwołać służbowe spotkania. 

Musiała odwołać trzy spotkania w Yorkshire, ponieważ nie czuje się dobrze. 

Obywatele Wysp obawiają się o bezpieczeństwo rodziny królewskiej. Podejrzewają, że hrabina Zofia może być nosicielką koronawirusa. Wielu Brytyjczyków uważa, że zastosowane przez dwór środki ostrożności nie są wystarczające, by uchronić przed zarażeniem. Przypomnijmy, że członkowie rodu monarchów od jakiegoś czasu stosują się do zalecenia, by nie witać się ze swoimi poddanymi ręką tak, jak od wielu lat mieli to w zwyczaju robić. 

Mamy nadzieję, że stan zdrowia hrabiny Zofii niebawem się polepszy, a doniesienia o groźnym wirusie nie zostaną potwierdzone. 

BWO 

Więcej o:
Komentarze (6)
Synowa Elżbiety II "nie czuje się dobrze". Rodzina królewska obawia się koronawirusa
Zaloguj się
 • wejsunek47

  Oceniono 14 razy 8

  w naszym kole gospodyń wiejskich w Burkowie koło Kętrzyna też trzęsiemy się ze strachu w obawie o zdrowie lorda i księżniczki..

 • kupogon

  Oceniono 11 razy 3

  No i karwa co w związku z tym?

 • kupidon

  Oceniono 1 raz 1

  hrabina Zofia - hrabina Wessexu - ja prdl

 • cerebral.palsy

  Oceniono 11 razy -1

  z jakiej racji pisac o pustej hrabinie, ktora w zyciu nie przepracowala ani godziny, tylko każe wozić się za pieniądze podatników ? czym ona rożni sie od milionów zwykłych obywateli ? wirus powinien sklutecznie wyczyścić tę patologiczną rodzinę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX