Królowa Elżbieta II rzadko decyduje się na tak odważne kolory. Tego połączenia nie powstydziłaby się żadna fashionistka

Królowa Elżbieta II zaskoczyła ostatnio swoją kreacją. Dawno nie widzieliśmy jej w tak krzykliwym wydaniu.

Ostatnia kreacja królowej Elżbiety II wygląda całkiem znajomo. Na podobne zestawienie kolorów kiedyś decydowała się chętnie księżna Diana. Monarchini otrzymała Order Świętego Jana Jerozolimskiego ubrana w czerwono-fioletową sukienkę i czarne skórzane buty. Trzeba przyznać, że to dość odważny wybór kolorów. Do tej pory królowa decydowała się jednak na nieco bardziej stonowane kreacje. Funkcję dodatków pełniły perłowy naszyjnik i broszka.

Królowa Elżbieta II oddała hołd księżnej Dianie?

Odkąd brytyjska rodzina królewska posiada konta w mediach społecznościowych, fani i poddani mogą regularnie podglądać kulisy pracy królowej oraz książąt. W tym tygodniu Elżbietę II spotkał nie lada zaszczyt. W wieku 93 lat monarchini otrzymała Order Świętego Jana Jerozolimskiego. Fotorelacja z ceremonii znalazła się już na profilu rodziny królewskiej na Instagramie.

 

Kolorowa kreacja królowej z miejsca podbiła serca internautów. W komentarzach zaroiło się od ciepłych słów i komplementów.

Jaka stylowa królowa.
Wszystko inne może się rozpadać, ale ona się trzyma i zadaje szyku w tej sukience.
Pierwsza dama całego świata! - zachwycają się internauci.

Wiele osób zauważyło też, że na podobne zestawienie kolorów zdecydowała się lata temu księżna Diana. Miała ona na sobie czerwono-fioletową stylizację dwukrotnie w 1989 roku podczas wizyt w Kuwejcie i Hong-Kongu. Przypadek? Czy może jednak monarchini chciała oddać w ten sposób hołd tragicznie zmarłej Dianie? Powszechnie wiadomo, że panie nie żyły w najlepszych relacjach.

Na brytyjskim dworze nie brakuje ostatnio konfliktów i niesnasek. Ostatnio media pisały chociażby o tym, że Księżna Kate unikała nawiązywania kontaktu wzrokowego z Meghan i Harrym. Niewykluczone, że ten gest ze strony Elżbiety II miał odwrócić uwagę od królewskich skandali. Udało się?