Horoskop dzienny - 10 lipca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 10 lipca. Czym postanowi zaskoczyć Cię przyszłość? Sprawdź, jak potoczą się Twoje losy już w nadchodzącą środę i nie wahaj się podejmować licznych wyzwań. Przeczytaj horoskop na nowy dzień.

Czasem mamy lepszy, czasem gorszy dzień. Jaka będzie środa w Twoim wydaniu? Sprawdź, czy spotka Cię szczęście, czy raczej będziesz się zmagać z samymi przeciwnościami losu.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Baran

Nie możesz wiecznie chować głowy w piasek i wreszcie to zrozumiesz. Zdecydujesz się powiedzieć prawdę w jakiejś kłopotliwej dla Ciebie sprawie. Wbrew Twoim obawom, znajdą się osoby, które docenią Twoją szczerość.

Horoskop dzienny – Byk

Postanowisz wyrzucić z siebie wszystko, co Ci przeszkadza i z czym się nie zgadzasz. Możesz tym poważnie zaskoczyć swoje otoczenie i wprowadzić w ten sposób poważną konsternację. Nie przejmiesz się tym zupełnie, a to błąd, bo konsekwencje Twoich czynów mogą być całkiem poważne.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Możesz poczuć się zagubiona/zagubiony i nieszczęśliwa/nieszczęśliwy. Atmosfera wokół Ciebie stanie się gęsta i nieprzyjazna. To z jej powodu nie będziesz się w stanie w ogóle skupić na rzeczach ważnych. Spróbuj chociaż porozmawiać z przyjaciółmi.

Horoskop dzienny – Rak

Dużo osób będzie miało dzisiaj do Ciebie pretensje. W większości przypadków okażą się one nieuzasadnione, a mimo wszystko i tak poczujesz się z ich powodu okropnie. Na szczęście są wokół Ciebie także życzliwi ludzie, którzy przywrócą Ci wiarę w siebie.

Horoskop dzienny – Lew

Pędzisz naprzód, a wraz z Tobą wszystkie zawodowe projekty, które realizujesz. To doda Ci nowej siły i motywacji do kolejnych działań. Nie będziesz się oglądać na innych ani za siebie – wszystko pójdzie zgodnie z Twoim planem, więc poczujesz prawdziwą dumę ze swoich osiągnięć.

Horoskop dzienny – Panna

Duża determinacja pomoże Ci dziś nadrobić zaległości – nawet te spore. Nie przejmuj się tym, co będą mówili Ci inni, bo prawdopodobnie zdecydują się zniechęcać Cię do pracy. Działaj według swoich przekonań i nie martw się niczym innym.

Horoskop dzienny – Waga

Dziś zrobi Ci się smutno. Nie będziesz w stanie oszacować, skąd Ci się to bierze. Mimo to postanowisz walczyć o swoje i nie dasz się od tego odwieść. Nie bój się powiedzieć tego, co myślisz. Czasem tak po prostu trzeba.

Horoskop dzienny – Skorpion

Negatywnie zaskoczą Cię osoby z Twojego bliskiego otoczenia, które zamiast wziąć Twoją stronę, opowiedzą się za kimś innym, kto od dawna z Tobą rywalizuje. Poczujesz się zdradzona/zdradzony i oszukana/oszukany. Szybko zaczniesz też układać nowy plan na przyszłość.

Horoskop dzienny – Strzelec

Będziesz dzisiaj bardzo nieustępliwa/nieustępliwy. Nie zmienisz zdania nawet wtedy, gdy ktoś będzie Cię o to żarliwie prosić. Postanowisz trzymać się swoich racji choćby nie wiem co. Tym sposobem możesz zrazić do Ciebie przynajmniej kilka osób.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Postanowisz dążyć po trupach do celu, nie przejmując się w ogóle ewentualnymi konsekwencjami. Przyjaciel lub przyjaciółka zdecyduje się przekonać Cię do zmiany nastawienia, ale będziesz głucha/głuchy na jego słowa. Pomyśl tylko, czy nie będziesz tego potem żałować.

Horoskop dzienny – Wodnik

Pokażesz wszystkim pazurki. Pod żadnym pozorem nie wycofuj się z takiej postawy – ktoś w końcu musi zrozumieć, jak wiele robisz każdego dnia i poznać Twoją wartość. Możliwe, że i Ty sama/sam poczujesz się lepiej, gdy coś sobie udowodnisz.

Horoskop dzienny – Ryby

Pewna osoba będzie celowo działała na Twoją szkodę. Zamiast próbować ją namówić do zmiany zdania, spróbuj po prostu być sobą i robić swoje. Nie licz na to, że ten ktoś odpuści. Spróbuj go podejść i wykorzystaj przeciwko niemu jego własną broń.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.