Horoskop dzienny - 9 lipca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 9 lipca. Przekonaj się, co Cię czeka w kolejnym dniu. Czy tym razem los się do Ciebie uśmiechnie? Pamiętaj, Twoja najbliższa przyszłość jest zapisana w gwiazdach.

Wtorek zapowiada się interesująco dla kilku znaków zodiaku. Na powodzenie mogą dzisiaj liczyć Bliźnięta i Strzelec. Sprawdź, co horoskop dzienny przewiduje dla Ciebie.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Baran

Wtorek rozpocznie się dla Ciebie pechowo. Prawdopodobnie utkniesz w korku lub spóźnisz się na tramwaj czy autobus, przez co spóźnisz się na umówione spotkanie. Będziesz mieć nieprzyjemności z tego powodu. Pod wieczór czekają Cię jednak dobre informacje.

Horoskop dzienny – Byk

Osoby spod znaku Byka powinny przemyśleć swoje ostatnie sprawy. Nie jest jeszcze za późno, aby zmienić zdanie. Nie zwlekaj z tym jednak dłużej – później możesz żałować. Skonsultuj się koniecznie ze Skorpionem – będziesz mogła/mógł liczyć na jego pomoc.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Sprawy, w których będziesz uczestniczyć, znacznie przyśpieszą. Wszystko zacznie się układać i dzięki temu poczujesz się znacznie szczęśliwsza/szczęśliwszy niż w ostatnim tygodniu. Bliźnięta otrzymają też jakąś szansę od losu i tylko od Ciebie zależy, jak ją wykorzystasz.

Horoskop dzienny – Rak

Najbliższy wtorek da Ci poważnie w kość. Z pracy wrócisz zmęczona/zmęczony i niezależnie od tego, co sobie planowałaś/planowałeś, zapragniesz od razu położyć się do łóżka. Może się jednak okazać, że to płonna nadzieja, bo ktoś już na Ciebie będzie czekał.

Horoskop dzienny – Lew

Tuż obok Ciebie rozegra się jakaś kłótnia. Nie będzie to przyjemny widok, zwłaszcza że sprawa będzie dotyczyła tematu, który w pewnym sensie Cię interesuje. Pod żadnym pozorem się w to nie mieszaj. Zwłaszcza jeśli w późniejszym czasie wolisz uniknąć kłopotów i pretensji z obu stron.

Horoskop dzienny – Panna

Będziesz dziś myślała/myślał o inwestycjach. Aby jednak nie popełnić błędu, lepiej poradź się kogoś, kto naprawdę zna się na takich rzeczach. Najwyższy czas zacząć coś robić dla siebie na przyszłość. Wszyscy regularnie zabezpieczają się finansowo, a Ty?

Horoskop dzienny – Waga

Potrzebujesz odrobiny spokoju. Nawet w pracy nie będziesz szczególnie aktywna/aktywny – na szczęście nikt nie postanowi Cię gonić do obowiązków. Spróbuj po prostu rozważyć wszystko na chłodno. Tylko tak dojdziesz do właściwych wniosków.

Horoskop dzienny – Skorpion

W ten wtorek będziesz o wszystkim zapominać. Dotychczasowe osiągnięcia może przyćmić Twój nagły brak skupienia. Możliwe, że jego przyczyną będzie ktoś, kto opowiedział Ci sporo o swoich problemach. Uważaj na niego.

Horoskop dzienny – Strzelec

Znajdziesz się w centrum uwagi. Nagle odkryjesz, że to całkiem przyjemne, choć z początku trochę Cię przerazi. Inni będą komplementować Twoje pomysły i stale śmiać się z Twoich żartów. Atmosfera stanie się naprawdę przyjemna.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Możesz odnosić wrażenie, że coś Cię ominęło. Może coś przegapiłeś? Zapomniałeś o całkiem ważnym wydarzeniu? Nie martw się. Są tacy, którzy na pewno Ci o nim przypomną, a jeśli będą w stanie, nadrobią za Ciebie wszelkie zaległości.

Horoskop dzienny – Wodnik

Nagle poczujesz się jak jakaś/jakiś mentorka/mentor. Choć wcale tego nie planowałaś/planowałeś, wszyscy zaczną do Ciebie przychodzić po radę. Z jednej strony Ci się to spodoba, z drugiej uznasz taką kolej rzeczy za męczącą i trochę monotonną.

Horoskop dzienny – Ryby

Dziś postawisz na relaks. Towarzyszyć Ci będą przyjaciele i inne osoby, znajdujące się w Twoim otoczeniu. Razem z nimi miło spędzisz czas. Sięgaj po rozwiązania, które są dla Ciebie wygodne, nawet jeśli nie wszystkim odpowiadają. Ważne przecież, żebyś to Ty dobrze się czuła/czuł w takich sytuacjach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.