Horoskop dzienny - 31 marca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 31 marca. Życie nie zawsze bywa sprawiedliwe. Chcesz przekonać się, jak potoczą się Twoje losy? W takim razie sprawdź, jaka okaże się Twoja Wielkanoc i bądź gotowa/gotowy na kolejny intrygujący dzień.

Horoskop dzienny – Baran

Dziś ciągle będziesz spóźniona/spóźniony. Twoja postawa podziała na nerwy nie tylko rodzinie, ale i znajomym. Niestety, nic na to nie poradzisz – po prostu nie zdołasz dotrzymać wszystkich terminów w taki sposób, w jaki oczekiwaliby tego inni. Przygotuj się na liczne wymówki i gorzkie słowa.

Horoskop dzienny – Byk

Wielkanocne śniadanie upłynie Ci bez większych stresów. O dziwo nikt się z nikim nie pokłóci, a rozmowa będzie płynąć spokojnie, w bardzo przyjacielskim tonie. Pierwszy raz od bardzo, bardzo dawna doświadczysz przyjemnej atmosfery w rodzinnym gronie. Zapamiętaj ją, bo długo może się nie powtórzyć.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Możesz mieć kiepski humor. Niestety, nic nie będzie w stanie go naprawić. Sprawy nie ułatwi też bliskość wszystkich członków rodziny, także tych, za którymi od dawna nie przepadasz. Jeśli ktoś zwróci Ci uwagę, nie wytrzymasz i wybuchniesz. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Rak

Możesz być przemęczona/przemęczony po długotrwałych przygotowaniach do świąt. Chociaż tak się cieszyłaś/cieszyłeś na spotkanie z krewnymi, których długo nie widziałaś/widziałeś, teraz zwyczajnie nie masz siły, by pokazać im, jak bardzo są dla Ciebie ważni. Daj im po prostu poczuć, że jesteś obok nich.

Horoskop dzienny – Lew

To będzie bardzo miły czas. Ktoś zaproponuje Ci spacer, a Ty tę propozycję przyjmiesz. Choć ta Wielkanoc nie okaże się podobna do którejkolwiek wcześniejszej, uznasz ją za bardzo udaną. Co więcej, wieczorem wpadniesz na kogoś, kogo bardzo dawno nie miałaś okazji widzieć. Wspólnie powspominacie dawne czasy.

Horoskop dzienny – Panna

Dziś obudzi się w Tobie jakaś obawa. Nie zwierzysz się z niej nikomu, bo nie będziesz chciała/chciał psuć innym tak podniosłej chwili. Mimo to problem nie przeminie, a Ty nie przestaniesz o nim myśleć aż do wieczora. W końcu ktoś z najbliższych osób wyciągnie z Ciebie prawdę.

Horoskop dzienny – Waga

Wielkanoc nie będzie Twoim najszczęśliwszym dniem. Pewne wydarzenia sprawią, że będziesz marzyła tylko o tym, by pobyć chwilę w samotności, co akurat w tę niedzielę zwyczajnie okaże się niemożliwe. Spróbuj się wyciszyć, a unikniesz niewygodnych komentarzy.

Horoskop dzienny – Skorpion

To będzie czas rozmów. Okaże się idealną okazją do zwierzeń, a przy tym również do zrzucenia z siebie ciężaru odpowiedzialności za rzeczy, o których dotąd nikt nie miał pojęcia. Coś takiego już od dawna było Ci potrzebne, więc nie ma co narzekać.

Horoskop dzienny – Strzelec

Śniadanie jakoś przecierpisz, choć ktoś będzie Cię częstował także jakimiś kąśliwymi uwagami. Na szczęście po południu odwiedzą Cię bliscy znajomi i to w ich gronie dopiero poczujesz się naprawdę dobrze. Wspólnie znajdziecie jakiś ciekawy temat i całkowicie się nim pochłoniecie. Potem natomiast zaangażujecie się w jakąś grę.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Możesz się dzisiaj z kimś pokłócić, chociaż tak naprawdę wcale tego nie chcesz. Pójdzie Wam o jakąś drobnostkę, ale kiedy sytuacja się zaogni, trudno się będzie wycofać. Na szczęście pewna mądra osoba postanowi załagodzić konflikt. To dzięki niej cała sytuacja nie zakończy się tak źle.

Horoskop dzienny – Wodnik

To dopiero pierwszy dzień świąt, a już jesteś nimi zmęczona/zmęczony. Możliwe, że pewne pytania ze strony rodziny okażą się denerwujące, a ciekawskie spojrzenia przyprawią Cię o ból głowy. Kiedy tylko pojawi się szansa, by wyrwać się gdzieś z przyjaciółmi, natychmiast z niej skorzystasz.

Horoskop dzienny – Ryby

Ta Wielkanoc może być trochę inna niż wszystkie wcześniejsze, ale to wcale nie oznacza, że gorsza. Spędzisz ją w gronie tych osób, na których naprawdę Ci zależy. Pośmiejecie się trochę, pogadacie, pobędziecie razem i to Wam wystarczy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.