Horoskop dzienny - 29 marca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 29 marca. Czasem trudno jest przewidzieć to, co się zdarzy. A Ty chcesz wiedzieć, co czeka Cię w piątek? W takim razie koniecznie sprawdź, na jakie wydarzenia powinnaś/powinieneś być przygotowana/przygotowany.

Horoskop dzienny – Baran

Tego dnia zupełnie zmienisz swoje nastawienie do życia i pewnych istotnych spraw. Dzięki temu uzyskasz wrażenie, że wreszcie masz kontrolę nad tym, co naprawdę ważne. Ostatnio wciąż czułaś/czułeś się niepewnie i źle, dopiero dziś uda Ci się odzyskać względną równowagę.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Dziś nieco przestawią się Twoje priorytety. Odłożysz na bok myśli o nadchodzących świętach i podejmiesz bardzo trafną decyzję. Jest spore grono osób, które podziękują Ci za ten wybór. Nie musisz się obawiać, że coś Ci nie wyjdzie – wystarczy, że trochę się przyłożysz do swoich obowiązków, a nic nie stanie Ci na przeszkodzie.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

W Twoim otoczeniu pojawią się niewygodne plotki na Twój temat. Nie musisz się nimi jednak przejmować, bo okażą się tak niewiarygodne, że niemal nikt w to nie uwierzy. Poza tym, po swojej stronie będziesz miała/miał jak zawsze wiernych przyjaciół. Podziękuj im potem za zaangażowanie.

Horoskop dzienny – Rak

W ten piątek w Twoim życiu dokona się prawdziwa rewolucja. Słyszałaś/słyszałeś jej zapowiedzi, ale miałaś/miałeś nadzieję, że nic takiego się jednak nie wydarzy. To prawda – będziesz musiała/musiał się przyzwyczaić do następujących zmian, ale bez obaw: wcale nie będzie tak źle, jak Ci się wydaje. Może i wszystko poukłada się jeszcze lepiej niż do tej pory?

Horoskop dzienny – Lew

Wszelkie życiowe kłopoty nagle się rozwiążą i to praktycznie bez Twojego udziału. Poczujesz się znacznie spokojniejsza/spokojniejszy niż dotychczas, chociaż pewne rzeczy lekko Cię zaskoczą. Odetchniesz z ulgą i zaczniesz się wreszcie trochę bardziej skupiać na własnych potrzebach, zamiast się zastanawiać, jak dogodzić wszystkim wokół.

Horoskop dzienny – Panna

Nie musisz podejrzewać, że wszyscy wokół planują Cię oszukać. Zaufaj tym, którzy chcą Ci pomóc przy realizacji jakiegoś zadania, bo autentycznie wierzą w jego powodzenie. Część z tych osób chce się z Tobą szczerze i bezinteresownie zaprzyjaźnić, niektórzy już Cię dobrze znają.

Horoskop dzienny – Waga

Dziś wieczorem spotkasz się z kimś, kto zupełnie odmieni Twoje spojrzenie na pewne sprawy. Ta osoba okaże się świetnym przyjacielem, a może i kimś więcej. Choć Twoją uwagę w dużej mierze będą zaprzątać święta, wciąż będziesz powracać myślami do tej osoby. I dobrze, bo już wkrótce poznacie się jeszcze bliżej.

Horoskop dzienny – Skorpion

W piątek niestety nie będzie lekko. W pracy straszna harówka, choć przecież wszyscy są już myślami przy świętach. Ty również wolałabyś/wolałbyś pomyśleć, jak umówić się z rodziną na najbliższe dni, zamiast tkwić po uszy w nowych zadaniach, zrzuconych Ci na barki przez szefa. W dodatku wieczorem pokłócisz się z kimś bliskim i ta relacja stanie nagle pod znakiem zapytania.

Horoskop dzienny – Strzelec

Jesteś stanowczo przemęczona/przemęczony. Właśnie dlatego już dziś powinnaś/powinieneś zacząć myśleć o jakimś sensownym odpoczynku. Pewnie, że zawsze dobrze jest trochę pomóc w przedświątecznych przygotowaniach, ale w tym wypadku możesz dać sobie taryfę ulgową. Na pewno jakoś się dogadasz z domownikami.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dobrze pójdzie Ci dzisiaj w pracy. Zadania jakoś tak same będą Ci się układać, a Ty zyskasz sporą satysfakcję. Ktoś może Ci też zaproponować współpracę przy nowym projekcie. Zastanów się, czy z niej nie skorzystać – zwłaszcza jeśli potrzebujesz dodatkowych środków.

Horoskop dzienny – Wodnik

Możesz popełnić jakiś poważny błąd przez swoją nieuwagę. Postaraj się zrobić wszystko, by temu zapobiec, a jeśli już to się stanie, spróbuj jakoś zmierzyć się z konsekwencjami. Możliwe, że pomoże Ci w tym zaufana osoba.

Horoskop dzienny – Ryby

Dziś sprzeczka będzie goniła sprzeczkę. Nic dziwnego – w końcu zbliżają się święta i wszyscy chodzą trochę podenerwowani. Ważne, by zachować w tym wszystkim umiar i rozsądek, zanim będzie za późno. Postaraj się po prostu jak najskuteczniej unikać tych najgorszych kłótni.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.