Horoskop dzienny - 10 marca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 10 marca. Szykujesz się już na weekend? Chcesz wiedzieć, czy piątek nie popsuje Ci planów? Zobacz więc, czego powinnaś/powinieneś się spodziewać po tym dniu, by niczego nie przegapić.

Horoskop dzienny – Baran

Ostatnio pokazałaś/pokazałeś innym, że nie dasz sobie w kaszę dmuchać. I choć miałaś/miałeś wątpliwości co do tego, czy postąpiłaś/postąpiłeś słusznie, okaże się, że Twoja stanowczość świetnie zdała egzamin. Ktoś, komu nie podoba się Twoje stanowisko, wreszcie zrozumie, że od początku do końca miałaś/miałeś rację.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Po przebudzeniu wciąż będziesz odczuwała/odczuwał napięcie, które pozostawił po sobie wczorajszy dzień. Musisz je z siebie szybko zrzucić, jeśli chcesz dzisiaj coś osiągnąć. A obowiązków będzie sporo. Nie migaj się od nich, tylko realizuj wszystko po kolei, w ustalonym porządku. To zapewni Ci spokojny weekend.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Praca minie szybko, a Ty zaczniesz się rozglądać za jakimś rodzajem rozrywki, który pozwoli Ci się nieco rozerwać. Może wybierzesz jakiś wypad z przyjaciółmi lub spotkanie w nieco węższym gronie? To także świetny czas, by zaplanować sobie romantyczny wieczór. Przemyśl to koniecznie.

Kwiat lotosu - poznaj jego znaczenie.Kwiat lotosu - jak go wykonać? Jak ta pozycje wpływa na nasz organizm?

Horoskop dzienny – Rak

Pewna osoba zrobi wszystko, byś wzięła/wziął jej stronę w konflikcie, jaki toczy z kimś innym. W żadnym wypadku się na to nie zgadzaj – ten spór nie dotyczy bezpośrednio Ciebie, nie wiąże się też z wartościami, które wyznajesz. Jeśli się zaangażujesz, nie będzie już szansy, żeby się wycofać.

Horoskop dzienny – Lew

Okoliczności zmuszą Cię do odbycia wielu skomplikowanych rozmów. Aby przebiegły bez zarzutu, skup się na nich, zamiast bujać w obłokach. Rzeczywiście, może Ci być trudno się skupić, zwłaszcza w obliczu prywatnych informacji, nakłaniających Cię do czegoś zupełnie innego.

Horoskop dzienny – Panna

Ktoś spróbuje Ci pomóc w obliczu problemu, z którym sama/sam od dawna sobie nie radzisz. Tak naprawdę rozwiązanie okaże się dużo prostsze niż myślisz, choć dotąd go nie zauważyłaś/zauważyłeś. Pamiętaj, by zawsze najpierw wykorzystać wszelkie dostępne środki, a dopiero potem narzekać. Ludzie z reguły nie lubią marud.

Horoskop dzienny – Waga

Ktoś zmusi Cię do podjęcia jakiejś ważnej decyzji. Jak się okaże, interesować Cię będzie tylko jedna opcja, która wyda się dość odległa. Zastanów się lepiej nad różnymi ewentualnościami, bo może jeszcze coś uda się zmieniać. Problem w tym, że wyboru będziesz musiała/musiał dokonać naprawdę błyskawicznie.

Horoskop dzienny – Skorpion

Pewna osoba, która od dłuższego czasu robiła Ci problemy, zostanie powstrzymana. To nie Ty tego dokonasz, Skorpionie, więc nie musisz mieć wyrzutów sumienia. Weź jednak pod uwagę, że gdzieś w Twoim otoczeniu kryje się jakiś Twój "cichy wielbiciel", który nigdy nie pozwoli Cię skrzywdzić.

Horoskop dzienny – Strzelec

Ktoś poczuje dzisiaj nieodpartą chęć spotkania z Tobą. Jak się okaże, to wszystko pod wpływem Twojego uroku osobistego. Zafascynowanie tej osoby może wynikać z zauroczenia bądź czegoś, co wkrótce stanie się przyjaźnią. Sama/sam decyduj, co powiedzieć temu komuś, a z czym jeszcze poczekać.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Twój umysł wygeneruje pewną koncepcję, która bardzo pomoże w realizacji pewnego zadania. Nie przegap szansy, jaka się przed Tobą otworzy. Także inne osoby docenią twój wkład w realizację projektu. Uważaj, Koziorożcu, na zazdrośników – Ci mogą być autentycznie niebezpieczni.

Horoskop dzienny – Wodnik

Dziś znów oddalisz się od realizacji swojego celu. To doprowadzi do lekkiej frustracji, która każe Ci działać. Obsesyjne myśli o tym, jak dokonać przełomu i przybliżyć się do tego, na czym Ci zależy, w niczym nie pomogą. Odpocznij, wyśpij się i wróć do wszystkiego w przyszłym tygodniu.

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny – Ryby

Czujesz się przemęczona i niechętna do czegokolwiek. Nic dziwnego, że przyda Ci się chwila wytchnienia. Dobrze, że piątek będzie już dla Ciebie trochę luźniejszym dniem, który pozwoli Ci się wprowadzić w atmosferę weekendu. Wypoczywaj nim nadejdzie przyszły tydzień. Zasługujesz na to.

Więcej o: