Horoskop dzienny - 9 marca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 9 marca. Tydzień powoli dobiega końca. Na co powinnaś/powinieneś się przygotować w związku z tym? Zobacz, co wydarzy się w ten czwartek i wykaż się gotowością na nowe wyzwania!

Horoskop dzienny – Baran

Jeśli masz coś dokończyć, zrób to dzisiaj. To najlepsza pora na nadrabianie zaległości, zwłaszcza gdy jest ich dość sporo. W ten sposób nie narobisz ich sobie więcej i wreszcie uda Ci się ruszyć z miejsca. Możliwe, że ktoś z Twoich zwierzchników już się niecierpliwi i jeśli nic nie zrobisz, narazisz się na nieprzyjemności.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Pewne problemy, które nie dotyczą Cię bezpośrednio, niespodziewanie się wyjaśnią. Mimo wszystko, to pozwoli Ci odetchnąć i poczuć się wreszcie swobodnie. Nie możesz cały czas wszystkim się zamartwiać, bo w końcu zwariujesz. Ciesz się małymi rzeczami – to pomaga.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Twój związek wkroczy w kolejną fazę. Możliwe, że Twoja druga połówka będzie wymagać od Ciebie większego zaangażowania. Ty tymczasem ostatnio skupiłaś/skupiłeś się na pracy i niczego nie dostrzegasz. Jeśli w porę się nie obudzisz, możesz doprowadzić do katastrofy. Pamiętaj, że kłótnia wisi w powietrzu.

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny – Rak

W czwartek zostaniesz zmuszona/zmuszony do podjęcia szeregu bardzo szybkich decyzji. Niestety, niewielka ilość czasu na analizowanie możliwych wyborów może doprowadzić do pomyłek. Mimo wszystko, postaraj się poprosić kogoś o radę, jeśli tylko będzie ku temu okazja. To w tym wypadku bardzo ważne.

Horoskop dzienny – Lew

Dziś powinnaś/powinieneś ulec potrzebie chwili i nie myśleć za wiele. Daj decydować o sobie przeznaczeniu i podążaj śladami intuicji. Tylko w ten sposób wreszcie wyluzujesz i poczujesz się lepsza/lepszy niż kiedykolwiek. Nie denerwuj się, jeśli coś nie wyjdzie – to naturalna rzecz.

Horoskop dzienny – Panna

Czwartek przyniesie Ci złe wieści z pracy. Okaże się, że Twoi współpracownicy zaniedbali część obowiązków, przez co projekt, który mieliście realizować wspólnie, wciąż jest jeszcze niegotowy. Będziesz więc ciskać gromy, bo to przez ich niefrasobliwość oberwie się i Tobie. Wykrzyczysz wszystko, co Cię zabolało, a inni nieco się zdziwią, że potrafisz być tak wybuchowa/wybuchowy. Może nawet trochę się przestraszą.

Horoskop dzienny – Waga

Dziś dojdziesz do wniosku, że od dawna jesteś za kogoś odpowiedzialna/odpowiedzialny. Tylko Twoje wsparcie może pomóc tej osobie przetrwać. Z tego powodu nie możesz więcej skupiać się na sobie i swoich problemach, zwłaszcza jeśli nie chcesz być współwinna/współwinny jego porażce. Wspólnymi siłami z kolei poradzicie się ze wszystkimi.

Horoskop dzienny – Skorpion

Cały dzień będziesz zaangażowana/zaangażowany w grupowe przedsięwzięcia. To sprawi, że szybko stracisz poczucie czasu. Po powrocie do domu usłyszysz szereg pretensji, bo nie znajdziesz w sobie dość siły, by zająć się także problemami domowników. Wieczorem natomiast jakimś cudem uda Ci się znaleźć chwilę dla siebie.

Horoskop dzienny – Strzelec

Czwartek spróbuj spędzić w ruchu. Każda aktywność fizyczna dobrze Ci zrobi. Wybierz tę, którą lubisz lub spędź czas na świeżym powietrzu. To pozwoli Ci się oderwać od szarej rzeczywistości i choć przez chwilę przestać myśleć o obowiązkach. Uwierz w to, że potrzebujesz od czasu do czasu odpoczynku, bo nie jesteś robotem, zaprogramowanym na pracę.

Horoskop dzienny – Koziorożec

O poranku spotka Cię spore rozczarowanie. Może to być związane z obietnicą, której nie dotrzyma jakaś bliska Ci osoba. To przez to wydarzenie do pracy dotrzesz w wyjątkowo kiepskim nastroju. Wobec innych będziesz więc opryskliwa/opryskliwy i niemiła/niemiły. Uważaj, żebyś w ten sposób nie popsuła/popsuł swoich relacji zawodowych.

Horoskop dzienny – Wodnik

Ten dzień spędzisz na załatwianiu formalności. Choć będziesz się tego trochę obawiać, okaże się, że trochę przesadzasz. Wszystko pójdzie Ci jak z płatka, a inni będą Ci zazdrościć szczęścia. Spróbuj też odbyć dzisiaj trudną rozmową z kimś, kogo raczej unikasz. Jeśli dalej będziesz przed tym uciekać, nigdy nie rozwiążesz problemu.

Kwiat lotosu - poznaj jego znaczenie.Kwiat lotosu - jak go wykonać? Jak ta pozycje wpływa na nasz organizm?

Horoskop dzienny – Ryby

Pewna informacja, którą otrzymasz, pomoże Ci w mgnieniu oka rozwiązać pewien problem. Niespodziewanie rozliczysz się z przeszłością, choć ta niedawno Cię dogoniła. W końcu przestaniesz się oglądać za siebie, a poświęcisz się jedynie planowaniu przyszłości.

Więcej o: