Horoskop dzienny - 7 marca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 7 marca. Los bywa kapryśny, dlatego nie możesz liczyć na stałe szczęście. Czy to spotka Cię już w ten wtorek? Sprawdź koniecznie i nie zastanawiaj się dłużej nad tym, jak spędzić ten dzień.

Horoskop dzienny – Baran

Możesz odczuwać dziś poważne oznaki przemęczenia. Nic nie będzie szło tak, jak powinno, bo nie zdołasz na wszystko zareagować. To nie jest dobry czas dla Baranów, zwłaszcza że ich szczęście trwało już dość długo. Tym razem dobra passa opuści Cię na kilka dni.

Zobacz wideo Najciekawsze odkrycia kosmiczne ostatnich lat

Horoskop dzienny – Byk

Nagle poczujesz w sobie bardzo ogromne pokłady energii. To sprawi, że zdziałasz dużo więcej niż we wcześniejszych dniach. Wykorzystaj to, by nadrobić zaległości w pracy lub w obowiązkach domowych. Nie znajdziesz na to lepszego momentu.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Czeka Cię dzisiaj wiele drobnych przyjemności. Ciesz się z nich i nie oglądaj się na innych. W Twoim otoczeniu może być dużo zazdrości i toksycznych emocji. Nie możesz reagować na wszelkie zaczepki i nieprzychylne uwagi. Ty sama/sam najlepiej wiesz, co robisz, więc nie przejmuj się zawistnymi słowami innych.

Mandale - co to jest i kiedy się je wykonuje?Mandale - co to jest? Poznaj ich znaczenie i wpływ na nasze życie

Horoskop dzienny – Rak

Ktoś Cię skrytykuje, a Ty poczujesz się urażona/urażony. Jeśli to konstruktywne uwagi, przemyśl je jednak i zastanów się, czy ten ktoś nie miał racji, przynajmniej w części tego, co mówił. Jeśli to natomiast bezpodstawne, szydercze komentarze, po prostu przestań się przejmować, bo to i tak nie ma większego sensu.

Horoskop dzienny – Lew

We wtorek doznasz wielu pozytywnych wrażeń. Sytuacje, które je wywołają, zdecydowanie się nawarstwią. To z kolei sprawi, że nie odczujesz negatywnych skutków innych, wcześniejszych zdarzeń. Nic dziwnego, że będziesz mieć tak optymistyczne nastawienie do świata.

Horoskop dzienny – Panna

Pokłócisz się z kimś, kogo zdanie nie jest dla Ciebie szczególnie ważne. Podasz wiele argumentów, ale te nie będą trafiać do tej osoby. Nie przejmuj się i rób swoje – tylko tak przetrwasz ten gorący czas. A jeśli ktoś postara się zrobić wszystko, by zwrócić na siebie uwagę, gdy tego nie chcesz, po prostu go zignoruj.

Horoskop dzienny – Waga

Przekonywanie pewnych ludzi do własnych racji czasem mija się z celem i Ty dziś to bardzo dobrze zrozumiesz. Na szczęście na horyzoncie pojawi się projekt, który pozwoli Ci się wykazać kreatywnością, a także nawiązać nowe znajomości, gdy poszerzy się zespół Twoich współpracowników. Osoby zostaną świetnie dobrane do swoich zadań, dlatego też poczujesz ulgę, jakiej już dawno nie zaznałaś/zaznałeś, nie musząc dłużej martwić się prawidłowym przebiegiem zleceń.

Horoskop dzienny – Skorpion

Poznasz dziś niejedną nową osobę. Grupa, do której trafisz, wykaże się wobec Ciebie zrozumieniem i zapragnie lepiej Cię poznać. To wspólnie z tymi osobami zaczniesz planować kolejne wydarzenia w przyszłości i prędko pojmiesz, że ci, w których towarzystwie do tej pory się obracałaś/obracałeś, nie do końca do Ciebie pasowali.

Horoskop dzienny – Strzelec

W Twoje działania wkradnie się niepokój. Odkryjesz, że ktoś celowo zdradza jakieś informacje, których wydanie może Ci poważnie zaszkodzić. Zamiast próbować rozmawiać z tą osobą, by tego zaprzestała, dokonaj wszelkich starań, by udowodnić, że to, co mówi, jest kłamstwem. W ten sposób to ona zostanie ukazana w bardzo niekorzystnym świetle.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Przed Tobą wiele rozmów i znaczna część z nich niestety nie odbędzie się w przyjaznej atmosferze. Nic na to nie poradzisz, więc przestań się spinać i dodatkowo denerwować. Zachowaj profesjonalizm, pohamuj ewentualną irytację i jakoś przetrwaj do końca. Po pierwszej na pewno będzie już łatwiej.

Horoskop dzienny – Wodnik

Dziś doświadczysz tego, jak bardzo opłaca się ciężka praca. Dzięki wysiłkom z ubiegłego tygodnia bez problemu zrealizujesz zadania, które przed sobą postawiłaś/postawiłeś lub postawił przed Tobą ktoś inny. Osobom wyśmiewającym dotychczas Twoje niesłabnące zaangażowanie natychmiast zrzedną miny.

Za przepowiadanie końca świata do tej pory brali się wizjonerzy i kapłani, a nie naukowcy. Uspokaja nas to, że większość fatalnych dla świata przepowiedni jednak się nie sprawdziła.Najpopularniejsze przepowiednie o końcu świata

Horoskop dzienny – Ryby

Od rana towarzyszyć Ci będzie spora dezorientacja. Nie będziesz mieć wpływu na żadne ze zdarzeń, jakich doświadczysz. To trochę Cię zaniepokoi i wybije z naturalnego rytmu dnia. Dzięki wsparciu kogoś bliskiego uda Ci się jednak odzyskać grunt pod nogami i zabrać się za to, co naprawdę ważne.

Więcej o: