Horoskop dzienny - 4 marca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 4 marca. Przyszłość może się rysować w bardzo różnych barwach - tych jasnych, pastelowych i tych ciemnych, zdecydowanie mniej przyjaznych i sprzyjających. Jaka jest Twoja? Zobacz, czym zaskoczy Cię sobota i przygotuj się na wiele kolejnych wyzwań.

Horoskop dzienny – Baran

Dziś jakieś odkrycie będzie dla Ciebie sporym zaskoczeniem. Niestety, wcale nie zapewnisz sobie przyjemnej niespodzianki, a raczej coś, co napełni Cię niepokojem, smutkiem lub goryczą. Oczywiście, wymyślisz jakiś dobry plan i poradzisz sobie z przeciwnościami losu. Mimo to, niesmak pozostanie.

Zobacz wideo Najgłośniejsze konflikty polskich gwiazd. Żył nimi cały show-biznes

Horoskop dzienny – Byk

Uważaj, Byku, bo nie wszystko musi wyglądać dokładnie tak, jak Ci się wydaje. Najwyższy czas, by zacząć oceniać sytuację obiektywnie, bez brania pod uwagę stopnia zażyłości z poszczególnymi osobami ze swojego otoczenia. Możliwe, że już dawno straciłaś/straciłeś rozeznanie w tym, co dzieje się wokół Ciebie. Napraw to, póki nie jest za późno.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

To, co ostatnio robisz, sprawia Ci ogromną przyjemność i przynosi satysfakcję. Koniecznie pielęgnuj nowo nabyte umiejętności, by nie odeszły w zapomnienie wraz z kolejną zmianą. Jeśli tylko się postarasz, osiągniesz wiele – może nawet więcej niż byś chciała/chciał.

Horoskop dzienny – Rak

Raki skupią się dziś na obowiązkach domowych, które w pewnym sensie je wyciszą i uspokoją. Dzięki nim nie będą musiały myśleć o pracy, a także o wszystkich rzeczach, z jakimi dotąd się nie wyrobiły na ścieżce swojej kariery. Nawet marudzenie domowników nie odciągnie ich od sprzątania, prasowania czy gotowania.

Horoskop dzienny – Lew

Stres związany z pracą ostatnio coraz bardziej daje Ci się we znaki. Może najwyższy czas pomyśleć o jakiejś przerwie? Jeśli masz wolne, przestań w końcu wracać do spraw zawodowych i spędź trochę czasu z rodziną. A jeśli idziesz dziś do pracy, to chociaż po powrocie do domu skup się na bliskich, a nie rozważaj, co w życiu zawodowym zrobiłaś/zrobiłeś właściwie, a co zawaliłaś/zawaliłeś.

Horoskop dzienny – Panna

To nie będzie spokojna sobota. Gdzieś tam, w środku, nosić będziesz głębokie poczucie niespełnienia. Co gorsza, nie zdołasz sama/sam sobie odpowiedzieć, z czym się ono wiąże i co je spowodowało. Grunt, że nie zdołasz skupić się na niczym pożytecznym, a Twoje myśli zaczną się stawać coraz czarniejsze. Sama/sam pomyśl, czy warto wdawać się jeszcze w kłótnię, chociaż nie wierzysz w stanowisko, które zajmujesz.

Horoskop dzienny – Waga

Od rana będziesz mocno rozdrażniona/rozdrażniony. Denerwować Cię będą nawet błahe sprawy i osoby, z którymi zwykle świetnie się dogadujesz. Uważaj też na to, co mówisz, bo niektóre Twoje komentarze mogą się stać co najmniej nieuprzejme. Pamiętaj, że wystarczy parę nieprzemyślanych słów, by pogrzebać relację, którą budowałaś/budowałeś od miesięcy.

Horoskop dzienny – Skorpion

Radość, która pojawi się u Ciebie w tę sobotę, okaże się trudna do wytłumaczenia, a jednak prawdziwa i namacalna. W końcu poczujesz, że naprawdę żyjesz i przestaniesz się martwić nawałem obowiązków. Zaczniesz wierzyć, że wszystko da się poukładać i działając systematycznie, doprowadzić poszczególne zadania do końca. A finał może być zachwycający.

Horoskop dzienny – Strzelec

Jeśli masz drugą połówkę, drogi Strzelcu, to dziś zrozumiesz, jakie szczęście Cię spotkało, że jesteście razem. Trudno zresztą o dwie osoby, które nadawałyby tak idealnie na tych samych falach. A Strzelce single? Oni również nie powinni się martwić, bo właśnie w tę sobotę natrafią na tę jedną jedyną, wyjątkową osobę, która wywróci ich życie do góry nogami – o ile tylko na to pozwolą.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Poziom Twojej irytacji sięgnie dziś zenitu. A wszystko przez pewną osobę, za którą więcej niż nie przepadasz. Zamiast jednak na jej niemądre komentarze odpowiadać własnymi, uszczypliwymi uwagami, przemilcz to, podejdź do sprawy ze spokojem i daj temu komuś do zrozumienia, że jego zdanie nie ma dla Ciebie znaczenia. To szybko zamknie mu usta.

Horoskop dzienny – Wodnik

Twoje nerwy będą dzisiaj wystawione na ciężką próbę. Wystarczy, że ktoś krzywo na Ciebie spojrzy, a już spowoduje lawinę komentarzy, które natychmiast wygłosisz, nie licząc się z niczym ani nikim. Jeśli w porę się nie opanujesz, możesz niestety wypowiedzieć o jedno słowo za dużo.

Horoskop dzienny – Ryby

Cała Twoja dzisiejsza uwaga skupi się na marzeniach i dalekosiężnych planach. Nie będziesz słuchała/słuchał opinii innych, że to, o czym myślisz, jest mało realne i przesadnie beztroskie. Pamiętaj – jeśli w coś mocno wierzysz, wszystko może stać się możliwe. Musisz tylko mocno tego chcieć, pracować i podążać uparcie do celu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.