Horoskop dzienny - 3 marca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 3 marca. Co takiego mówią gwiazdy? Jaki los Cię czeka? Rzuć okiem na nadchodzący piątek i zobacz, czym spróbuje Cię zaskoczyć ten dzień.

Horoskop dzienny – Baran

To nie będzie dla Ciebie szczególnie udany dzień. Pewne wydarzenie lub osoba rozbudzi w Tobie chorobliwą zazdrość. Jej poziom sprawi, że nie zdołasz racjonalnie myśleć i prawdopodobnie wpakujesz się w jakieś kłopoty. Spróbuj choć w minimalnym stopniu posłuchać osób bardziej doświadczonych, a jednocześnie zorientowanych na to, by to Tobie było lepiej.

Zobacz wideo Najpopularniejsze polskie WAGs. Kim są żony i dziewczyny polskich piłkarzy?

Horoskop dzienny – Byk

Piątek okaże się wyjątkowo beztroski. Nie będziesz dziś myślała/myślał o żadnych zmartwieniach ani problemach, z jakimi się ostatnio borykałaś/borykałeś. Choć może Ci się to wydać nieco dziwne, dzięki temu maksymalnie się odprężysz. Taka chwila jest Ci bardzo potrzebna, więc w żadnym wypadku z nią nie walcz, tylko się jej poddaj.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Dobry humor będzie dziś motorem napędowym Twoich działań. Nie ma rzeczy, która mogłaby się nie udać, jeśli Ty przyłożysz do tego rękę. Dawno już nie czułeś/czułaś się tak dobrze, jak dziś. Zapamiętaj to uczucie, a może zacznie Ci towarzyszyć znacznie częściej.

Horoskop dzienny – Rak

W ten piątek przyda Ci się spostrzegawczość i spryt. Możesz, Raku, całkiem przypadkiem znaleźć się we właściwym czasie i odpowiednim miejscu, by zyskać jakieś nadprogramowe korzyści, o których nawet nie myślałeś. Pora spojrzeć prawdzie w oczy i wyciągnąć rękę po to, co daje Ci los, a nie z góry zakładać, że to nieosiągalne.

Horoskop dzienny – Lew

Po pracy, która nie będzie dziś szczególnie wyczerpująca, zdecydujesz się na spotkanie towarzyskie w kameralnym gronie. Wraz z najbliższymi przyjaciółmi wymienicie poglądy w jakichś naglących kwestiach, a później wymienicie się doświadczeniami z ostatniego tygodnia. Taka chwila odskoczni dobrze Ci zrobi.

Horoskop dzienny – Panna

Dziś musisz negocjować w jakiejś bardzo ważnej sprawie. Od tego zależy tak naprawdę Twoja przyszłość, a jeśli rozmowy się powiodą, już wkrótce poczujesz wiatr w żaglach i znacznie się rozwiniesz. Nie rób uników, bo nie o to tutaj chodzi. Pokaż się wszystkim z jak najlepszej strony.

Horoskop dzienny – Waga

Staniesz się dziś uważnym obserwatorem i słuchaczem. Analizując rozmowy w otoczeniu, zorientujesz się, że wiele osób nie rozumie kluczowego problemu, jaki ich dotyczy i w ogólnym rozrachunku potrzebowaliby Twojego wsparcia. Wago, rób, co do Ciebie należy i pomóż choć nieco tym, którzy na Ciebie liczą.

Horoskop dzienny – Skorpion

Otrzymasz dzisiaj wiadomość, która ucieszy Cię nawet bardziej niż nagły przypływ gotówki. Twój entuzjazm udzieli się także innym, co sprawi, że atmosfera w Twoim otoczeniu stanie się miła i wyjątkowo przyjazna. Nie denerwuj się, jeśli ktoś nie zrozumie tego, co masz do przekazania – każdemu może się zdarzyć potknięcie.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dziś będziesz miała/miał okazję do podzielenia się z kimś swoim doświadczeniem. Możliwe, że bez Twojego wsparcia ta osoba musiałaby mocno nadłożyć pracy, by cokolwiek osiągnąć. Jeśli uda Ci się pomóc, na pewno będziesz z siebie dumny, Strzelcu . I rzeczywiście, będziesz miał z czego.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Piątek podsunie Ci pomysł na pewną inwestycję, która już wkrótce okaże się niezwykle korzystną drogą akurat dla Ciebie. Choć inni mogą Ci odradzać ten pomysł, zaufaj swojej intuicji, bo ta tym razem się nie myli. Odrobina szczęścia sprawi, że osiągniesz sukces, choć wielu przed Tobą w podobnej sytuacji się nie udało.

Horoskop dzienny – Wodnik

Nie wahaj się robić czegoś, w czym widzisz duże szanse powodzenia. Nie możesz wiecznie postępować zachowawczo i niczego od siebie nie dawać. Pewne rzeczy wymagają ofiar lub zwyczajnie poświęcenia, więc jeśli chcesz iść naprzód, nie zdołasz ich uniknąć.

Horoskop dzienny – Ryby

Zupełnie nie będziesz się mogła/mógł skupić na tym, co dzieje się w pracy. W Twoim życiu prywatnym rozegra się tyle ciekawszych spraw, że nie zdołasz ich zignorować. Inni mogą narzekać na brak kontaktu z Tobą lub niechęć do udzielania wyczerpujących odpowiedzi. Machnij na to ręką – w kolejnym tygodniu będzie lepiej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.