Horoskop dzienny - 28 lutego (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 28 lutego. Chcesz poznać swoją najbliższą przyszłość? Wiedzieć, czy czeka Cię szczęście, a może pech? Zobacz, co takiego wydarzy się w ten wtorek i bądź gotowa/gotów na szereg ewentualności.

Horoskop dzienny – Baran

Nadchodzi czas zmian. Dzisiaj na pewno jakieś wydarzenia potoczą się zupełnie inaczej niż zakładałaś/zakładałeś. To jednak wcale nie musi być zwiastunem niczego złego. Postaraj się myśleć optymistycznie, a wszystko się jakoś ułoży.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Pewne wydarzenie wywróci dziś całe Twoje życie do góry nogami. Na nic zdadzą się plany i układy z innymi. Bezradnie będziesz się przyglądać temu, co się dzieje i choć może nie do końca Ci się to spodoba, nic nie zdołasz zrobić. Nie martw się – z czasem przyzwyczaisz się do kierunku, w jakim zaczynasz zmierzać.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

We wtorek przyda Ci się dużo spokoju i cierpliwości. Ktoś z Twojego otoczenia, prawdopodobnie zawodowego, może być mocno poirytowany. W związku z tym może nieoczekiwanie wybuchnąć gniewem. Nie daj się zaskoczyć i pozostań gotowa/gotowy na ewentualną konfrontację. Nie reaguj jednak agresywnie – to nic nie da.

Horoskop dzienny – Rak

Możesz mieć dziś problemy z obiektywnym podejściem do spraw. To sprawi, że bez zastanowienia podejmiesz istotne decyzje, co może się okazać bardzo złym wyborem. Wszystkie Raki będą trochę zakręcone i rozkojarzone. Trzeźwość umysłu powróci do nich dopiero wieczorem.

Horoskop dzienny – Lew

We wtorek koniecznie dwa razy się zastanów, zanim coś powiesz. Jeśli tego nie zrobisz, możesz rzucić komentarzem, którego szybko pożałujesz. Nieumyślnie i kompletnie niespodziewanie możesz skrzywdzić ważną dla Ciebie osobę, a to gwałtownie pogorszy Wasze relacje.

Horoskop dzienny – Panna

Panno, uważaj dziś na swoje emocje, bo nieposkromione, mogą wyrządzić wiele szkody. Wybuchy gniewu lub historii nikomu nie służą, a zwłaszcza Tobie w tym konkretnym przypadku. Spróbuj się wyciszyć, porozmawiać z kimś zaufanym i uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.

Horoskop dzienny – Waga

Możesz się dzisiaj mocno zmęczyć, usiłując uzyskać to, na czym tak bardzo Ci zależy. A im bardziej się będziesz starać, tym bardziej realizacja tego będzie się od Ciebie oddalać. Po południu poziom Twojej frustracji sięgnie zenitu. Zamiast jednak pozwalać sobie na wybuch, postaraj się podejść do tego na spokojnie. Być może jutro cel znacząco się przybliży.

Horoskop dzienny – Skorpion

Starcie jest nieuniknione. Pewna osoba, której zupełnie z Tobą nie po drodze, sprzeciwi się Twoim planom, chcąc wdrażać własne. Nie przekonasz jej miłymi słowami ani uśmiechami – będziesz potrzebować twardych argumentów, jeśli chcesz wygrać tę batalię. I, jak przystało na Skorpiona, uda Ci się, jeśli tylko zawalczysz z dostatecznym zaangażowaniem.

Horoskop dzienny – Strzelec

Nie wszystko będzie Ci w ten wtorek podane na tacy. Sporo się natrudzisz, by realizować kolejne stawiane przed Tobą zadania. Jeśli jednak zależy Ci na osiągnięciu tego, o czym od tak dawna mówisz i myślisz, dasz radę. Wystarczy pracować i zachować upór.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Trudno Ci dzisiaj będzie zapanować nad gniewem. Wszystko wokół okaże się niezwykle denerwujące, łącznie z uwagami otaczających Cię osób. Nawet próbę pomocy ze strony kogoś znajomego potraktujesz jak atak na siebie. Pokrzycz sobie trochę, jeśli musisz, jednak nie przesadź, by nie narobić sobie bezsensownych kłopotów.

Horoskop dzienny – Wodnik

Atmosfera wokół Ciebie mocno się w ten wtorek zagęści. Z tego powodu nie zdołasz się skupić na niczym skupić, bo będziesz cały czas zestresowana/zestresowany. Nie angażuj się w żadne sprzeczki, bo nie ma w nich dla Ciebie miejsca. Nie daj się także wciągnąć w rozstrzyganie sporów.

Horoskop dzienny – Ryby

Dziś wszystko się poukłada. To, co wczoraj było niejasne, dziś w końcu nabierze sensu. Uda Ci się w końcu zrobić coś, by Twoja kariera stała się bardziej przejrzysta, a życie prywatne bardziej zorganizowane. Zaskoczy Cię też pozytywnie Twoja druga połówka. Nic, tylko się cieszyć.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.