Horoskop dzienny - 10 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 10 grudnia. Umiesz z odwagą spojrzeć w przyszłość? Nie masz obaw, że coś Cię w niej zaskoczy? Przekonaj się, co wydarzy się w tę sobotę i wiedz, na co dokładnie się przygotować.

Horoskop dzienny – Baran

Dzisiaj odbędziesz poważną rozmowę ze swoją drugą połówką. Wyjaśnisz jej, jakie są Twoje oczekiwania względem Waszej relacji i zapytasz ją, co o nich sądzi, a także jak wyglądają jej własne. Wymieniając się spostrzeżeniami, będziecie mogli dopracować to, co jeszcze nie gra w Waszym związku i uniknąć wszelkich poważniejszych potknięć.

Zobacz wideo Największe wpadki photoshopowe gwiazd. Niektórych grafików poniosła nadmierna wyobraźnia

Horoskop dzienny – Byk

To będzie wyjątkowo miła sobota. Wszyscy, których napotkasz dziś na swojej drodze okażą się serdeczni i mili. Nie musisz się martwić, że w jakikolwiek sposób negatywnie Cię zaskoczą. Ich pytania na wiele tematów mogą się okazać trochę zajmujące, ale nie sprawią Ci szczególnych problemów. Na pewno docenią szczerość w odpowiedziach, dlatego na nią postaw.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Coś się w Tobie zmieniło i dlatego z takim optymizmem patrzysz w przyszłość. Rzeczywiście, masz ku temu powody, bo na horyzoncie pojawiły się same pozytywne zdarzenia. Możliwe, że dzięki najbliższym dniom mocno się rozwiniesz w jakiejś dziedzinie i jednocześnie osiągniesz cele, które są ważne dla Twojego spokoju ducha. Niewykluczone, że inni tego nie zrozumieją, ale… kto by się tym w sumie przejmował?

Tym znakom zodiaku nie należy ufać. Dla pieniędzy są w stanie zrobić wszystkoDla tych znaków zodiaku pieniądze są bardzo ważne

Horoskop dzienny – Rak

Sobota przyniesie Ci jakiś kryzys. Możliwe, że nic nie będzie Ci się chciało robić, a Twój zapał do wykonywania codziennych zadań wygaśnie szybciej niż w ogóle się pojawi. Możesz mieć też problem ze wstaniem z łóżka i podjęciem jakiejkolwiek inicjatywy. Dziś po prostu lepiej zdaj się na innych, którzy za sprawą swojej energii zdziałają wiele, w bardzo krótkim czasie.

Horoskop dzienny – Lew

Żadna rzecz ani zajęcie nie sprawi Ci dzisiaj przyjemności. Z tego powodu będziesz siedzieć bezproduktywnie i dużo myśleć – na wiele różnych tematów. Czy w czymś Ci to pomoże? Raczej wątpliwe. Mimo to, wieczorem poczujesz się bardzo zmęczona/zmęczony, zwłaszcza psychicznie. Postaraj się pójść szybko spać. Może niedziela okaże się dla Ciebie nieco lepsza.

Horoskop dzienny – Panna

Pewna osoba będzie dziś za Tobą podążać krok w krok, choć wcale sobie tego nie życzysz. W dodatku w Twojej głowie nie urodzi się żaden pomysł, jak pozbyć się natręta. W rezultacie kolejne godziny będziesz musiała/musiał spędzić w jego towarzystwie, ze wszystkich sił starając się nie wybuchnąć. Dopiero po dłuższym czasie ktoś przypadkiem wybawi Cię z kłopotu.

Horoskop dzienny – Waga

Masz wrażenie, że do wszystkiego dzisiaj jesteś zmuszana/zmuszony. Większości wykonywanych dziś czynności w ogóle byś się nie podjęła/podjął, gdyby nie wyższa konieczność. Co więcej, bardzo niewiele pozostanie Ci czasu na odpoczynek i zajęcie się własnymi sprawami. Wynagrodzi Ci to jednak jakaś niespodzianka, zaserwowana przez bliską osobę.

Horoskop dzienny – Skorpion

Kiedy tylko otworzysz oczy, poczujesz ogrom energii i niesprecyzowaną radość. Dziś będziesz zdolna/zdolny przenosić góry. Bez problemu odnajdziesz się w nowej sytuacji i w towarzystwie, w którym przyjdzie Ci spędzić dzień. W dodatku przebywające z Tobą osoby docenią Twoją niebanalność, a także dobry humor. Ty sama/sam natomiast wreszcie nie będziesz na nic narzekać.

Horoskop dzienny – Strzelec

Aktywny wypoczynek to coś, czym zajmiesz się właśnie w tę sobotę. Jednocześnie poznasz sporo nowych twarzy. Wiele osób zaangażuje się w czynności, których się podejmiesz. Możliwe, że wspólnie będziecie uprawiać jakiś sport i to Was zbliży. Czy ktoś z grona nowych znajomych stanie Ci się wyjątkowo bliski? Cóż, nic nie jest przesądzone.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziś w wyjściu na spacer nie przeszkodzi Ci nawet niesprzyjająca pogoda. Postanowisz koniecznie spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu, pooddychać, przewietrzyć mózg. To dobrze Ci zrobi, ponieważ do domu powrócisz z nową energią. Inni mogą być zadziwieni zmianą, jaka w Tobie zajdzie. Nie daj się jednak przekonać, że to, co robisz, to szaleństwo. Sama/sam dobrze wiesz, co jest dla Ciebie odpowiednie.

Horoskop dzienny – Wodnik

Pewna osoba mocno Cię zawiedzie w kwestii organizacji jakiegoś wydarzenia. Niestety, nie zdołasz się powstrzymać i będziesz jej to wypominać na każdym kroku. Czy coś to da? Zupełnie nic. Problem w tym, że nie bardzo będzie to do Ciebie docierać. Swoim zachowaniem możesz natomiast urazić kilka innych osób, które liczyły na mile spędzony czas.

Najmilsze znaki zodiakuLudzie ich uwielbiają. Oto najmilsze znaki zodiaku

Horoskop dzienny – Ryby

Masz wrażenie, że wszystko się dzisiaj sypie. To, co sobie zaplanowałaś/zaplanowałeś na ten dzień nie będzie miało żadnego przełożenia na rzeczywistość. Kolejne sytuacje będą Cię zaskakiwać, wprowadzając nerwowość i generując Twoją frustrację. Lepiej unikaj dzisiaj wszelkich złożonych dyskusji, bo możesz łatwo wdać się w kłótnię.

Więcej o: