Horoskop dzienny - 7 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 7 grudnia. Przyszłość potrafi zaskakiwać, i to w najmniej oczekiwanym momencie. Jeśli nie chcesz być zdana jedynie na ślepy los, sprawdź koniecznie, co wydarzy się już w tę środę!

Horoskop dzienny – Baran

Zbyt wiele energii może stać się dzisiaj Twoim przekleństwem. Choć dzięki temu będziesz skora/skory do pracy i niezwykle rozemocjonowana/rozemocjonowany, możesz też wiele robić i niewiele nad tym myśleć. Uważaj, by ktoś Cię źle nie zrozumiał, bo z Twoich słów może wyniknąć naprawdę niezła awantura. Staraj się, by wszystko w Twoim postępowaniu było oczywiste, bez żadnych dwuznaczności.

Zobacz wideo Kto jest lepszym kierowcą - kobieta czy mężczyzna?

Horoskop dzienny – Byk

Dziś Twoje beztroskie podejście do życia może się na Tobie zemścić. Na własne życzenie wpakujesz się w kłopoty, z których nie zdołasz się samodzielnie wyplątać i będziesz zmuszona/zmuszony prosić o pomoc kogoś, z kim od dłuższego czasu nie utrzymujesz kontaktu. To mocno popsuje Ci humor, przez co postanowisz resztę środy spędzić sama/sam, z dala od głośnych wydarzeń.

Te znaki zodiaku mają najgorszy charakter. Często trudno z nimi wytrzymaćTe znaki zodiaku mają najgorszy charakter

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Dzisiejszego dnia wszyscy będą wyjątkowo drażliwi. Ty sama/sam nie zdołasz odpowiedzieć na pytanie, skąd bierze się ta ciężka atmosfera wokół Ciebie, choć będziesz ją doskonale wyczuwać. Jeśli chcesz uniknąć problemów, postaraj się bardzo uważnie dobierać słowa, gdy coś komuś tłumaczysz lub opowiadasz. Postaraj się raczej słuchać tego, co do powiedzenia mają inni.

Horoskop dzienny – Rak

Niepokój, który będzie Ci towarzyszyć od wczesnych godzin porannych, pozostanie z Tobą aż do wieczora. Najgorsze, że nie zdołasz go zidentyfikować ani określić jego powodu. W Twoim umyśle wciąż będą się roztaczały najczarniejsze wizje. Czy zdołasz je zignorować i wytłumaczyć sama/sam sobie, że to lekka przesada?

Horoskop dzienny – Lew

Środa sprawi, że przestaniesz wierzyć w szczęśliwe zrządzenia losu. Kompletnie nic nie zdoła Cię dzisiaj uszczęśliwić, a kolejne czynności i zadania będą Ci się wydawać zupełnie bezsensowne. Nie zdecydujesz się nawet na snucie planów na przyszłość, które mogłyby cokolwiek zmienić w Twoim życiu, bo uznasz to za bezcelowe. Lepiej po prostu przeczekaj ten dzień i nie walcz z wiatrakami, skoro wiesz, że nic to nie da.

Horoskop dzienny – Panna

Nie wszystko pójdzie dzisiaj zgodnie z planem. Są pewne rzeczy, które na pewno Cię zaskoczą, a część z nich być może wywoła w Tobie odrobinę frustracji. Pora ćwiczyć cierpliwość, bo bardzo Ci się ona przyda. Nie ma co denerwować się na zapas, skoro nic nie zdołasz poradzić. Pomyśl o tym, co jeszcze możesz zrobić, by żyło Ci się lepiej i po prostu odpuść.

Horoskop dzienny – Waga

Będziesz zaskoczona/zaskoczony, jak wiele przydatnych informacji spłynie dziś do Ciebie. Już z rana otrzymasz ich tak wiele, że sama/sam nie będziesz do końca wiedzieć, co z nimi robić i jak je uporządkować. W tym chaosie pomoże Ci ktoś, kogo wcale się nie spodziewałaś/spodziewałeś. Nie musisz jednak podejrzewać go o jakieś nieczyste zagrywki – pomyśl o tym, jak wiele możecie razem zdziałać i ciesz się jego wsparciem.

Horoskop dzienny – Skorpion

Przez cały dzień będziesz siedzieć jak na szpilkach. A wszystko dlatego, że kiedy tylko przekroczysz próg miejsca pracy, otrzymasz wiadomość od kogoś, kto Ci się podoba. Co istotne, zaakceptuje Twoją propozycję wieczornego spotkania. Skoro więc czeka Cię randka, o której od dawna marzyłaś/marzyłeś, nic dziwnego, że trudno będzie Ci się skupić na przyziemnych sprawach. Nie przejmuj się tym aż tak bardzo – jutro nadgonisz ewentualne zaległości.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dzisiejszy dzień spędzisz nad dokumentami. Nie będzie to zbyt przyjemne kilka godzin, jednak szybko uznasz, że warto się z tym uporać jak najszybciej, by mieć to z głowy. Bądź jednak dokładna/dokładny i niczego nie przeocz, bo łatwo wyjdą z tego poważne kłopoty. Lepiej natomiast nie drażnić kogoś, komu masz je przedłożyć, bo może wymyślić Ci jakieś dodatkowe zajęcie, od którego szybko się nie uwolnisz.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Środa przypomni Ci o górze obowiązków, które wciąż są do wykonania, a które odkładasz już od dłuższego czasu. Zamiast szukać kolejnej wymówki, usiądź i zacznij się w końcu odkopywać z zaległości. Niech nie przytłoczy Cię ich ilość – nawet, jeśli wydaje Ci się, że podejmowanie walki nie ma sensu, bo nigdy nie podołasz temu zadaniu, staraj się robić wszystko systematycznie. Małymi kroczkami prędzej czy później osiągniesz cel, a Twój zwierzchnik na pewno doceni zmianę, jaka w Tobie zaszła.

Horoskop dzienny – Wodnik

Niespodziewanie puszczą Ci nerwy i zdecydujesz się powiedzieć prawdę komuś, komu od dłuższego czasu schodzisz z drogi, robiąc wszystko po jego myśli. Nagle okaże się, że Twoje zdanie na jego temat podzielają też inni. I mimo że ta osoba śmiertelnie się na Ciebie obrazi, zyskasz nowe, zdecydowanie bardziej wartościowe przyjaźnie.

Te znaki zodiaku to straszne śpiochy. Poranne wstawanie to dla nich prawdziwa udrękaTe znaki zodiaku to śpiochy. Wstawanie to dla nich udręka

Horoskop dzienny – Ryby

Dzisiejszy dzień wyssie z Ciebie wszystkie siły życiowe. Właśnie dlatego z ulgą przyjmiesz szybszy powrót do domu. Tam natomiast zrobisz wszystko, by wreszcie odetchnąć. Pamiętaj, by wybierać spośród tych czynności, które sprawiają Ci przyjemność, a jednocześnie nie generują dodatkowego zmęczenia. Dzięki temu nazajutrz poczujesz się naprawdę rześko.

Więcej o: