Horoskop dzienny - 4 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 4 grudnia. To, co przed nami, zwykle stanowi wielką zagadkę. Chcesz uchylić choć rąbka tajemnicy? Przekonaj się, co takiego czeka Cię w nadchodzącą niedzielę i bądź gotowa/gotów na wiele wrażeń!

Horoskop dzienny – Baran

Ta niedziela będzie bardzo pozytywnym momentem w Twoim ówczesnym życiu. Pewne wydarzenie da Ci nadzieję na przyszłość i spowoduje, że od razu poczujesz się lepiej niż dotąd. Zastanów się, czy inni również będą tacy zadowoleni z dzisiejszego obrotu spraw. Jeśli nie, postaraj się znaleźć jakieś rozwiązanie, które byłoby satysfakcjonujące także dla nich.

Zobacz wideo Najciekawsze odkrycia kosmiczne ostatnich lat

Horoskop dzienny – Byk

Dziś poczujesz się mocno zmotywowana/zmotywowany do tego, by walczyć o swoje. Ostatnio trochę zaniedbałaś/zaniedbałeś własne sprawy na rzecz potrzeb innych osób. Teraz jednak miarka się przebrała – musisz pokazać innym, na co Cię stać, bo inaczej dalej pozostaniesz w tym samym miejscu, a nie o to przecież chodzi. Każdy chce się rozwijać, prawda?

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Przez ostatnie dni spotkało Cię sporo nieprzyjemności. Dziś jednak weźmiesz się w garść i skupisz się na tym, co dla Ciebie ważne i co sprawia Ci przyjemność. Pomyśl, jak wiele możesz osiągnąć, rozwijając to, co w Tobie najlepsze. Nie musisz się oglądać na innych, choć do tego się ostatnio przyzwyczaiłaś/przyzwyczaiłeś. Rób to, co kochasz i nie myśl o tym, co dalej.

Ascendent nazywany jest także drugim znakiem zodiaku.Ascendent - co to jest i jak go obliczyć? Poznaj swój "drugi znak zodiaku"

Horoskop dzienny – Rak

Dziś skupisz się wyłącznie na przyziemnych sprawach. Przyjrzysz się temu, jak wygląda Twój dom i czy nie panuje w nim zbyt wielki chaos. Możliwe, że większość czasu spędzisz na wypełnianiu podstawowych obowiązków, w tym na sprzątaniu. Tak Cię to pochłonie, że skończysz dopiero późnym wieczorem. Potem na pewno przyda Ci się odpoczynek – zrozumieją to nawet pozostali domownicy.

Horoskop dzienny – Lew

Ostatnio dużo się wokół Ciebie działo. Z tego powodu chodzisz nieco podenerwowana/podenerwowany i spięty. To, czego potrzebujesz, to przede wszystkim spora dawka spokoju i ciszy. Pozostali domownicy gdzieś się ulotnią, więc prawdopodobnie nawet zyskasz taką możliwość. Prześpij się, obejrzyj film albo poczytaj książkę – zrób cokolwiek, co Cię odpręży.

Horoskop dzienny – Panna

Dzisiaj postanowisz rozpocząć układanie wszystkim życia. Tak się w to wciągniesz, że nie będziesz mogła/mógł przestać, co zacznie irytować innych. Nie zapędzaj się, bo możesz zrazić do siebie kilka zaufanych osób, a tego na pewno nie chcesz. Zastanów się natomiast, czy na pewno zrobiłaś/zrobiłeś wszystko tak, jak należy i wciąż zmierzasz w kierunku swoich celów.

Horoskop dzienny – Waga

Pewna osoba, za którą wybitnie nie przepadasz, postara się, by wykluczyć Cię z towarzystwa. Chcąc nie chcąc, będziesz musiała/musiał z nią rywalizować, pokazując, że to Ty masz rację i jesteś kimś godnym zaufania. Przez Waszą kłótnię pozostałe osoby będą mocno zdezorientowane. Pamiętaj, aby nie przesadzić z zaangażowaniem, bo możesz spłoszyć kilka osób, które nie staną wówczas po Twojej stronie.

Horoskop dzienny – Skorpion

Tak bardzo poświęcisz się pomocy komuś, na kim Ci zależy, że nawet nie zauważysz, kiedy zaczniesz się narzucać. Możliwe, że po uciążliwych próbach udzielenia wsparcia, których właściwie dana osoba wcale nie potrzebuje, przestaniesz być mile widziana/widziany w jej otoczeniu. Zamiast się tłumaczyć i znowu nalegać na uwagę tego kogoś, odczekaj chwilę i daj jej od siebie odpocząć. To zadziała lepiej niż niejedno słowo.

Horoskop dzienny – Strzelec

Cały dzień spędzisz w domu. Choć z początku planowałaś/planowałeś jakieś wyjście, ostatecznie z niego zrezygnujesz, do czego zmuszą Cię pewne okoliczności. Inni mogą mieć do Ciebie o coś pretensje, jednak tym nie warto się przejmować. Rób dokładnie to, co powinnaś/powinieneś i nie martw się tym, co nadejdzie.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Twoi przyjaciele zasypią Cię dzisiaj propozycjami. Nie będziesz wiedzieć, na co się zdecydować i komu zaufać. Dobrze będzie dokładnie przeanalizować każdy z pomysłów i podsumować jego korzyści. Jeśli nie jesteś do czegoś przekonana/przekonany, po prostu odpuść, a potem poszukaj innego wyjścia.

Horoskop dzienny – Wodnik

Dziś zostaniesz wystawiona/wystawiony na ciężką próbę. Choć nie będziesz chciała/chciał, wykonasz jakieś nieprzyjemne zadanie. Jednocześnie będziesz musiała/musiał uważnie się pilnować, by nie popełnić błędu i nie zdradzić pewnego sekretu. Dałaś/dałeś słowo, więc jeśli rzeczywiście Ci na tym zależy, powinnaś/powinieneś się postarać.

Bogowie słowiańscy - poznaj ich panteon.Bogowie słowiańscy - co warto o nich wiedzieć?

Horoskop dzienny – Ryby

Wyróżnisz się dziś na tle swojej rodziny. Inni docenią Cię z jakiegoś konkretnego powodu, choć Ty go nie zrozumiesz. Postaraj się z nimi porozmawiać i dać sobie czas na ochłonięcie, bo coś mogło wywołać w Tobie głęboki szok. Dzięki nim przekonasz się, że jesteś naprawdę niezła/niezły w tym, co robisz.

Więcej o: