Horoskop dzienny - 2 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 2 grudnia. Co czeka Cię w nadchodzących dniach? Czy los się do Ciebie uśmiechnie, czy może nie zaznasz szczęścia? Zobacz, czego powinnaś/powinieneś się spodziewać po tym piątku i bądź gotowa/gotowy na wiele nowego.

Horoskop dzienny – Baran

Ten piątek nie będzie w Twoim przypadku należał do najlżejszych i najprzyjemniejszych dni. Możesz uznać, że to, co się dzieje, po prostu Cię przerasta. Potworna niemoc obejmie całe Twoje ciało i umysł, nie odpuszczając ani na moment. Postaraj się wysłuchać tego, co ma do powiedzenia zaufana osoba – ona wyjaśni Ci, że nie warto przejmować się chwilowymi spadkami energii, bo po nich zawsze przychodzi jej nowy zastrzyk.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

W pracy spotka Cię dzisiaj coś przykrego. Zamiast jednak zareagować spokojnie, Ty dasz się porwać emocjom i wybuchniesz. Możliwe, że w ten sposób wystraszysz, a może nawet zrazisz do siebie kilka osób z najbliższego otoczenia. Niewiele Cię to będzie jednak interesować. Dopiero w domu, gdzie trochę odetchniesz i się uspokoisz, zaczniesz rozważać, czy na pewno nie było innego wyjścia, żeby zakończyć tę sprawę.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Propozycja pracy, którą dzisiaj otrzymasz, powinna Ci się spodobać. Nie zastanawiaj się jednak długo, bo jest na tyle atrakcyjna, że ktoś może Cię ubiec. Choć pewnie chciałabyś/chciałbyś rozważyć wszystkie za i przeciw, nie będzie na  to czasu. Zaufaj jednak przeczuciu i zdaj się na los, odpowiadając jak najszybciej. Nie pożałujesz swojej spontanicznej decyzji i sporo zmienisz w swoim życiu.

Bogowie słowiańscy - poznaj ich panteon.Bogowie słowiańscy - co warto o nich wiedzieć?

Horoskop dzienny – Rak

W pracy godziny będą Ci upływać dość monotonnie. Nie wydarzy się nic ciekawego, a kolejne zadania okażą się proste, ale powtarzalne. Wyjdziesz więc znudzona/znudzony i dosyć zniechęcona/zniechęcony. Przyjaciele jednak postanowią zaprosić Cię na kawę, a Ty, z braku lepszych pomysłów, nie odmówisz. Podczas tego wyjścia zdarzy się naprawdę wiele. Do domu wrócisz lekko skołowana/skołowany i pełna/pełen wrażeń.

Horoskop dzienny – Lew

Atmosfera w miejscu Twojej pracy może nie być dziś najlepsza. Zadbaj o to, by nie wdawać się z nikim w żadną dyskusję. Jest niemal pewne, że osoba, z którą zaczniesz rozmawiać, ma zupełnie odmienne poglądy i inaczej patrzy na niektóre rzeczy. Jeśli macie się pokłócić o realizację zlecenia, a przy okazji przeszkodzić wszystkim wokół, lepiej skup się na tym, co robisz i ewentualny nieprzychylny komentarz puść mimo uszu.

Horoskop dzienny – Panna

Tym razem prawdziwe kłopoty zaczną się w momencie, gdy po pracy znajdziesz się w domu. Ktoś z Twoich bliskich może mieć do Ciebie pretensje o coś, czego nie zrobiłaś/zrobiłeś. Im bardziej będziesz się tłumaczyć, tym mocniej on nie będzie wierzyć. Postaraj się zachować zimną krew i nie ulegać presji otoczenia. Może nie uda Wam się dojść do porozumienia, ale przynajmniej atmosfera nieco się polepszy.

Horoskop dzienny – Waga

Pewna osoba z Twojego otoczenia regularnie wyżywa się na innych i nikt nie ma odwagi, by coś z tym zrobić. Jeśli to któryś z Twoich współpracowników, najpierw spróbuj się z nim dogadać, a jeśli to nie poskutkuje, zgłoś sprawę przełożonemu. W przypadku, gdy wyżywa się na Was zwierzchnik, spróbuj się dowiedzieć, o co mu chodzi, bo może problem jest bardziej złożony i wcale nie polega na czystej złośliwości.

Horoskop dzienny – Skorpion

Ktoś dzisiaj rzuci pod Twoim adresem bardzo nieuprzejmy komentarz. Choć go zignorujesz, tak naprawdę słowa poruszą czułą strunę w Twoim sercu i nie będziesz mogła/mógł zapomnieć o tym, co powiedział, aż do końca dnia. Wieczorem przyjdą kłopoty ze snem, choć zmęczenie da Ci się we znaki. Postaraj się odprężyć i nie irytuj się – w ten sposób nikomu nie pomożesz.

Horoskop dzienny – Strzelec

Wstąpi w Ciebie nowa energia. To ona sprawi, że niespodziewanie poczujesz się lepsza/lepszy, rozsądniejsza/rozsądniejszy i doświadczona/doświadczony w tym, co robisz. Usiądziesz do kolejnych powierzonych Ci zadań z entuzjazmem, a ich wykonywanie przyjdzie Ci z prawdziwą łatwością. Możesz mieć jednak dziwne przeczucie, że dobra passa szybko się skończy. Nic bardziej mylnego. Możliwe, że właśnie odnalazłaś/odnalazłeś swoje powołanie.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Pewna osoba wreszcie zbierze się na odwagę i postanowi z Tobą porozmawiać. Jeśli tylko pozwolisz jej się wypowiedzieć i nie będziesz rozbawiona/rozbawiony jej postawą, szybko się do siebie zbliżycie. Właściwie nawet nie podejrzewałaś/podejrzewałeś, że ona tak dobrze Cię rozumie. To nie żaden podstęp – możliwe, że będzie Ci się z nią rozmawiać na tyle dobrze, że umówicie się na randkę.

Horoskop dzienny – Wodnik

Piątek nie przyniesie żadnego wielkiego przełomu. Co więcej, w pracy wyraźnie nie będzie Ci szło. Wciąż będziesz znajdywać przeszkody na swojej drodze i zmagać się z nimi bez wyraźnego skutku. Tym sposobem staniesz się mocno rozgoryczona/rozgoryczony i nieskora/nieskory do wymyślania dalszych rozwiązań. Poczekaj, aż opuścisz miejsce pracy i zdecyduj się na wyjście ze znajomymi. Naprawdę, potrzebujesz oddechu.

Hematyt to kamień o niezwykłych właściwościach.Hematyt - minerał pospolity o niezwykłych właściwościach [znaczenie, działanie]

Horoskop dzienny – Ryby

Ktoś od rana do nocy będzie Cię męczył, żebyś zrobiła/zrobił coś, co wcale Ci się nie podoba. Choć starasz się go zniechęcić, nic nie przynosi spodziewanego rezultatu. Nie ustępuj jednak, nawet za cenę zdobycia nowej relacji i pomagania innym. Tak naprawdę nie masz żadnego obowiązku słuchać tego kogoś i robić wszystkiego, co sobie zamarzy.

Więcej o: