Horoskop dzienny - 29 listopada (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 29 listopada. Co może się wydarzyć w przyszłości? Chciałabyś/chciałbyś wiedzieć, jak upłynie Ci najbliższy wtorek? Zobacz, na co powinnaś/powinieneś się przygotować.

Horoskop dzienny – Baran

Zapragniesz dzisiaj udowodnić pewnej osobie, co potrafisz. Zastanów się jednak, czy naprawdę warto skupiać się tylko i wyłącznie na tym. Możliwe, że tak zaangażujesz się w pokazywanie komuś, na co się stać, że pewna okazja przejdzie Ci koło nosa. Gdy tylko się zorientujesz, poczujesz się mocno rozczarowana/rozczarowany i pożałujesz swojego zachowania.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Byk

Jeśli planujesz coś dużego, lepiej zaczekaj kilka dni i nie rób tego dzisiaj. Możesz podjąć kilka złych decyzji, które źle wpłyną na Twoją przyszłość. Słuchaj innych, bo to właśnie teraz pewna osoba może Ci udzielić bardzo trafnej rady. Nie denerwuj się natomiast bez powodu, bo tak tylko sama/sam sobie zaszkodzisz.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Uważaj na wszystko, co się wokół Ciebie dzieje, ale trzymaj się na dystans. Nie możesz angażować się w nic nowego, bo to nie Twój czas. Propozycje, które dzisiaj otrzymasz, tylko na pozór mogą wydawać się korzystne. Lepiej przemyśl je dwa razy i jeśli możesz, skonsultuj z kimś zaufanym. To pozwoli Ci zachować dobrą pozycję w życiu zawodowym i prywatnym.

Znaki zodiaku przyporządkowane są do czterech żywiołów: ognia, ziemi, powietrza i wody. Gdy spotykamy kogoś, z kim jesteśmy w jednej grupie, szybko okazuje się, że łączy nas coś wspólnego.Horoskop porównawczy - z kim nam po drodze?

Horoskop dzienny – Rak

Wtorek wymusi na Tobie bardziej intensywną pracę. Możliwe, że Twoich zadań będzie więcej niż zwykle, a wszyscy wokół Ciebie okażą się mocno zdenerwowani, co utrudni Ci efektywną współpracę. Nie bój się jednak mówić tego, co myślisz, bo w przeciwnym razie dopuścisz do tego, by popełnione błędy nie zostały naprawione.

Horoskop dzienny – Lew

Lepiej uważaj dziś na punktualność i przyłóż się do pracy, bo Twój zwierzchnik ma wyjątkowo podły humor. Wystarczy jedno Twoje potknięcie, by bardzo mocno sobie zaszkodzić. Pokaż się raczej z dobrej strony i pomagaj tym, którzy nie radzą sobie z dzisiejszą presją. W ten sposób zostaniesz zapamiętana/zapamiętany jako zaradna/zaradny i pracowita/pracowity.

Horoskop dzienny – Panna

Szybko dojdziesz do wniosku, że atmosfera w Twoim otoczeniu jest dziwnie napięta. Z początku nie będziesz miała/miał pojęcia, co takiego się stało. W końcu ktoś podpowie Ci, w czym rzecz i mocno się zszokujesz. Postaraj się jakoś zapanować nad sytuacją. Możliwe, że po powrocie do domu będzie Ci łatwiej. Domownicy na pewno pomogą Ci zapomnieć o wszelkich kłopotach w pracy.

Horoskop dzienny – Waga

Musisz szybko zmienić swój styl działania, bo to, co robisz, powoli prowadzi do katastrofy. Lepiej, jeśli zrozumiesz to już teraz, bo możesz sobie naprawdę zaszkodzić. Szybkie zawrócenie z tej drogi pomoże Ci uniknąć przynajmniej kilku fatalnych w skutkach potknięć. Zwróć też uwagę na to, co mówią Twoi bliscy, bo już wkrótce może być za późno na to, żeby ich wysłuchać.

Horoskop dzienny – Skorpion

Nie będziesz się potrafiła/potrafił na niczym skupić. To sprawi, że pozostaniesz mocno rozbita/rozbity i nie zdołasz się dogadać z innymi. Z tego powodu będziesz skazana/skazany na szereg porażek i nieporozumień. Zamiast jednak mocno się tym przejmować, weź kilka głębokich wdechów, a potem postaraj się uspokoić. Tylko w ten sposób możesz przywrócić sobie trzeźwość umysłu.

Horoskop dzienny – Strzelec

We wtorek wyda Ci się, że ktoś zmusza Cię do uczestniczenia w projekcie, który wcale Ci się nie podoba. W dodatku, wcale nie rozumiesz jego celów i nie uważasz, by był zasadny. Ktoś jednak zadecydował za Ciebie i znalazłaś/znalazłeś się w zespole, który nad nim pracuje. Postaraj się dać z siebie wszystko i nie dać się pokonać temu wyzwaniu. Wtedy nikt nie znajdzie żadnych argumentów przeciwko Tobie.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Jesteś przekonana/przekonany, że pomysł, który spodobał się wszystkim wokół, nie jest  udany, a jego realizacja zakończy się porażką. Koniecznie porozmawiaj o tym z osobą, która go podsunęła, jednak zrób to delikatnie. Jeśli nie spróbujesz, bardzo prawdopodobnie okaże się, że miałaś/miałeś rację, a w przypadku braku delikatności, możesz tego kogoś mocno do siebie zrazić.

Horoskop dzienny – Wodnik

Wreszcie obudzisz się wypoczęta/wypoczęty i gotowa/gotowy do działania. Nagle okaże się, że wszystko możesz i nic Cię nie ogranicza. Zapomnisz o gorszych dniach, a potem z zapałem weźmiesz się za wykonywanie obowiązków. Możliwe, że zapragniesz też zrobić dzisiaj coś wyjątkowego ze swoją drugą połówką. Wymyśl coś, co ucieszy Was oboje.

Za przepowiadanie końca świata do tej pory brali się wizjonerzy i kapłani, a nie naukowcy. Uspokaja nas to, że większość fatalnych dla świata przepowiedni jednak się nie sprawdziła.Najpopularniejsze przepowiednie o końcu świata

Horoskop dzienny – Ryby

Nagle uświadomisz sobie, że niedawno popełniłaś/popełniłeś jakiś karygodny błąd, którego konsekwencje prześladują Cię do dzisiaj. Będziesz chciała/chciał to odkręcić, jednak okaże się to nie takie proste, jak myślałaś/myślałeś na początku. Choć nie wszystko się uda, będziesz musiała/musiał po prostu przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości.

Więcej o: