Horoskop dzienny - 28 listopada (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 28 listopada. Czy nowy poniedziałek okaże się dla Ciebie czasem wielkich zmian? A może nie zaskoczy Cię niczym szczególnym? Zobacz, co przepowiadają gwiazdy na pierwszy dzień nowego tygodnia.

Horoskop dzienny – Baran

Poczujesz, że Twoja kariera w końcu zaczyna się rozkręcać. Na dodatek, w Twoim otoczeniu pojawią się osoby, które dadzą Ci wielkie wsparcie i pomogą rozwijać pasje. Nie porzucaj marzeń – idź dzielnie do przodu i sięgaj po to, co jest w Twoim zasięgu. Masz wielką szansę na osiągnięcie sukcesu, do którego tak zawzięcie dążysz. Przychylnym Ci znakiem zodiaku będzie Lew.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Może spotkać Cię dziś jakieś rozczarowanie, które odbierze Ci siły i chęci do dalszego działania. Pamiętaj jednak, że nie można się załamywać. Jesteś w stanie wiele osiągnąć, a gorszy dzień nie może stanąć Ci na drodze do sukcesu. Wieczorem postaraj się trochę więcej wypocząć. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku będzie dzisiaj Skorpion.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Ten dzień nie zacznie się najlepiej dla osób spod znaku Bliźniąt. Przygotuj się na wahania humoru, przez które możesz zrażać do siebie innych. Staniesz się też trochę bardziej zamknięta/zamknięty w sobie i stracisz zainteresowanie sprawami, które zwykle są dla Ciebie ważne. Wieczorem chętnie powrócisz do wspomnień i sięgniesz po pamiątki rodzinne, a także stare fotografie. Pamiętaj, że w tym dniu możesz liczyć na dobre rady oraz wsparcie Wodnika.

Telepatia to przekazywanie na odległość myśli, uczuć czy nastrojuTelepatia - czym jest, jak się objawia i czy można się jej nauczyć?

Horoskop dzienny – Rak

Poniedziałek będzie sprzyjał załatwianiu spraw służbowych. Pewne zadania pochłoną Cię bez reszty i pozwolą Ci się wykazać. Twoja pomysłowość oraz zaangażowanie sprawią, że usłyszysz miłe pochwały. Wieczór będzie natomiast dobrym czasem na rozmowy. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku okaże się dzisiaj Waga.

Horoskop dzienny – Lew

Lwy mogą dzisiaj stracić sporo energii na załatwianie niespodziewanych spraw. Coś prawdopodobnie zmusi Cię do zmiany planów, a przy tym poważnie Cię rozgniewa. Twój kiepski humor może stać się powodem, dla którego pewne osoby będą wolały trzymać się dziś od Ciebie z daleka. Wieczór postaraj się poświęcić na relaks. W tym dniu możesz liczyć na wsparcie Koziorożca.

Horoskop dzienny – Panna

Pewna sytuacja w pracy może dzisiaj mocno Cię zestresować. Choć nie będziesz mieć powodów, żeby się o coś obwiniać, trudno będzie Ci się skoncentrować na swoich zadaniach. Aby trochę się odprężyć, udaj się z przyjaciółmi w jakieś miłe miejsce – kawa i ciasto poprawią Ci humor. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku będą dzisiaj Ryby.

Horoskop dzienny – Waga

Wagi mogą dzisiaj zbyt pochopnie oceniać innych. Niestety, Twoje niesprawiedliwe osądy mocno kogoś urażą. Nie próbuj się tłumaczyć przed samą/samym sobą i zapomnij o wymówkach – znajdź sposób, by przeprosić zranioną przez siebie osobę. Jeśli będziesz dzisiaj potrzebować czyjejś porady, pamiętaj, że uczynny Koziorożec nie zostawi Cię w potrzebie.  

Horoskop dzienny – Skorpion

Skorpiony nie będą dzisiaj za bardzo przejmować się sprawami przyziemnymi. Znacznie atrakcyjniejsze okażą się dla osób spod tego znaku zodiaku nowe przygody i marzenia o podróżach. Pomyśl, jak możesz wprowadzić do swojego życia więcej radości – zasługujesz na to, by zacząć spełniać swoje marzenia. Wieczorem ktoś może zaskoczyć Cię jakąś ciekawą propozycją. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku będzie Baran.

Horoskop dzienny – Strzelec

Przygotuj się na mały spadek formy. Prawdopodobnie nie uda Ci się dzisiaj wykonać wszystkich swoich zadań. Mogą też czekać Cię jakieś sprzeczki domowe. Niektórzy z Twoich bliskich nie będą mogli zrozumieć, że potrzebujesz dzisiaj więcej wypoczynku i spokoju. Po prostu zignoruj te osoby, nie musisz się ze wszystkiego tłumaczyć. Twoim przychylnym znakiem zodiaku będzie Baran.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Zauważysz dzisiaj, że ktoś próbuje coś przed Tobą ukryć. Postanowisz dowiedzieć się za wszelką cenę, o co tak naprawdę chodzi. Uważaj jednak, bo prawda, którą odkryjesz, może Ci się nie spodobać. W tym dniu wielkim wsparciem będzie dla Ciebie osoba spod znaku Wagi.

Horoskop dzienny – Wodnik

Ktoś zdenerwuje Cię dzisiaj swoją decyzją. Będziesz musiała/musiał pogodzić się jednak z pewnymi faktami. Pamiętaj, że na niektóre rzeczy po prostu nie masz wpływu. Wieczorem znajdź sposób, by trochę się odprężyć. Rozmowa z przyjacielem dobrze Ci zrobi. W tym dniu przychylnym Ci znakiem będzie Strzelec.

Wróżby miłosne - poznaj najpopularniejsze.Wróżby miłosne - jak sprawdzić, kiedy spotka cię miłość?

Horoskop dzienny – Ryby

Spróbujesz swoich sił w całkiem nowej dziedzinie i będziesz zdziwiona/zdziwiony swoimi osiągnięciami. Odkryjesz jakieś ukryte talenty i zyskasz wiele satysfakcji. Twoje działania wzbudzą też zachwyt innych. Usłyszysz miłe komplementy i zyskasz motywację do działania. Wieczorem dasz się porwać romantycznej atmosferze. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku będzie Lew.

Więcej o: