Horoskop dzienny - 5 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 5 lipca. Przyszłość może rysować się w bardzo różnych barwach. Jakie będą Ci towarzyszyć już wkrótce? Zobacz koniecznie, co stanie się w nadchodzący wtorek i przygotuj się na wiele ewentualności.

Horoskop dzienny – Baran

Choć z początku będziesz całkiem spokojna/spokojny, obecność pewnej osoby w Twoim towarzystwie wszystko zmieni. Najpierw ten ktoś będzie rzucał dość dziwne uwagi, które zupełnie wytrącą Cię z codziennego rytmu, w końcu natomiast sprowokuje Cię do awantury. Uważaj tylko, aby nie przenieść swojego gniewu i by nie oberwało się przypadkiem komuś innemu.

Horoskop dzienny – Byk

Możliwe, że w Twoim otoczeniu dojdzie do poważnego konfliktu. Większość osób się w niego zaangażuje i opowie po jednej ze stron. Niewykluczone, że właśnie z tego powodu Twoi znajomi będą wymagali, byś i Ty poszła/poszedł w ich ślady. Zastanów się jednak, co da Ci włączenie się w tę kłótnię. Jeśli uznasz, że więcej na tym stracisz niż zyskasz, po prostu trzymaj się z daleka.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Dziś Twoja energia z jakiegoś niewyjaśnionego powodu zostanie poważnie nadwątlona. Możliwe, że stanie się tak za sprawą nieprzyjemnego snu, który bardzo Cię zmęczy. Postaraj się jednak jakoś nad sobą zapanować, ponieważ czeka Cię dość pracowity dzień.

Horoskop dzienny – Rak

Wtorek w pracy przebiegnie bez większych komplikacji. Powinnaś/powinieneś się raczej skupić na tym, co obecnie dzieje się w Twoim życiu uczuciowym. Możliwe, że coś się zepsuło w Twojej relacji z drugą połówką, choć Ty nie zwróciłaś/zwróciłeś dotąd na to uwagi. Postaraj się z nią szczerze porozmawiać, a może nie dojdzie do kłótni.

Horoskop dzienny – Lew

Nie możesz przegapić szansy, która pojawi się dzisiaj na horyzoncie. Poprzedzać ją będą liczne sygnały, ale jeśli nie wyczulisz zmysłów, po prostu ich nie dostrzeżesz. Jeśli Ci się uda, niemal całkowicie odmienisz swoje życie.

Horoskop dzienny – Panna

Pewna osoba z Twojego otoczenia będzie uparcie dążyła do celu, nie bacząc na konsekwencje. Postaraj się z nią porozmawiać i jednocześnie przekonać, że warto sobie pomagać. W takim wypadku wywiąże się między Wami szczególna więź, która pozwoli spojrzeć na świat zupełnie inaczej niż do tej pory i być może powziąć pewne bardzo poważne kroki.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Waga

Chociaż dziś rano wydarzy się wiele niefortunnych rzeczy, Ty w ogóle na to nie zareagujesz. Zimna krew pozwoli Ci spojrzeć na wszystko trzeźwo. Nie oglądaj się w żadnym razie na innych, tylko rób to, co uznasz za najlepsze w danej sytuacji. Nigdy więcej nie rób też niczego na własną rękę, bo to się na Tobie zemści.

Horoskop dzienny – Skorpion

Dzięki swojemu sprytowi i doświadczeniu, zdołasz przetrwać poważny sprawdzian w pracy. Możliwe, że wielu Twoich współpracowników nie wytrzyma presji, może nawet ktoś postanowi się zwolnić. Ty jednak szybko znajdziesz się w gronie tych, których przede wszystkim się chwali i otacza podziwem.

Horoskop dzienny – Strzelec

Cały dzień spędzisz w stresie, choć nie będziesz potrafiła/potrafił wyjaśnić, co tak naprawdę go spowodowało. Postaraj się przynajmniej trochę uspokoić i skupić na bieżących wydarzeniach. W ten sposób zdołasz uchronić siebie i być może kogoś jeszcze przed prawdziwą katastrofą.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Wtorek nie jest dobrym dniem na poważne rozmowy ani prowadzenie jakichkolwiek kłótni. Jedno i drugie może szybko ewoluować w ogromną awanturę, do której włączą się wszyscy naokoło. Jeśli nie chcesz, by Twoje prywatne życie stało się udziałem całego Twojego otoczenia, po prostu przeczekaj jakoś najgorszy moment i nie reaguj na zaczepki.

Horoskop dzienny – Wodnik

Dziś będziesz miała/miał dobry dzień do interesów. Jeśli jakieś planujesz, koniecznie doprowadź je dzisiaj do końca. Przed Tobą wiele udanych transakcji i dalekosiężnych inwestycji. Nie bój się też ryzykować – dziś Ci się to naprawdę opłaci.

Horoskop dzienny – Ryby

Ten dzień przyniesie Ci wiele zmartwień. Coś pójdzie mocno nie tak, a nadmiar obowiązków nie pozwoli Ci się nawet nad tym skupić. Wieczorem poczujesz się bardzo słaba/słaby i zmęczona/zmęczony. Nie bierz sobie jednak tego wszystkiego do serca i po prostu przeczekaj do jutra.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.