Horoskop dzienny - 2 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 2 lipca. To, co wydarzy się wkrótce, zwykle owiewa mgła tajemnicy. Przekonaj się, co przygotował dla Ciebie los na tę sobotę i nie daj się zaskoczyć ani wywieść w pole!

Horoskop dzienny – Baran

Dziś mocno się rozleniwisz. Nie będziesz chciała/chciał myśleć ani o pracy, ani o innych obowiązkach, także tych domowych. Możliwe, że nawet kilka godzin spędzisz z rozmysłem na przyjemnym nicnierobieniu. To przyda Ci się do zregenerowania sił, byś już wkrótce mogła/mógł stawić czoło kolejnym codziennym przeciwnościom.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Jak zwykle nie będziesz chciała/chciał się nudzić ani przez chwilę. Postarasz się więc znaleźć sobie zajęcie. Może to być trudne, zważywszy na to, że Twoim bliskim nie bardzo będzie chciało się cokolwiek robić. Kiedy w końcu uda Ci coś wymyślić, poczujesz się naprawdę spełniona/spełniony.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Zaskoczy Cię fakt, jak aktywnie spędzisz tę sobotę. Tak naprawdę wciąż będziesz się przemieszczać z miejsca na miejsce i nigdzie nie usiedzisz dłużej niż pół godziny. Możliwe, że Twoi bliscy znajomi wpadną na pomysł, by gdzieś wspólnie pojechać. Ku swojemu zdumieniu, postawisz na spontaniczność i chętnie do nich dołączysz.

Kwiat lotosu - poznaj jego znaczenie.Kwiat lotosu - jak go wykonać? Jak ta pozycje wpływa na nasz organizm?

Horoskop dzienny – Rak

To dzień, który spędzisz z bliskimi. Możliwe, że udacie się gdzieś na łono natury lub na wspólne zakupy, na jakie do tej pory nie mieliście czasu. Takie wyjście na pewno Was zbliży, uciszy rodzące się kłótnie i pomoże w odnalezieniu drogi do celu.

Horoskop dzienny – Lew

Dziś mocno docenisz wartość, jaką jest życie.  Zrozumiesz, że zdecydowanie warto cieszyć się chwilą i podążać za głosem serca. Nie bój się, że coś Ci nie wyjdzie. Po prostu rób to, co do Ciebie należy i niczym się nie przejmuj!

Horoskop dzienny – Panna

Do wszystkiego będziesz miała/miał dzisiaj jakieś "ale". Nie zdziw się, jeśli tym razem Twoi znajomi stanowczo zaprotestują przeciwko takiej sytuacji. Spróbuj znaleźć pozytywne strony wszędzie tam, gdzie wciąż ich nie dostrzegasz. Pamiętaj, że i Ciebie można odpowiednio zaskoczyć.

Horoskop dzienny – Waga

Zastanowisz się, po co w ogóle się przejmować tym, co nadchodzi, skoro i tak za każdym razem masz potwornego pecha i nic Ci się nie udaje. Twoja sytuacja może się jednak odmienić, jeśli uda Ci się jakoś porozumieć z tymi wszystkimi, którzy ostatnio zostali pokrzywdzeni przez los.

Horoskop dzienny – Skorpion

To nie będzie dla Ciebie zwykła sobota. Wbrew temu, co zazwyczaj robisz, spędzisz ją w zupełnie odmienny sposób. Mimo wszystko, będziesz zadowolona/ zadowolony z tego, co się wydarzy i co zrobisz. Nie musisz się martwić, że coś Ci nie wyjdzie – los będzie Ci sprzyjał.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dziś odbędziesz szczerą rozmowę z osobą, na której Ci zależy. Okaże się, że macie dużo więcej wspólnych tematów niż dotychczas sądziłaś/sądziłeś. Możliwe, że ten ktoś podzieli się z Tobą emocjami, których nigdy nikomu nie zdradzał. To z kolei oznacza, że obdarzy Cię ogromnym zaufaniem.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziwne, dość nieprzyjemne napięcie, nie będzie Cię opuszczało przez cały dzień. Możliwe, że właśnie przez nie będziesz rozdrażniona/rozdrażniony i przykra/przykry dla otoczenia. Większość osób po prostu zdecyduje się Ciebie unikać, ale na te, które zapuszczą się w Twoje rejony, musisz uważać.

Horoskop dzienny – Wodnik

Realizacja Twoich planów nigdy nie była prostsza. Sobota przyniesie rozwiązania szeregu problemów i zrozumiesz, że wielu rzeczy dotychczas nie rozumiałaś/rozumiałeś. Nabierzesz odwagi i podejmiesz decyzje, na które normalnie byś się nie zdecydowała/zdecydował. To jednak zadziała na Twoją korzyść.

Żywioły ziemi - poznaj najważniejsze.Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Horoskop dzienny – Ryby

Dziś zadbasz o odrobinę samotności. Będziesz miała/miał dość towarzystwa i natrętnych pytań. W ten sposób poukładasz sobie wszystko i zdołasz opracować właściwy plan działania. Nie przejmuj się, jeśli ktoś tego nie zrozumie – to Twoje życie i nikt nie będzie decydował za Ciebie.

Więcej o: