Horoskop dzienny - 1 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 1 lipca. Przeszłość zawsze stoi pod znakiem zapytania. Jeśli chcesz choć trochę rozjaśnić sekrety, które skrywa ten piątek, sprawdź koniecznie, co zaplanował dla Ciebie los.

Horoskop dzienny – Baran

Czekanie na to, aż ktoś zdecyduje się Ci pomóc lub wesprzeć Cię własnym działaniem, okaże się wyłącznie stratą czasu. Chcesz czy nie, będziesz mogła/mógł liczyć tylko na siebie. Postaraj się jakoś rozplanować swoje działania, by ze wszystkim się wyrobić. W przeciwnym razie możesz zupełnie nieświadomie narobić sobie problemów.

Horoskop dzienny – Byk

Twoja praca niestety dzisiaj trochę się przeciągnie. Choć planowałaś/planowałeś wspólny wypad z przyjaciółmi już we wczesnych godzinach popołudniowych, nawał obowiązków sprawi, że będziesz musiała/musiał zredukować swoje plany. Możesz za to liczyć na przyjemny wieczór w gronie tych, z którymi czujesz się najlepiej.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

W Twoje życie ostatnio wkradł się lekki chaos. Dziś natomiast nadejdzie dzień, w którym z tym chaosem będziesz musiała/musiał sobie poradzić. Porządkowanie nie będzie przyjemne, ale bardzo zajmujące. Nie denerwuj się jednak – każdy czasem przez to przechodził.

Horoskop dzienny – Rak

Dziś Twoim życiem będą kierowały niezwykle silne emocje. To z kolei sprawi, że rozsądek zostanie zepchnięty na drugi plan. Nie zdziw się więc, gdy Twoje nieprzemyślane, spontaniczne działania wywołają w kimś oburzenie. Koniec końców, i tak będziesz musiała/musiał dopasować się do sytuacji, zmieniając swoje dotychczasowe priorytety.

Horoskop dzienny – Lew

Ostatnio wpadłaś/wpadłeś w poważne tarapaty i nie wiedziałaś/wiedziałeś, czy w ogóle uda Ci się z nich wygrzebać. W ten piątek ktoś jednak postanowi wyciągnąć do Ciebie pomocną dłoń. To sprawi, że wreszcie dostrzeżesz światełko w tunelu. Może nie wszystko jeszcze stracone?

Horoskop dzienny – Panna

Niespodziewanie okaże się, że będziesz całą swoją uwagę mogła/mógł poświęcić realizacji czegoś, na czym bardzo Ci zależy. Może nie będzie to jeszcze spełnienie Twoich najskrytszych marzeń, ale na pewno osiąganie celów, które znajdują się wysoko na liście Twoich priorytetów. Przygotuj się na wybuch euforii. Pamiętaj jednak, by zwracać uwagę na ewentualne przeszkody i nie wpaść w żadną z pułapek, jakie zastawi na Ciebie los.

Horoskop dzienny – Waga

Pierwszy raz od bardzo dawna postanowisz zrobić coś tylko dla siebie. Inni mogą Ci to mieć za złe, ale w ogóle się tym nie przejmuj. Przypomnij sobie lepiej, kiedy oni ostatni raz zrobili coś z myślą o Tobie. Realizuj swoje cele, zgodnie z własnymi pragnieniami i zwyczajnie nie oglądaj się za siebie.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Skorpion

Możliwe, że coś zacznie Ci przeszkadzać w Twoim wyglądzie. Postawisz więc na jakiś zabieg kosmetyczny, o którym wcześniej nawet nie myślałaś/myślałeś. Na pewno zaczniesz też bardziej dbać o swoją prezencję, zaczynając od dziś.

Horoskop dzienny – Strzelec

Możliwe, że w sprawach zawodowych czeka Cię kilka poważnych zmian. Na pewno nie wszystkie spodobają Ci się od razu, ale do niektórych po pewnym czasie łatwo się przekonasz. Ogólnie na pewno można uznać je za dobre i w pozytywny sposób wpływające na Twoją nieodległą przyszłość.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziś czeka Cię poważna rozmowa ze swoim zwierzchnikiem. Niestety, nie będzie on miał dla Ciebie dobrych wiadomości. Możliwe, że czegoś nie dopilnowałaś/dopilnowałeś, a nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Będziesz musiała/musiał ponieść konsekwencje swoich działań.

Horoskop dzienny – Wodnik

W ten piątek uda Ci się stanąć na wysokości zadania i zrealizować wszelkie swoje zadania, nawet te wyjątkowo złożone i wymagające sporego zaangażowania. Nie martw się – będą tacy, którzy docenią Twoją pracę, choć może jeszcze upłynąć trochę czasu, zanim Ci za to podziękują.

Horoskop dzienny – Ryby

To będzie bardzo pozytywny dzień. Uśmiech ani na moment nie zejdzie z Twojej twarzy, a dobry humor okaże się zaraźliwy. W pracy będzie Ci towarzyszyć doskonała atmosfera, dzięki czemu wszelkie obowiązki będzie znacznie łatwiej wykonać.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.