Horoskop dzienny - 3 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 3 lipca. Chcesz wiedzieć, jak rysuje się Twoja przyszłość? Sprawdź koniecznie, co los przyszykował dla Ciebie na nadchodzącą niedzielę i nie daj się zaskoczyć w żaden możliwy sposób!

Horoskop dzienny – Baran

Ten dzień będzie miał dla Ciebie niezwykle niesprzyjającą aurę. Z tego powodu zadziałasz w jakiejś sprawie bardzo impulsywnie, czego natychmiast pożałujesz. Niestety, trudno będzie cofnąć skutki Twojej decyzji, a pewna osoba, na której względach Ci zależało, niespodziewanie się od Ciebie odwróci.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Od rana towarzyszyć Ci będzie mocne roztargnienie. Zapomnisz o tym, co miałaś/miałeś dzisiaj zrobić dla najbliższych i przez to pojawi się wokół Ciebie nerwowa atmosfera. Najgorsze, że zupełnie sobie z tym nie poradzisz i nie będziesz rozumiała/rozumiał, skąd te wszystkie pretensje, jakie mają do Ciebie domownicy. Postaraj się chociaż jakoś zrekompensować im własne zapominalstwo i gdzieś się z nimi wybrać.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Ta niedziela da Ci mocno w kość. Wydarzy się tak wiele rzeczy, że nie zdołasz nad nimi zapanować – będziesz obserwować bieg wydarzeń z boku, zastanawiając się, jak do tego wszystkiego doszło. Możliwe, że wieczorem weźmie Cię na marudzenie. Nie zdziw się, jeśli nikt nie będzie chciał go słuchać.

Horoskop dzienny – Rak

Odbędziesz dzisiaj z kimś bardzo szczerą rozmowę, choć wcale nie spodziewałaś/spodziewałeś się takiego spotkania. Omówicie wszystkie tematy, które jeszcze do niedawna mogły stanowić między Wami prawdziwą kość niezgody. A kiedy się rozejdziecie, oboje/obaj będziecie zadowoleni.

Horoskop dzienny – Lew

Próżno będziesz szukać radości z tej niedzieli, Lwie. Choć to przecież Twój dzień odpoczynku, dziś niedane Ci będzie usiąść na dłużej niż kilka minut. Pojawią się niezapowiedziani goście, dodatkowe obowiązki i szereg rzeczy, za które będziesz się musiała/musiał wziąć, choć raczej z konieczności niż przyjemności. Doczekaj jednak do wieczora. Wtedy spotka Cię miła niespodzianka.

Horoskop dzienny – Panna

Ciężar, który od dawna dźwigasz, niespodziewanie spadnie z Twoich barków. Zdziwisz się, jak lekka/lekki możesz być. Pomyśl o tym, ile zawdzięczasz pewnej osobie. Może najwyższy czas, by zrobić coś dla niej, w ramach rewanżu?

Horoskop dzienny – Waga

Dziś wiele rzeczy w Twoim otoczeniu wyda Ci się bardzo dziwne. Zauważysz, że nie wszyscy są z Tobą szczerzy i nie zdołasz ich nakłonić, by zmienili swoją postawę względem Ciebie. Nie denerwuj się jednak – ich zachowanie nie jest podyktowane złośliwością, a czynnikami, na które nie mają wpływu. Postaraj się zrozumieć, że ktoś czasem może nie mieć wyjścia.

Horoskop dzienny – Skorpion

Okaże się, że ktoś już zaplanował całą Twoją niedzielę. Nie dość, że z jakiegoś powodu nie będziesz mogła/mógł się na tę osobę denerwować, to jeszcze zostaniesz zmuszona/zmuszony do dopasowania się do jej rozkładu dnia. Przygotuj się na wiele wyrzeczeń i usiłowania bycia maksymalnie elastyczną/elastycznym. Jeśli Ci się nie uda lub machniesz na to ręką, rozpęta się potworna awantura.

Horoskop dzienny – Strzelec

Pewna osoba będzie miała dzisiaj zdecydowanie za dużo do powiedzenia na Twój temat. Wciąż będzie wtrącać swoje uwagi i komentować Twój sposób bycia oraz każde posunięcie, jakiego dokonasz tej niedzieli. Nie bój się jej jednak przeciwstawić. W momencie, kiedy zacznie Ci mocno działać na nerwy, po prostu wyproś ją ze swojego otoczenia. Będzie tak zaskoczona, że szybko straci cały swój rezon.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziś Twoje najbliższe otoczenie pozytywnie Cię zaskoczy. Nagle poczujesz się bezpieczna/bezpieczny i w pełni akceptowana/akceptowany. Swoboda, na jaką sobie pozwolisz, odblokuje Cię zupełnie i zaczniesz ufać wszystkim ze swojego najbliższego kręgu. To wiele ułatwi Ci w życiu.

Horoskop dzienny – Wodnik

Coś dziś pójdzie nie tak, tylko przez długi czas nie będziesz sobie zdawać sprawy z tego, co konkretnie. Nie denerwuj się i nie wyładowuj swojej złości na innych. Zwłaszcza że wśród Twoich bliskich znajomych na pewno jest ktoś, kto pomoże Ci w rozwiązaniu nietypowych problemów.

Horoskop dzienny – Ryby

Pora wreszcie przegnać złe samopoczucie i spojrzeć w przyszłość. Nie możesz wciąż żyć tym, co było, bo w końcu zwariujesz. Ustal, co będziesz robić w najbliższych dniach i zadbaj o to, by plany stały się realne. Dążenie do celu na pewno zadziała na Ciebie orzeźwiająco.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.