Horoskop dzienny - 20 lutego [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 20 lutego. Chcesz zaufać przeznaczeniu? Przekonaj się, co takiego może Cię czekać w nadchodzącą niedzielę i bądź gotowa/gotowy na parę zaskoczeń.

Horoskop dzienny – Baran

Pora, byś wreszcie poświęciła/poświęcił trochę czasu samej/samemu sobie. Przez cały tydzień robiłaś/robiłeś coś dla innych, więc niech teraz oni dla odmiany zrobią coś dla Ciebie. Przestań się zamartwiać, że coś się komuś nie udało i pomyśl nad tym, co udało się Tobie. Zrealizuj cele, które wciąż odkładałaś/odkładałeś na później. Zacznij żyć własnym życiem. Naprawdę.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

To nie będzie łatwa niedziela. Od rana nie zdołasz dojść do ładu ze swoimi emocjami. To sprawi, że pokłócisz się przynajmniej z jednym domownikiem, a przez resztę poczujesz się niezrozumiana/niezrozumiany. Nastaw się na trudne przeprawy przy codziennych dyskusjach i niechęć do większości czynności – po prostu musisz jakoś znieść ten dzień.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

W tę niedzielę zrobisz wszystko, byle tylko ważna dla Ciebie osoba była w pełni zadowolona. Niestety, nie podejdziesz do sprawy racjonalnie i możesz popełnić sporo błędów. W efekcie osiągniesz efekt odwrotny do zamierzonego, przez co zrobi Ci się wyjątkowo głupio.

Horoskop dzienny – Rak

Możesz się zdziwić, ale ktoś zachwyci się Twoimi dotychczasowymi dokonaniami na gruncie zawodowym. I chociaż marzyłaś/marzyłeś, by spędzić ten dzień z rodziną na niezobowiązującej rozmowie, dasz się namówić na wypad związany z pracą. Domownicy mogą Ci to mieć za złe, zwłaszcza że coś im na dzisiaj obiecałaś/obiecałeś.

Horoskop dzienny – Lew

Dziś dopadnie Cię podły nastrój. Odniesiesz wrażenie, że wszystko jest zupełnie inaczej, niż byś sobie tego życzyła/życzył. Każde działanie wyda Ci się całkiem pozbawione sensu i zdecydujesz, że nie warto się z tym mierzyć. Równie dobrze ten dzień można wyjąć z Twojego kalendarza, bo nic kreatywnego się w nim nie wydarzy.

Horoskop dzienny – Panna

Liczyłaś/liczyłeś na mile spędzony czas ze swoją drugą połówką. Niestety ona będzie mocno zajęta, przez co Twoje plany nie wypalą. Możesz się o to złościć, ale to nie jej wina – po prostu coś jej wyskoczyło i nie mogła już tego przełożyć. Postaw się w jej sytuacji i przestań się wściekać, bo to i tak nie przyniesie żadnego rezultatu.

Horoskop dzienny – Waga

Dziś ogromną rolę odegra Twój autorytet. Sporo osób będzie chciało skorzystać z Twoich rad, co sprawi, że poczujesz się mocno dowartościowana/dowartościowany. Nie wahaj się podejmować nowych rzeczy, których dotąd nie próbowałaś/próbowałeś. Zdobądź się na odwagę, a wszystko stanie się dużo łatwiejsze niż myślisz.

Horoskop dzienny – Skorpion

Twoje samopoczucie poprawi się znacznie od ostatniego czasu. Wreszcie nie będziesz się zadręczać tym, co jeszcze się wydarzy, a nawet uwierzysz w swoje możliwości. Przestań się wykłócać z innymi o mało znaczące sprawy, bo to do niczego nie prowadzi. Postaraj się raczej znaleźć z nimi wspólny język i zdecydować się na współpracę.

Horoskop dzienny – Strzelec

Twoja forma pozostawi dziś wiele do życzenia. Po ostatnich przebojach będziesz wykończona/wykończony, więc postawisz na tak potrzebny relaks. Nie martw się o to, czy wszyscy wokół Ciebie sobie poradzą – musisz odpocząć i to powinno być dla Ciebie najważniejsze. Niech inni także wezmą na to poprawkę.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Obudzisz się ze sporym bólem głowy. To sprawi, że dzień nie potoczy się po Twojej myśli, a i Ty będziesz po prostu nastawiona/nastawiony do wszystkiego na "nie". Z każdym, kto wyrazi inny pogląd od Twojego, wdasz się w dyskusję, sprowokujesz kłótnię, która ściągnie na Ciebie problemy. Przetrwaj do poniedziałku, a będzie dobrze.

Horoskop dzienny – Wodnik

Pierwszy raz od bardzo dawna dopisze Ci szczęście. Może znajdziesz gdzieś jakąś sumę pieniędzy, a może wygrasz w loterii. Niewykluczone, że spotka Cię szczęście innego rodzaju – na przykład zawrzesz z kimś związek albo otrzymasz informację o planowanej podwyżce. Ciesz się tym, co otrzymasz i nie dawaj sobie czasu na wyszukiwanie problemów.

Horoskop dzienny – Ryby

Postanowisz spędzić ten dzień poza domem. Jednocześnie nie będziesz mieć ochoty na towarzystwo. Samotny spacer pozwoli Ci się wyciszyć i pozbierać myśli, czego nie mogłabyś/mógłbyś zrobić w domu. Nie zapominaj o tych, których kochasz – oni zasługują na Twoją uwagę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.