Horoskop dzienny 9 lutego [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 9 lutego. Środa to dzień, kiedy można obrać nowy kierunek i zweryfikować zasady gry. Chcesz wiedzieć, co przyniesie przyszłość? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany będą dziś pod wrażeniem kogoś, kto pojawił się w Waszym życiu nagle i bez zapowiedzi. To spotkanie ma zdecydowanie głębszy wymiar, porozumienie bez słów i pozytywne wibracje - właśnie po tym można poznać bratnią duszę. 

Zobacz wideo Zosia Zborowska z boczkami nie mieści się w spodnie: Mój kolejny cel

Horoskop dzienny - Byk

Byki zrozumieją dziś, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Chociaż w planach są duże zmiany, to właśnie tu teraz jest jeszcze sporo do zrobienia. Czas zejść na ziemię i podjąć konkretne kroki na drodze do celu. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś szukać ukojenia w ramionach drugiej połówki. Początek tygodnia nie należał do łatwych, ale dzięki bliskiej osobie będzie już tylko lepiej. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki czują, że w powietrzu oprócz wiosennego przesilenia można wyczuć też dużo pozytywnej energii. Wszystko za sprawą kogoś, kto jest blisko i mówi tym samym językiem

Horoskop dzienny - Lew

Lwy ze spokojem będą dziś obserwować efekty swojej pracy. To prawda, że dużo wymagacie od innych, ale jeszcze więcej od siebie. I właśnie dlatego każdy Wasz plan prędzej, czy później staje się faktem.

Horoskop dzienny - Panna

Panny czeka dziś dłuższa podróż, podczas której uda się wszystko przemyśleć. Miłość, która powraca jak bumerang to znak, że Wasza historia zaczyna się od nowa. Nikt nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi otrzymają dziś serię romantycznych wiadomości, czy to tylko gra pozorów, a może drugiej stronie naprawdę zależy? Wasza intuicja zna odpowiedź, warto posłuchać tego co mówi serce. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Skorpiony mają kilka tematów do poprawy, ale z pomocą bliskich Wam osób uda się wszystko ładnie nadrobić. Potencjał Skorpiona to studnia bez dna trzeba tylko znaleźć sposób. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce poczują się dziś bezpiecznie. Partner doskonale zajmuje się tym, co ważne tu i teraz. Dzięki temu Strzelec może śmiało sięgać gwiazd bez pilnowania każdego szczegółu. Sprawy domowe są dopięte na ostatni guzik. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce wiedzą już, czego chcą i nie zamierzają rezygnować. Wasi przeciwnicy będą musieli zejść Wam z drogi i zająć miejsce w szeregu.  

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki odnowią dziś kontakt z kimś, kto był Wam zawsze życzliwy i bardzo bliski. Takie zrozumienie zdarza się niezwykle rzadko i warto dbać o tę relację, pomimo wszystko i wbrew temu, co mówią inni.

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby zrozumieją dziś, że czasami można przekazać komuś pałeczkę. Nie da się wszystkiego kontrolować na własną rękę, czasami trzeba poprosić o pomoc. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.