Horoskop dzienny 8 lutego [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 8 lutego. Wtorek to dzień na pracę, ale to nie oznacza, że w tle nie może pojawić się prawdziwe uczucie. Czy właśnie dziś poznasz swoją drugą połówkę? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany po ciężkim początku tygodnia teraz nareszcie mogą odrobinę odpocząć, ktoś, kto od początku zna Waszą sytuację, doda Baranowi otuchy. Być może to porozumienie bez słów oznacza coś znacznie więcej. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Byk

Byki są oczarowane kimś, kto pojawił się w Waszym życiu jak grom z jasnego nieba. Chociaż do wiosny jeszcze daleko, w sercu Byka pączkuje prawdziwe uczucie. To jest właśnie miłość i nie da się jej pomylić z niczym innym. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta czeka dziś ostra wymiana zdań, ktoś wyraźnie naciśnie Wam na odcisk. Koniec końców uda się uniknąć totalnej awantury, ale przyszłość tej relacji jest raczej niepewna i nie ma co liczyć na zmianę. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki po burzy  poczują ciepłe promienie słońca w postaci miłych osób od których otrzymacie wsparcie. Jedna z nich chciałaby by być bliżej niż inni. W tej miłosnej rozgrywce piłka jest teraz po stronie Raka. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy nie będą czekać na marzenia, Waszym znakiem rozpoznawczym jest aktywne działanie. Lew nie goni marzeń, tylko sprawia, że stają się rzeczywistością. Właśnie ta cecha wyróżnia króla dżungli. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny otrzymają dziś wiadomość od kogoś, kto już kiedyś był obecny w Waszym życiu, ale później los poplątał Wasze ścieżki. Czy dawne uczucie może narodzić się na nowo? Wszystko zależy od Was, czas zweryfikować priorytety. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi nie będą się dziś skupiać na pracy tylko na kimś, kto od dłuższego czasu zajmuje Wasze myśli. Może to już czas przejść na kolejny etap i zaproponować spotkanie na kawie lub wieczór przy winie. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Skorpiony czeka dziś miły dzień, który spędzicie na przyjemnościach z grupką przyjaciół. Czasami nawet w samym środku tygodnia trzeba zapomnieć o szarudze i oglądać świat przez różowe okulary. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce poczują dziś, że muszą poprosić o pomoc, trzeba schować dumę do kieszeni i pokazać partnerowi, że właśnie dziś jest bardzo potrzebny. Ego jest złym doradcą to pewne. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce zechcą dziś zaszyć się pod kocem, sprawy domowe i obowiązki zawodowe zaczynają Was przerastać. Dziel i rządź mówi stare przysłowie to także rada dla Was.  

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki otrzymają dziś dodatkowy zastrzyk gotówki, który niezmiernie Was ucieszy. W końcu bez wyrzeczeń będzie można zrealizować plan, który od dłuższego czasu odkładacie na półkę. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś bardzo precyzyjne i każdy, kto będzie miał dziś z Wami kontakt odniesie wrażenie, że po drugiej stronie jest ktoś, kto dokładnie wie czego chce i z pewnością to osiągnie. I to będzie właściwy osąd. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.