Horoskop dzienny - 12 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 12 września. Tydzień właśnie się kończy, czy uda Ci się zamknąć wszystkie ważne sprawy i poświęcić ten czas na odpoczynek? Sprawdź, co masz zapisane w gwiazdach.

Horoskop dzienny- Baran 

Barany otrzymają dziś zaproszenie na obiad, który wolelibyście pominąć. Warto porozmawiać z partnerem na temat częstotliwości tych spotkań. 

Zobacz wideo Sylwester Wardęga wypowiada się na temat plagiatu Maluby. Taka sytuacja już miała miejsce

Horoskop dzienny- Byk

Byki czują, że to najwyższy czas na odpoczynek. Wasze zdrowie domaga się uwagi właściciela. Badania kontrolne, zdrowszy tryb życia odpowiednia dieta- tutaj nie ma drogi na skróty. 

Horoskop dzienny- Bliźnięta

Bliźnięta zrozumieją dziś, że szczęście jest gdzie indziej. To namiastka życia, a przecież stać was na więcej. Warto gonić marzenia. 

Znaki zodiaku przyporządkowane są do czterech żywiołów: ognia, ziemi, powietrza i wody. Gdy spotykamy kogoś, z kim jesteśmy w jednej grupie, szybko okazuje się, że łączy nas coś wspólnego.Horoskop porównawczy - z kim nam po drodze?

Horoskop dzienny- Rak

Raki zakopią się dziś pod kocem i nie wyjdą do wieczora. Taki stan rzeczy po prostu Wam się należy koniec i kropka. 

Horoskop dzienny- Lew

Lwom będzie dziś ciężko ukryć rozczarowanie, Wasze roszczeniowe podejście do życia wcale nie przysparza Wam nowych przyjaciół. Warto o tym pomyśleć chociaż przez chwilę. 

Horoskop dzienny- Panna

Panny wezmą sobie do serca starą zasadę klin klinem, to naprawdę się sprawdza. Ktoś nie jest wart Waszych łez, czas na zmiany. 

Horoskop dzienny- Waga

Wagi wybiorą się dziś na wycieczkę, samotną podróż w nieznane dobrze Wam zrobi. Prosta droga potrafi wysłuchać jak nikt inny. 

Horoskop dzienny- Skorpion

Skorpiony są oszołomione nowym uczuciem. Miłość, chociaż bywa ulotna to jedno z najpiękniejszych doświadczeń. Łapcie chwilę, tylko od nas zależy nasze szczęście. 

Horoskop dzienny- Strzelec

Strzelce poczują się dzisiaj nieco gorzej. To dobry czas na wykonanie podstawowych badań, które powinny stać się powtarzalnym rytuałem.

Horoskop dzienny- Koziorożec

Koziorożce z nadzieją patrzą w przyszłość. Opuszczenie strefy komfortu jest trudne, ale za drzwiami czeka już nagroda. 

Horoskop dzienny- Wodnik

Wodniki zaproszą dziś bliską rodzinę na kolację. Niestety atmosfera będzie bardzo ciężka. Czy warto dalej zamiatać problemy pod dywan?

Za przepowiadanie końca świata do tej pory brali się wizjonerzy i kapłani, a nie naukowcy. Uspokaja nas to, że większość fatalnych dla świata przepowiedni jednak się nie sprawdziła.Najpopularniejsze przepowiednie o końcu świata

Horoskop dzienny- Ryby 

Ryby lubią mieć ostatnie słowo, ale też często mają rację. Nie wszystkim się to podoba, bo prawda czasem kole w oczy.

Więcej o: