Horoskop dzienny - 14 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 14 lipca. W środku tygodnia możesz spotkać prawdziwą miłość lub podpisać ważną umowę. Sprawdź, jakie niespodzianki gwiazdy szykują dla Ciebie w środę.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany będą dziś mamione pewną ofertą, ale Gwiazdy radzą uważać, w życiu nie ma drogi na skróty i każdą propozycję, która wymaga naszego podpisu, warto dokładnie przeanalizować. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki myślami będą dziś wracać do przeszłości, kiedy wszystko było proste. Teraz obowiązki rodzinne i zawodowe nie mają końca. O swoich uczuciach warto szczerze porozmawiać z partnerem, zanim codzienność pogrzebie to uczucie. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą od rana bardzo zabiegane, wielkimi krokami zbliża się ważny termin, którego nie możecie przekroczyć. Przyszłość leży w rękach Bliźniąt, niech się dzieje! 

Hematyt to kamień o niezwykłych właściwościach.Hematyt - minerał pospolity o niezwykłych właściwościach [znaczenie, działanie]

Horoskop dzienny - Rak

Raki zrobią dziś coś dla siebie, wizyta u fryzjera, masaż, a może seans w kinie. To ważne, aby nie tracić z oczu własnych potrzeb, nie jesteśmy na ziemi tylko po to, aby się poświęcać. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś prowadzić ważne rozmowy, bez wzajemnego zaufania nie uda się stworzyć przeciwwagi dla zaistniałych problemów. Lwy muszą otworzyć się na drugą stronę i szczerze powiedzieć o oczekiwanych efektach. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny zaproszą dziś kogoś na randkę, tak po prostu. I co najlepsze Wasza propozycja spotka się z pozytywnym odzewem, Gwiazdy kibicują tej relacji. Wszystko się ułoży, czasami warto samemu zapanować nad sytuacją. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś podejrzliwie spoglądać w stronę partnera, długie telefony, liczne wiadomości powoli zaczynają Was niepokoić. Czy słusznie? Warto jak najszybciej skonfrontować swoje obawy ze stanem faktycznym. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion lubi otaczać się ładnymi rzeczami, które po pewnym czasie nie mają żadnego znaczenia. Gwiazdy radzą skupić się na umiejętnościach i na tym oprzeć swoją przyszłość. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś bardzo skupione na sprawie, która toczy się już od dłuższego czasu, pozytywne rozwiązanie jest już naprawdę blisko. Gwiazdy podkreślają, że musicie uzbroić się w cierpliwość. Nagroda Was nie ominie. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce zaproszą dziś rodzinę na uroczystą kolację, sukces wymaga odpowiedniej oprawy. Po latach niepewności i oglądania każdego grosza z każdej strony teraz nadchodzi dla Was czas naprawdę dobrej passy. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki poczują, że Wasze siły są na wykończeniu. Nie musicie wszystkiego brać na swoje barki, o pomoc warto poprosić najbliższą rodzinę. Wiele razy byliście wsparciem, teraz Wodniki potrzebują pomocnej dłoni i nie ma w tym nic złego. 

Kalendarz księżycowy - jak możemy zgodnie z nim dbać o urodę?Kalendarz księżycowy i uroda: jak dbać o włosy w zgodzie z fazami Księżyca?

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby zrozumieją dziś stratą prawdę, która mówi o tym, że rodzimy się i umieramy w samotności i koniec końców możemy liczyć tylko na siebie. Im wcześniej to zrozumiesz, tym lepiej. 

Zobacz wideo "40 kontra 20". Matka z córką walczą o Roberta Kochanka. Jedna z nich się z nim całowała
Więcej o: