Horoskop dzienny - 10 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 10 lipca. Sobota jest tuż za rogiem, jak zacznie się ten weekend? Przeczytaj swój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany zrobią dziś dokładny rekonesans szafy, a i tak być może skończy się na ekspresowych zakupach. Wieczorna impreza warta jest starań, to będzie niezapomniana noc pełna niespodzianek. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki nie będą mogły dziś znaleźć sobie miejsca, z natłoku myśli wyrwie Was nieoczekiwany telefon. Po drugiej stronie słuchawki usłyszycie głos pełen nadziei, Gwiazdy radzą nie igrać z uczuciami innych. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta wybiorą się dziś na krótką wycieczkę, która sprawi Wam wiele radości. Dobra kawa w jeszcze lepszym towarzystwie - właśnie tego Wam teraz najbardziej potrzeba. Może aktualnie jesteście na zakręcie, ale los szykuje dla Was coś naprawdę dużego. 

Za przepowiadanie końca świata do tej pory brali się wizjonerzy i kapłani, a nie naukowcy. Uspokaja nas to, że większość fatalnych dla świata przepowiedni jednak się nie sprawdziła.Najpopularniejsze przepowiednie o końcu świata

Horoskop dzienny - Rak

Raki otrzymają dziś upragnioną wiadomość, ale ton wypowiedzi pozostawia wiele do życzenia. Gwiazdy chcą Wam przypomnieć, że prawdziwa miłość nie zakłada masek i nie bawi się w gierki. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś świętować, pasma sukcesów w pracy nie da się nie zauważyć. Wasze obawy okazały się bezpodstawne, Lew jest królem dżungli i to właśnie On rozdaje karty. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś brylować w towarzystwie, dobry humor nie opuści Was do końca weekendu. Szalona, sobotnia noc skończy się dla Was o wschodzie słońca w miłym towarzystwie. Czy jesteście gotowi na nowy początek? 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś intensywnie się uczyć, już niedługo czeka Was ważny egzamin. Gwiazdy chcą Was jednak uspokoić, że wszystko dobrze się ułoży, dzisiejszy stres to tylko trudny wstęp do fantastycznej przygody. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś bardzo spokojne, stres dnia wczorajszego opuści Was bezpowrotnie. Teraz jest czas tylko na dobre chwile i pozytywnych ludzi wokół. Szczęście Was nie ominie. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś snuć plany na przyszłość, jest duża szansa na nowe miejsce, gdzie szczęście odnajdzie Wasza rodzina. Wspólnymi siłami uda Wam się zrealizować śmiały projekt, który do tej pory był tylko marzeniem.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce czeka dziś dzień na sportowo: wypad na rowery, wspólne bieganie, spacer to wszystko uda się dziś zrealizować. Partner z radością będzie Wam towarzyszył na każdym kolejnym kilometrze, to dobra okazja do szczerej rozmowy. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki dopadnie dziś melancholia, odrobina smutku i towarzystwo własnych myśli dobrze Wam zrobi. Około południa z bujania w obłokach wyrwie Was niespodziewana wiadomość, wieczór upłynie Wam na długich rozmowach przy świetle księżyca.

Astrologowie z faz Księżyca starają się wywróżyć, jak będziemy się czuli i na co będziemy mieli ochotęJaki wpływ mają na nas fazy Księżyca?

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś przymierzać kolejne kreacje, Wasza modna natura z całą siłą dojdzie dziś do głosu. Z zadowoleniem będziecie spoglądać dziś w lustro i z całą pewnością nie obejdzie się bez pamiątkowej sesji. 

Zobacz wideo Angela z "Love Island" oskarża Arsena o zdradę
Więcej o: