Horoskop dzienny - 6 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 6 lipca. Ten tydzień rozkręca się na dobre, sprawdź, jakie niespodzianki Gwiazdy szykują dla Ciebie we wtorek.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany mają już trochę dosyć tej zabawy w kotka i myszkę, powoli tracicie zainteresowanie. Drugiej stronie może będzie przykro, ale ciągłe tajemnice to nie są klimaty Barana. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki zaczną na poważnie liczyć pieniądze, pewna inwestycja zbliża się dużymi krokami. Warto zachować w tym temacie dyskrecję, wiele osób bezpodstawnie liczy teraz na Wasze wsparcie. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta zrozumieją dziś to, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Macie już dosyć ciągłych kłótni z partnerem, czas zmienić swoje życie na lepsze w duecie lub w pojedynkę. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki niespodziewanie zaczną pakować walizki, sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie, ale to w końcu Wasz żywioł. To, co najbardziej przygnębia Raka to stagnacja przeplatana z nudą. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy lubią mieć ostatnie zdanie, tym razem partner wyraźnie się postawi. Konflikt jednak skończy się już około południa, obydwoje doskonale wiecie, że nie warto tracić czasu na kłótnie. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny poczują dziś duży strach, przeszłość daje o sobie znać właśnie teraz, kiedy wszystko zaczęło się układać. Gwiazdy radzą zachować spokój i postawić sprawę jasno. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś niepocieszone tym, jak potoczy się Wasze spotkanie towarzyskie. Grupa wokół Wagi robi się coraz mniejsza, czas przemyśleć to, jak traktujecie otoczenie. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś tęsknić za wakacjami, kolejny wyjazd dopiero za kilka tygodni, tymczasem serce Skorpiona marzy o plaży. Czy uda się wygospodarować chwilę w międzyczasie? Warto próbować. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce zdobędą się dziś na szczerość, ktoś od dłuższego czasu naciska Wam na odcisk. Konfrontacja będzie nieunikniona, po ostrych słowach Strzelca kilka osób zamilknie z wrażenia. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś otwarte na nowe propozycje, być może nawet sami zaprosicie kogoś na randkę. Czas ucieka, szkoda lata, upalne dni lepiej spędzić w duecie niż w pojedynkę. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki już same nie wiedzą, czego chcą, nie będzie Wam dane dzisiaj zagrzać miejsca. Długi spacer pomoże poukładać myśli, zdecydowanie za dużo dzieje się teraz w Waszym życiu.

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś zastanawiać się jak poradzić sobie z nowym tematem. Pewna sprawa bardzo Was dziś zaskoczy, z drugiej strony czekaliście na to od dawna, odwagi uda się z całą mocą

Zobacz wideo #FreeBritney. Jak wygląda sytuacja Britney Spears i o co walczy ikona popu?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.