Horoskop dzienny - 4 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 4 lipca. Horoskop służy do przewidywania najbliższej przyszłości. Jak zakończy się ten tydzień? Sprawdź, co czeka Cię w niedzielę.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany muszą się zebrać w sobie i zrobić kolejny krok. Tak pięknie rozpoczęta historia musi mieć swoją kontynuację. Nieśmiałość może i jest urocza, ale na dłuższą metę się nie sprawdzi. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki wyruszą dziś w trasę, samotna podróż sprawi, że nareszcie będzie czas na poukładanie myśli. Szczęście nie musi zawsze oznaczać splecionych rąk, umiejętność bycia w pojedynkę to wielka sztuka. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś pakować walizkę, czas wracać do domu. Miły czas krótkich wakacji właśnie dobiega końca, ale z całą pewnością nie jest, to Wasze ostatnie słowo. To lato będzie pełne przygód, wystarczy tylko trochę poczekać. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś zadowolone z tego, jak potoczył się ostatni wieczór, padły zaskakujące wyznania, które pomogą Wam iść dalej przez życie z lekkim sercem. Będzie już tylko dobrze, właśnie to Wam się teraz należy. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś zaskoczone, jak rodzina idealnie radzi sobie bez Was. To znak, że możecie pozwolić sobie na odrobinę samotności. Przyszedł czas na zasłużony odpoczynek, Lew nie zawsze musi być królem dżungli. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś nadal przeżywać ostatnią kłótnię, okazało się, że być może dzielą Was różnice nie do pogodzenia. Z drugiej strony silne uczucie powinno przezwyciężyć ten kryzys, czas na decyzję albo tradycja, albo związek. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi otrzymają dziś specyficzny prezent. Drogie podarunki nie zawsze są w dobrym guście dla dobra ogółu, postarajcie się nie okazywać niezadowolenia. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony poczują się dziś wyjątkowo, ostatnio każdy schodzi Wam z drogi i niewątpliwe jesteście w centrum uwagi. Gwiazdy jednak przypominają, że taki układ sił nie może trwać wiecznie. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce wybiorą się dziś w krótką podróż, podczas której poczują, że mają prawdziwe szczęście w życiu. Tęsknota za bliskimi sprawi, że zaczniecie wspominać stare czasy, a teraz czas na całkiem nowe wspomnienia. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś z zadowoleniem przeglądać się w lustrze, zainteresowanie drugiej strony sprawiło, że patrzycie na siebie pod zupełnie innym kątem. Gwiazdy przypominają, że pewność siebie powinna wypływać też z wnętrza, cudze osądy pozytywne lub nie nie powinny mieć dla Was znaczenia. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś wspominać miłe chwile z rodziną, pomimo wolnego dnia w niedzielę praca przypomni o sobie ze zdwojoną siłą. Nie warto liczyć na cud, czas zakasać rękawy i szykować się na nowe rozdanie. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby nadal analizują sytuację z każdej strony, ten temat powoli staje się Waszą obsesją. Jedno jest pewne, Ryby potrafią zawalczyć o swoje i biorą z życia to, co im się należy. 

Zobacz wideo Ulubieni suberbohaterowie i najwięksi przystojniacy według Sylwi Lipki [LISTA PLOTKA]
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.