Horoskop dzienny - 1 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 1 lipca. Czy to właśnie dziś spełnią się Twoje marzenia? Sprawdź, jakie niespodzianki gwiazdy przyszykowały dla Ciebie na czwartek z początkiem nowego miesiąca.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany zdecydowanie powinny dziś zapomnieć o tym co było. Rozpamiętywanie przeszłości wciąga Was w zły nastrój, wczoraj nie istnieje, jutro jest tajemnicą, liczy się tylko tu i teraz. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki otrzymają dziś jasny komunikat od drugiej strony, ktoś przejrzał wszystkie Wasze karty. Czas spojrzeć prawdzie w oczy, relacja, która do tej pory stała na chwiejnych nogach teraz naprawdę chyli się ku upadkowi. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą się dziś szykować się na rodzinny wyjazd. Już wkrótce uda Wam się odzyskać spokój ducha, wspólne chwile na łonie natury pomogą Wam pozbierać myśli i naprawdę cieszyć się życiem.

Znaki zodiaku przyporządkowane są do czterech żywiołów: ognia, ziemi, powietrza i wody. Gdy spotykamy kogoś, z kim jesteśmy w jednej grupie, szybko okazuje się, że łączy nas coś wspólnego.Horoskop porównawczy - z kim nam po drodze?

Horoskop dzienny - Rak

Raki zrozumieją dziś starą prawdę, że w obliczu problemów jesteśmy skazani sami na siebie. Gwiazdy chcą Wam jednak przypomnieć, że to tylko okres przejściowy, który nie będzie trwał wiecznie. Koniec końców wyjdziecie z tego silniejsi. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy powinny z nadzieją patrzeć w przyszłość, gwiazdy chcą Wam dziś przypomnieć, że strach ma wielkie oczy. To, co teraz paraliżuje Wasze ciało i zagarnia myśli, za tydzień nie będzie miało żadnego znaczenia. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą zaskoczone jak łatwo i szybko rozwija się Wasze nowe uczucie, poprzednie doświadczenia nauczyły Was, że miłość musi boleć, tymczasem spokój ducha i radość w sercu to jest właśnie to, czego Wam trzeba. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi zatęsknią dziś za ludźmi, którzy gdzieś zniknęli w ostatnich latach. Dawne kłótnie i niesnaski zbladły, ale słowa wypowiedziane bezmyślnie zostaną Wam zapamiętane na zawsze. 

Zobacz wideo Fanki proszą Viki Gabor o porady. Sama pisała do Ariany Grande

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony odnajdą dziś spokój, po burzy zawsze świeci słońce, warto o tym pamiętać. Teraz możecie skupić się na sobie i swoich sprawach, nadchodzi bardzo twórczy okres. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce nie będą dziś mogły doczekać się końca dnia, impreza planowana na weekend pochłonie Was bez reszty. Po długich miesiącach wytężonej pracy przyszedł czas na zasłużony relaks. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce zechcą dziś postawić sprawę jasno, teraz albo nigdy. Ktoś, kto zwodzi Was od miesięcy, zostanie zaskoczony Waszą stanowczością. Koziorożce mają siłę, aby stawiać warunki. Tylko, czy o to chodzi w miłości? 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki otrzymają dziś zaproszenie na rodzinne spotkanie w weekend, sytuacja jest problematyczna, bo jak to w przypadku Wodników bywa, jesteście pomiędzy młotem i kowadłem. Gwiazdy radzą nie uszczęśliwiać wszystkich na siłę tylko zrobić to, co jest Wam po drodze. 

Czakra - co to jest?Czakra - co to jest? Na czym polega oczyszczanie czakr i jakie są ich kolory?

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby są pełne nadziei, Gwiazdy Was nie zawiodą. Sprawa, która ciągnie się od kilku lat, właśnie za chwilę będzie miała swój finał na Waszą korzyść. Głowa do góry, szczęście stoi za progiem. 

Więcej o: