Horoskop dzienny - 2 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 2 lipca. Jak potoczy się końcówka tygodnia? Sprawdź, czy w piątek Gwiazdy będą dla Ciebie łaskawe.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany otrzymają dziś niespodziewane zaproszenie na kawę, druga strona bardzo długo zbierała się na odwagę. Czy to właśnie dziś przyjdzie Wam spędzić popołudnie z przyszłym partnerem? Czas pokaże, Gwiazdy są dobrej myśli. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki zrzucą dziś wszystkie maski i otwarcie powiedzą o swoich oczekiwaniach. Takie negocjacje niestety nie wróżą dobrze dla związku, to nie jest umowa dwustronna. Decyzja już chyba zapadła? 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta spędzą dziś miły czas na długich rozmowach, słońce, wiatr we włosach, blask jeziora. To się teraz liczy, takie chwile zostają w pamięci na dłużej i warto je pielęgnować. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki zaczną dziś wszystko od początku, pierwsze zmiany pojawią się w Waszym najbliższym otoczeniu. Nowy kolor ścian i gruntowne porządki sprawią, że wróci Wam dobry humor i nadzieja w sercu. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś analizować stan swojej garderoby, przed Wami wielki powrót i chcecie wszystko dokładnie do siebie dopasować. Dobrym pomysłem będzie też wizyta u fryzjera i kosmetyczki. Trochę luksusu Wam się w końcu należy. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny słyszą już bicie weselnych dzwonów, co najlepsze partner też jest już gotowy na kolejny krok. Gwiazdy radzą przeprowadzić jeszcze jedną ważną rozmowę, w której poruszycie wszystkie palące dla Was kwestie. Lepiej przed niż po. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi zobaczą dziś światełko w tunelu, ale Gwiazdy radzą nie robić nic na siłę. Czas usunąć się na bok i pozwolić innym cieszyć się życiem. Nie musicie być zawsze w centrum i na pierwszym planie. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą zaskoczone ile projektów może wypalić na raz. Od przybytku głowa nie boli, a w realizacji pomoże Wam czuwająca nad wszystkim Ryba

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce czekają dziś radosne chwile, wskazówki zegara cofają się do czasów młodości. Przyjaciele, na których zawsze mogliście liczyć, stawią się dziś w komplecie. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą cieszyć się z odzyskanej siły, Wasza relacja może tego nie przetrwać. Gwiazdy jednak radzą być cierpliwym, za rogiem czeka już nowa miłość. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki skupią się na pracy, kilka zleceń na wczoraj zaprząta Wam teraz myśli, na szczęście uda się wszystko dopiąć i już po południu będziecie cieszyć się wolnym czasem na łonie natury. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś porządkować. Poukładana przestrzeń wokół Was ma bardzo duże znaczenie i przekłada się pozytywnie na wszystkie sfery Waszego życia. W porządku siła, Ryby już to wiedzą i nie popadają w artystyczny nieład. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała swój cellulit. Odpowiada fance: Co z nim zrobić? To proste!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.