Horoskop dzienny - 5 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 5 lipca. Nowy tydzień to nowe szanse. Poniedziałek może Cię pozytywnie zaskoczyć. Sprawdź, co mówi Twój horoskop na dziś.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany nie rozumieją, dlaczego ktoś wysyła im sprzeczne sygnały, pragmatyczny Baran lubi jasne sytuacje. Życie, a tym bardziej miłość nie jest czarno biała, tu znajdziesz raczej wszystkie odcienie czerwieni, od delikatnego różu po prawdziwy ogień. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki zostaną zarzucone nowymi obowiązkami, ale akurat teraz jest to Wam na rękę. Praca sprawia, że życie prywatne schodzi na drugi plan a wraz z nim liczne problemy. Już niedługo i dla Was zaświeci słońce, bądźcie dobrej myśli. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś powoli wracać do rzeczywistości, praca nie sprawi Wam dziś problemu, przeciwnie z niezwykłą łatwością uda Wam się rozwiązać pewne zagadnienie, nad którym cały zespół głowi się od tygodni. 

Horoskop dzienny - Rak

Rakom wpadnie dziś w ręce wyjątkowe ogłoszenie, być może już niedługo zmieńcie adres zamieszkania. Nowe miejsce to całkiem nowa energia i nowe rozdanie. Warto rozważyć tę propozycję. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy dopinają dziś wszystko na ostatni guzik, około południa życie Wam jednak przypomni, że plany można często włożyć między bajki. Bez obaw wieczorem wszystko wróci do normy. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny otrzymają dziś zaskakujący telefon, ktoś, kto zniknął z Waszego życia kilka lat temu, niespodziewanie zechce złożyć Pannom wizytę. Gwiazdy radzą nie robić nic na siłę, to spotkanie może otworzyć stare rany, które już się przecież wygoiły. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi lubią luksus, ale Wasze zamiłowanie do błyskotek szybko sprawi, że zamiast pensji zastaniecie pustki na koncie. Lepiej już teraz zacisnąć pasa, bo przed Wami jeszcze wakacje. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony spędzą dziś czas z dalszą rodziną, w wakacje właśnie o to chodzi, aby odnowić więzi. Wieczorem czeka Was miły wieczór na dworze, pod gwiazdami spełniają się marzenia. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce zaczynają już z niecierpliwością patrzeć na kalendarz. Do urlopu jednak jeszcze dłuższa chwila, a czasu nie da się przyśpieszyć. W międzyczasie warto po pracy powłóczyć się po okolicy, podczas takich lokalnych wędrówek rodzą się najlepsze pomysły. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce wyruszą dziś na zakupy, wielkimi krokami zbliża się wydarzenie sezonu i Koziorożce chcą grać na tej imprezie pierwsze skrzypce. Gwiazdy radzą wybrać romantyczny kolor błękitu, który dodatkowo pięknie prezentuje się na zdjęciach. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki lubią zmiany, poniedziałek to będzie ten dzień, w którym zdecydujecie się na nową aranżację domu lub tarasu. Taka metamorfoza sprawi Wam wiele radości, kto wie może niepozorne hobby, będzie kiedyś Waszym źródłem dochodu. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby odnajdą dziś spokój, podczas gdy dla otoczenia poniedziałek jest prawdziwym koszmarem, dla Was to właśnie w ten dzień otwierają się nowe szanse. Ryby jak nikt chwytają wiatr w żagle właśnie na początku tygodnia. 

Zobacz wideo Sylwia Lipka - nie uwierzycie jakie miała przezwisko w dzieciństwie! [LISTA PLOTKA]
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.