Horoskop dzienny - 11 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 11 lipca. Czy to właśnie dzisiaj spełnią się wszystkie Twoje marzenia? Sprawdź, co Twój horoskop mówi na temat końcówki tygodnia.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany potrzebują dziś dużo snu i wypoczynku, wczorajsza impreza nie daje o sobie zapomnieć. Oprócz wspomnienia o szampańskiej zabawie został Wam też kontakt do kogoś, kto czeka na Waszą wiadomość. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś biesiadować w gronie rodzinnym. Zły nastrój Byka nie umknie uwadze najbliższych, pod naporem niewygodnych pytań zechcecie jak najszybciej opuścić spotkanie. Wieczór przyniesie spokój i ukojenie. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta udzielą dziś komuś pomocy, może to być zarówno dobra rada jak i realne wsparcie. Gwiazdy na dłuższą metę radzą uważać, jest w Waszym otoczeniu ktoś, kto zdecydowanie zbyt często wykorzystuje Wasze dobre serce. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki przejrzą dziś na oczy, nie trzeba być prywatnym detektywem, aby domyślić się, że potencjalny partner nie ma poważnych planów wobec Waszej osoby. Godność Raka powinna być na pierwszym miejscu w tej dwuznacznej sytuacji. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś wydawać pieniądze, luksus to Wasze drugie imię, ale najważniejsze jest to, że decyzje zakupowe Lwa są zawsze dobrze przemyślane. Tym razem to będzie coś naprawdę wyjątkowego, ale po okazyjnej cenie. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny lubią wokół siebie porządek, i to właśnie dziś przeprowadzicie prawdziwą rewolucję. Czysta przestrzeń to lepsza energia, paradoksalnie w życiu zaczyna się układać, gdy mamy porządek także na półkach.  

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś oglądać dawno odkładane filmy i czytać zakurzone książki. Ten czas warto wykorzystać do maksimum, poniedziałek przyniesie nowe obowiązki. Dziś tylko cisza i kawa po południu, tyle powinno Was interesować. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony spotkają dziś na swojej drodze kogoś, kto na dłuższą metę okaże się wspaniałym przyjacielem. Czas spędzony w miłym towarzystwie skutecznie poprawi Wam humor i przywróci wiarę w ludzi. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce poczują się dziś przytłoczone, lista tematów oraz spraw do załatwienia wydaje się nie mieć końca. Z drugiej strony kolejka osób, które chcą z Wami omówić swoje tematy, wyraźnie się wydłuża. Może to już czas nauczyć się stawiać granice. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce zdobędą się dziś na odwagę i powiedzą wprost o swoich oczekiwaniach. Ktoś, kto kiedyś był Wam bliski, teraz z dnia na dzień coraz bardziej się oddala. To ostatni dzwonek do pracy nad związkiem. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki lubią gdy wszystko idzie według planu, niestety życie często pisze własne scenariusze. Plany i marzenia, o które zabiegacie od dawna, trzeba będzie ponownie przełożyć. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś trochę poddenerwowane, to co kiedyś przychodziło Wam z łatwością, teraz wymaga znacznie więcej uwagi. Czas pogodzić się z upływającym czasem i nauczyć się go akceptować. 

Zobacz wideo Co Małgorzata Rozenek wpakowała do kampera? Ma tam nawet podgrzewacz
Więcej o: