Horoskop dzienny - 12 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 12 lipca. Poniedziałek oznacza nowe początki i nowe porządki. Jesteś gotowy na zmiany? Sprawdź, co Twój znak ma zapisane w gwiazdach na początku tygodnia.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany źle zniosą poniedziałkowy poranek, ktoś nie dopilnował pewnego szczegółu przed weekendem i teraz cały zespół na tym straci. Sprawiedliwy Baran, zamiast szukać winnych, zjednoczy ludzi, ale problem uda się rozwiązać dopiero następnego dnia po południu. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki po złej passie nareszcie poczują, że pech ich omija. Poniedziałek przywitacie z pewną propozycją, która może mocno zmienić Wasze finanse na lepsze. W końcu wiatr powieje w żagle Byka i wyruszycie w rejs życia. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą się dziś wtrącać w nieswoje sprawy. Gwiazdy przypominają, że milczenie jest złotem, przykre komentarze skutecznie popsują humor wszystkim zebranym i trzeba będzie przeprosić. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą wdzięczne swojej intuicji za to, że w odpowiednim czasie udało Wam się wyplątać z beznadziejnej relacji. Splecione dłonie Raka mogłyby skutecznie odstraszyć prawdziwą miłość, która jest już za rogiem. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy zdobędą się dziś na szczerość, gdy ktoś poprosi Was o radę. I chociaż przy okazji może popłynąć kilka łez, finalnie rozmówca przyzna Wam racje. Szczery do bólu, taki właśnie jest król dżungli. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny zdobędą się dziś na odwagę i zawalczą nie tylko o podwyżkę, ale też serce kogoś, kto od dawna wpadł Wam w oko. Złoto należy do zuchwałych, to stara prawda, która przyniesie sukces na każdym polu. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi zrozumieją dziś, że nie wszyscy dookoła dobrze Wam życzą. Pewne sprawy wymknęły się już dawno Wagom spod kontroli i teraz mleko się rozlało. Zamiast schlebiać ważnym postaciom, lepiej zbudować własny system wartości i nie budować życia na znajomościach.  

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś świadkiem śmiesznego wydarzenia, które pozytywnie Was nastroi do końca dnia. Każdy uśmiech jest na wagę złota, dlatego tym bardziej warto czerpać z tych radosnych chwil jak najwięcej. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś analizować wszystkie za i przeciw. Czasu na podjęcie właściwej decyzji jest coraz mniej, dodatkowo Strzelce wyjątkowo nie lubią presji. Czasami najlepszym rozwiązaniem jest przespać problem i rano pojawi się rozwiązanie. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś ważyć każde słowo, czeka Was dziś swoisty egzamin. Osoba, która będzie Was dziś oceniać, jest bardzo surowa, ale finalnie wynik będzie pozytywny. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki powiedzą dziś stanowcze ''nie'' komuś, kto od dawna się Wam narzuca. Dość macie już niezapowiedzianych wizyt i długich telefonów wieczorową porą. Dla własnego dobra wyznaczycie granice. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby kochają przepych, Wasz dom najlepiej o tym świadczy. Przed Wami kolejny etap remontu, który pochłonie trochę gotówki i pracy, ale efekt będzie oszałamiający. Zdecydowanie warto. 

Zobacz wideo Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina ślub z Karolem. "Pieprz***na burza"
Więcej o:
Copyright © Agora SA