Horoskop dzienny - 8 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 8 lipca. Tydzień chyli się już ku końcowi. Sprawdź, jak potoczy się ten czwartek, czy przyszłość ułoży się po Twojej myśli?

Horoskop dzienny - Baran 

Barany będą dziś wewnętrznie rozdarte, z jednej strony marzy Wam się nowy związek, z drugiej wciąż nie jesteście gotowi. Gwiazdy radzą nie szukać winy w sobie, tylko zastanowić się, czy to jest faktycznie właśnie ta osoba. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki zechcą dziś odpocząć, będziecie odsyłać z kwitkiem każdego, kto ośmieli się zakłócić Wasz spokój. Byk musi w końcu wsłuchać się we własne myśli. Problem, który wisi teraz nad Bykiem, wymaga analizy. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta kochają zmiany, nowy układ mebli w mieszkaniu, porządki w garderobie, szybka zmiana koloru ścian- wszystko to dzieje się u Was na porządku dziennym. I właśnie w ten czwartek wpadnie Wam do głowy nowy pomysł i z zapałem przystąpicie do jego realizacji. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki otrzymają dziś propozycję romantycznego spotkania, intencje drugiej połowy są dobre. Gwiazdy chcą Wam przekazać, że jest duża szansa na stały związek. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy od rana zakopią się w pracy, dopiero około południa uda Wam się zamienić kilka słów ze współpracownikami. Po południu może Was zaskoczyć nagłe zebranie, bądźcie czujni, bo to właśnie przy tym stole zapadnie wiele ważnych decyzji. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny zaczną dziś przygotowania do weekendu. Nic tak nie cieszy jak wizja wesołej imprezy, obok zaproszonych gości, pojawi się ktoś zupełnie nowy, kto zawróci Wam w głowie. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś niewzruszone, po ostrej kłótni nawet szczere przeprosiny nie zrobią na Was większego wrażenia. Stare sztuczki przestały działać i czarne chmury zbierają się nad Waszym związkiem. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś liczyć pieniądze, do wymarzonego celu brakuje Wam już naprawdę niewiele. Gwiazdy radzą jeszcze chwilę poczekać, droga na skróty wiedzie przez naprawdę ostre zakręty. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce nie mogą uwierzyć, że w końcu wszystko układa się po Waszej myśli. Gwiazdy pragną Wam tylko przypomnieć, że ciężka praca zawsze na końcu przynosi owoce. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce czeka dziś ostra kłótnia, ale po burzy znowu wyjdzie słońce. Czasami trzeba postawić na swoim i przypomnieć niektórym gdzie jest ich miejsce. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki czeka dziś wieczór pełen wrażeń, przyjaciele nieoczekiwanie wyciągną Was na wieczorny wypad na miasto. Ten spontaniczny pomysł zakończy się w pewnym romantycznym miejscu, gdzie ustrzeli Was strzała amora. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby marzą o chwili dla siebie, tymczasem Wasi bliscy robią wszystko, aby punkt po punkcie zapełnić Wasz dzień sprawami do załatwienia. Czas postawić na siebie i swoje potrzeby, i to tu i teraz. 

Zobacz wideo Sobel tłumaczy się z zachowania na koncercie
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.