Horoskop dzienny - 3 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 3 lipca. Czy w weekend Gwiazdy szykują dla Ciebie miłe niespodzianki? Sprawdź, jak zapowiada się ta sobota.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany będą dziś trochę oszołomione. Okazało się, że życie może być naprawdę proste, po wczorajszej randce jest w Was wiele pozytywnych emocji. Gwiazdy chcą Wam przekazać, że będzie już tylko lepiej. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki poczują dziś dużą ulgę, pożegnania nigdy nie są proste, ale nikt tak jak Byk nie ceni sobie niezależności. Czas na nową przygodę, samotna wyprawa przywróci Wam wiarę we własne siły. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś bardzo szczęśliwie, rodzina i błogi relaks tego właśnie Wam trzeba było. To, co kiedyś wydawało się niemożliwe, teraz wypełnia szczęściem Waszą codzienność. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś zadowolone z tego, jak potoczył się ostatni wieczór, padły zaskakujące wyznania, które pomogą Wam iść dalej przez życie z lekkim sercem. Będzie już tylko dobrze, właśnie to Wam się teraz należy. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy poczują dziś, że mają nad wszystkim kontrolę ciężka praca kilku ostatnich miesięcy, właśnie zaczyna przynosić efekty. Przyszłość jawi się w jasnych barwach, będzie już tylko lepiej. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą zaskoczone poglądami partnera na pewien ważny dla Was temat, wbrew pozorom w przyszłości to może być bardzo duży problem. Ustalcie zasady już dzisiaj, zanim gniew i wzajemne frustracje przejmą kontrolę nad związkiem.

Horoskop dzienny - Waga

Wagi zaczną marzyć dziś o wakacjach, ostatnie wydarzenia sprawiły, że jesteście pozbawieni jakiejkolwiek siły. Czas naładować baterie, wybierz kierunek i rezerwuj bilety. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony czeka dziś duży dopływ gotówki, praca w pocie czoła właśnie zaczyna się opłacać. To, co kiedyś było nieosiągalne, teraz nabiera realnych kształtów. Miło jest gdy wszystko się zmienia. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce poświęcą dziś dzień na regenerację. Wspomnienia wczorajszej imprezy są nadal bardzo silne, teraz musicie już tylko dojść do siebie. Raz na jakiś czas można się zapomnieć. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce wpadną dziś komuś w oko, zamiast oglądać się za siebie, warto odważyć się na dłuższy kontakt wzrokowy, druga strona nie pozostanie obojętna. Jeszcze tego samego dnia czeka Was fantastyczna randka, która będzie tylko wstępem do dłuższej znajomości. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki podejmą dziś ryzyko i zrobią coś, co może komuś się nie spodoba, ale Wam przyniesie wiele radości. Gwiazdy radzą skupić się na swoim życiu, działanie pod dyktando nie przyniosło nikomu jeszcze nic dobrego. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby zrozumieją dziś, że nerwy są złym doradcą, na szczęście kontakt z naturą potrafi działać cuda i uda Wam się odnaleźć spokój. To, co teraz wydaje Wam się błahe, w przyszłości może mieć wpływ na Wasze zdrowie, nie warto się szarpać. 

Zobacz wideo Monika Mrozowska ćwiczy jogę podczas burzy
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.