Horoskop dzienny - 7 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 7 lipca. Co wydarzy się w środku tygodnia? Sprawdź, czy gwiazdy potraktują Cię dziś ulgowo.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany uciekną dziś w siną dal, zdecydowanie będziecie dziś poza zasięgiem. Gwiazdy chcą Wam przypomnieć starą prawdę: jak kocha, to poczeka. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki analizują dziś wszystkie za i przeciw. Sytuacja na pierwszy rzut oka wydaje się prosta, ale drugie dno może być trochę niebezpieczne. Gwiazdy radzą posłuchać intuicji, tak najlepiej podejmuje się decyzje. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta zostaną dziś przydzielone do ważnego projektu, warto się postarać, dobre wyniki zagwarantują Wam awans. A co za tym idzie dodatkowe pieniądze. O pomoc poproście Wagę, która zdradzi Wam kilka swoich magicznych sztuczek. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki poczują się dziś odrobinę nieswojo, nowa sytuacja trochę Was przerośnie. Wieczór w towarzystwie przyjaciół i dobrego wina to najlepszy pomysł. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś cieszyć się z małych rzeczy, ciepłe promienie słońca, ulubiona kawa. Po intensywnym okresie nadszedł czas na wymarzony relaks i warto wykorzystać go jak najlepiej. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny odczują dziś dużą ulgę, sytuacja, która była dla Was niezmiernie trudna już nie będzie miała miejsca. Czas na nowy początek bez smutków i problemów. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi okażą dziś komuś dużo wsparcia, taka pomocna dłoń znaczy więcej niż tysiąc słów. Wieczorem czeka Was miły wieczór w gronie najbliższych, to właśnie dziś wyjątkowo poczujecie, że życie ma sens. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony zrozumieją dziś, jak ważna jest przyjaźń, każdy człowiek potrzebuje własnego stada. Dbajcie o swój krąg, czasami wystarczy zwykła wiadomość lub krótki telefon. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś planować dużą inwestycję, całość odbędzie się na luzie, bo już od dawna macie dopięte wszystko na ostatni guzik. Bez obaw sukces puka już do Waszych drzwi. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś czekać na wiadomość, Gwiazdy radzą skupić się na sobie i swoich potrzebach. Co ma być, to będzie, wszelkie głębokie analizy nie mają tu sensu. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki otrzymają dziś zaskakującą propozycję współpracy, którą warto rozważyć. Zastrzyk dodatkowej gotówki to jest to, czego teraz najbardziej Wam potrzeba. Wasze umiejętności i doświadczenie sprawi, że ten projekt uda się zrealizować szybko i bezboleśnie. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś cieszyć się spotkaniem rodzinnym na łonie natury. Takie chwile dodają sił i pozwalają spojrzeć z dystansem na wszystko dokoła. Wieczór przy pizzy i winie będzie kropką nad i tej idealnej środy. 

Zobacz wideo Katarzyna Bujakiewicz udaje Pamelę Anderson
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.