Horoskop dzienny - 20 lutego (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 20 lutego. Przekonaj się, co przyniesie Ci ta sobota. Czy czeka Cię dzień pełen miłych chwil, czy raczej masz się przygotować na niepowodzenia? Gwiazdy przepowiadają dla Ciebie przyszłość - sprawdź, na co się nastawić.

Horoskop dzienny – Baran

Planujesz dziś wypocząć i zrelaksować się po ciężkiej pracy, jednak możesz napotkać pewne problemy. Postaraj się wykazać bezkompromisową postawą, a uda Ci się wyjść dobrze z sytuacji, w jakiej się znajdziesz. Uważaj na osoby spod znaku Skorpiona, znajdujące się w Twoim otoczeniu – najwyraźniej komuś zależy, aby zakłócić Twój spokój.

Horoskop dzienny – Byk

Ten dzień będzie należał do leniwych, nie spodziewaj się żadnych zawirowań. Skup się na sobie i wypoczynku, który Ci się należy. Znajdź chwilę czasu dla bliskich osób, brak rozmowy z kimś z bliskiego otoczenia źle wpływa na wasze relacje.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Znajdziesz się dziś w niekomfortowej sytuacji, z której trudno będzie Ci wybrnąć. Pamiętaj jednak, by nie tracić nadziei. Z każdego kryzysu możesz wyjść jeszcze silniejsza/silniejszy. Kiedy zły czas przeminie, znów znajdziesz szczęście. Masz wsparcie w rodzinie i przyjaciołach, którzy z pewnością nie zostawią Cię bez pomocy.

Yin Yang - co to jest?Yin yang - starożytna koncepcja chińska, która przetrwała do dzisiejszych czasów

Horoskop dzienny – Rak

Sobotni dzień rozpoczniesz z wielkim entuzjazmem i chęcią do podejmowania nowych wyzwań. Wykorzystaj energię na realizację swoich planów. Prawdopodobnie pozamykasz pewne sprawy, które ciągną się już od dłuższego czasu i nie pozwalają Ci ruszyć do przodu.   

Horoskop dzienny – Lew

Zapowiada się spokojna i miła sobota. Możesz dziś spodziewać się wielu komplementów od swojego partnera. Jeśli jesteś singlem prawdopodobnie otrzymasz zaproszenie na romantyczne spotkanie, na którym z całą pewnością nie będziesz się nudzić. Dobry humor będzie Ci dopisywać, a uśmiech nie zniknie z twarzy do końca dnia.

Horoskop dzienny – Panna

Będziesz dziś rozdrażniona/rozdrażniony i trudno będzie Ci się skupić – zarówno na obowiązkach domowych, jak i służbowych. Uważaj, bo możesz dać się wyprowadzić z równowagi, co zakończy się rodzinną awanturą. Prawdopodobnie zbyt wiele obowiązków sprawia, że czujesz się przemęczona/przemęczony. Postaraj się zadbać o swoje potrzeby i przestań ciągle zamartwiać się o innych.

Horoskop dzienny – Waga

Postaraj się słuchać dzisiaj innych i nie rób wszystkiego po swojemu. Skorzystaj z dobrych rad, które pomogą Ci rozwiązać problemy. Odrzuć negatywne myśli i zacznij podchodzić do niektórych spraw z nieco większym optymizmem. Dziś jest też dobry dzień na odnawianie dawnych znajomości. Jeśli planujesz do kogoś zadzwonić lub umówić się na spotkanie, nie odkładaj tego na później.

Horoskop dzienny – Skorpion

Dziś jest dobry dzień na leniuchowanie. Skup się wyłącznie na sobie i skorzystaj z okazji, by podjąć się wykonywania swoich ulubionych czynności. Możesz również liczyć na przełom w sprawach sercowych, ktoś, kto wpadł Ci w oko najwyraźniej również się Tobą interesuje.

Horoskop dzienny – Strzelec

Ostatnio nie masz szczęścia w miłości i również dziś nic nie zmieni się w tej kwestii. Nie szukaj na siłę, szczęście przyjdzie w odpowiednim czasie, jednak to jeszcze nie jest ten moment. Jeśli jesteś już w związku możesz odczuwać frustrację, związaną z wywieraną presją przez partnera. Musicie wyjaśnić sobie pewne sprawy. Nie ma sensu odkładać rozmowy na później.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Powinnaś/powinieneś poświęcić nieco więcej czasu swojej rodzinie. Twoi bliscy potrzebują od Ciebie więcej uwagi, a Ty również chcesz spędzić dzień w ich otoczeniu. W sprawach finansowych zachowaj ostrożność. Możesz podejść do pewnych spraw zbyt pochopnie, przez co podejmiesz niewłaściwą decyzję.

Horoskop dzienny – Wodnik

Będziesz dzisiaj tryskać energią i zarażać innych swoim optymizmem. Uda Ci się dojść do porozumienia z osobą, z którą od jakiegoś czasu jesteś skłócona/skłócony. Sobota będzie dla Ciebie dniem udanym i upłynie w spokojnej atmosferze.

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny – Ryby

Zbyt wiele obowiązków sprawia, że czujesz się zmęczona/zmęczony. Pozwól sobie na relaks i zadbaj o wygląd. Być może nadszedł czas na nową fryzurę i zupełnie inny kolor włosów. Spraw sobie przyjemność i nie bój się zaszaleć. Odmiana wizerunku może sprawić, że staniesz się pewniejsza/pewniejszy siebie, dzięki czemu zrobisz dobre wrażenie na kimś, kto już od dawna Ci się podoba.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Joanna Jedrzejczyk zachwyca się pracą u boku Agustina Egurroli