Horoskop dzienny - 18 lutego [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 18 lutego. Czwartek to kolejny dzień, który może Cię zaskoczyć. Nie daj się zbić z tropu i sprawdź, czego powinnaś/powinieneś się spodziewać tym razem.

Horoskop dzienny – Baran

Tego dnia Baran niechętnie będzie zerkał w przeszłość. Właśnie dlatego możesz się definitywnie odciąć od czegoś, co wydaje Ci się nieaktualne i zastanawiać się wyłącznie nad tym, co ma właśnie nadejść. Niewykluczone, że zrezygnujesz z realizacji projektu, który wyraźnie Cię nie satysfakcjonował. Może zakończysz jakąś znajomość lub przerwiesz wybitnie niesprzyjającą Ci relację?

Horoskop dzienny – Byk

Odniesiesz wrażenie, że stoisz w miejscu i w żaden sposób nie możesz posunąć się naprzód. Żaden Byk nie będzie miał w ten czwartek ochoty na towarzystwo – będzie wolał się zaszyć w kącie i przeczekać swój kiepski humor. Dzięki temu uda się przemyśleć wiele rzeczy, a przy okazji być może zrozumieć, co poszło nie tak.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Od rana będziesz czuła/czuł wyraźne zniechęcenie i zmęczenie, choć przecież nie zdążyłaś/zdążyłeś się jeszcze za nic wziąć. Wszystkie Bliźnięta będą miały dzisiaj kiepskie nastawienie do świata, życia i całego swojego otoczenia, na czym najbardziej ucierpi to ostatnie. Nie będziesz się potrafiła/potrafił na niczym skupić, ponieważ Twoją głową zaprzątną różne zmartwienia, zwykle takie, na które nic nie poradzisz. Postaw na relaks, bo nic innego raczej w tej sytuacji nie wymyślisz.

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości.Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny – Rak

Od razu zauważysz, że wykonywanie codziennych czynności idzie Ci zdecydowanie wolniej niż zazwyczaj. Co więcej, na nic nie będziesz miała/miał ochoty. Podejmuj się więc tylko tych zadań, które musisz pilnie wykonać, a przestań się zmuszać do czegoś, co i tak Ci dzisiaj nie wyjdzie.

Horoskop dzienny – Lew

Tego dnia wszystkim Lwom przyda się spokój. Koniecznie trzymaj nerwy na wodzy, bo horoskop podpowiada, że wisi nad Tobą konflikt, który mocno wpłynie na Twoje przyszłe decyzje. Prawdopodobnie nie unikniesz ostrych sprzeczek z ludźmi, których nawet za bardzo nie kojarzysz, a większość takich walk słownych na dodatek do niczego nie doprowadzi.

Horoskop dzienny – Panna

Przygotuj się na to, że ktoś z Twojej rodziny poprosi Cię o pomoc. Postaraj się być wyrozumiała/wyrozumiały, bo prawdopodobnie jesteś jedyną osobą, która może rzeczywiście udzielić mu konkretnego wsparcia. Jednocześnie, czeka Cię spore zaskoczenie w pracy. Jeden z Twoich przełożonych niespodziewanie Cię doceni, choć cały czas miałaś/miałeś wrażenie, że raczej rzuca Ci kłody pod nogi.

Horoskop dzienny – Waga

Dziś dasz się porwać przez szereg zupełnie nowych i niespodziewanych wyzwań. Entuzjazm nie pozwoli Ci zwolnić ani na chwilę, a Twoje chęci na szczęście zostaną wynagrodzone. Przed Tobą szereg ważnych zadań, do których zostaniesz przydzielona/przydzielony w ostatniej chwili. Nie pozwól jednak, by euforia zaburzyła Ci rzeczywisty ogląd sytuacji.

Horoskop dzienny – Skorpion

Ten czwartek powitasz z niespotykaną energią. Podobnie jak inne Skropiony, będziesz w nastroju do eksperymentów w różnych sferach życia. Stawiaj dziś na kreatywność, bo to dzięki niej możesz sobie poradzić z problemem, który dręczy Cię już od dłuższego czasu.

Horoskop dzienny – Strzelec

Nagle dotrze do Ciebie, że chciałabyś/chciałbyś zmienić coś w swoim życiu. Być może nie jesteś do końca zadowolona/zadowolony z pracy, swojego miejsca zamieszkania czy swojej organizacji czasu. Twoja determinacja sprawi, że wieczorem dojdzie do poważnej rozmowy między Tobą a pozostałymi domownikami. Wszystko wskazuje na to, że przynajmniej większość z nich nie zrozumie Twoich rozterek.

Horoskop dzienny – Koziorożec

To wspaniały dzień, jeśli chodzi o Twoje finanse. Nie dość, że trafisz na wspaniałą inwestycję na przyszłość, to jeszcze uda Ci się zaoszczędzić podczas codziennych wydatków. Będziesz też miała/miał ogromne szczęście do promocji. Ten czwartek będzie idealną okazją na przeprowadzanie analiz. Przyjrzyj się swoim bieżącym wydatkom, a zrozumiesz, co nie pozwala Ci utrzymać płynności finansowej.

Horoskop dzienny – Wodnik

Na Twojej drodze dość niespodziewanie pojawi się problem, z którego pokonaniem będziesz miała/miał spory problem. Choć szybko znajdziesz wyjście z sytuacji, pewna osoba z Twojego otoczenia postanowi pokrzyżować Ci plany. Nie wycofuj się jednak z niczego, co sobie zaplanowałaś/zaplanowałeś, a niczego nie stracisz.

Znak zodiaku, pod którym się urodziliśmy, ma silny wpływ na charakter, i to już od najmłodszych latZodiakalne dzieciaki. Jaki wpływ na charakter dziecka ma znak zodiaku?

Horoskop dzienny – Ryby

Tym razem Twoje myśli będą krążyć wokół najbliższych. Uznasz, że w gronie rodzinnym coraz częściej spotyka Cię niesprawiedliwość. A może po prostu wreszcie przejrzysz na oczy i dostrzeżesz, że ktoś, kogo cały czas idealizowałaś/idealizowałeś, ma sporo grzeszków na swoim koncie? Postaw na szczerą rozmowę, bo tylko ona może cokolwiek zmienić.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Magda Gessler: Nie jestem żadną babcią! Wszystkiemu winna jest Lara. „Dyktatorka”
Więcej o: