Horoskop dzienny - 17 lutego [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 17 lutego. Czym zaskoczy Cię ta środa? Sprawdź, na jakiego rodzaju niespodzianki powinnaś/powinieneś się przygotować i bądź o krok przed innymi!

Horoskop dzienny – Baran

Parę rzeczy może Ci dzisiaj nie wyjść. Pamiętaj jednak, że to nie powód do gniewu, a im bardziej będziesz się złościć, tym więcej popełnisz błędów. Postaraj się zapanować nad emocjami i podejść do wszystkiego na chłodno, a wiele rzeczy prawdopodobnie uda się uratować przed ostateczną katastrofą. Nie wyładowuj też swojej frustracji na otoczeniu, bo niewykluczone, że inni również nie mieli łatwego dnia.

Horoskop dzienny – Byk

Najwyższy czas, abyś wreszcie skończyła/skończył z tym, co było i rozpoczęła/rozpoczął nowy etap w swoim życiu. Pomoże Ci w tym fakt, że praca dosłownie będzie Ci się palić w rękach. Jeśli tylko masz dobrą passę, nie zatrzymuj się, bo ta może się szybko skończyć.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Choć ostatnio zmagałaś/zmagałeś się z ogromnymi zaległościami, ta środa niespodziewanie pomoże Ci sporo z nich nadrobić. Choć inni mogą Cię irytować swoim zachowaniem, gdy sama/sam będziesz działać, postaraj się być uprzejma/uprzejmy, bo już niedługo możesz potrzebować ich pomocy – zwłaszcza jeśli chodzi o Twój rozwój zawodowy.

Yin Yang - co to jest?Yin yang - starożytna koncepcja chińska, która przetrwała do dzisiejszych czasów

Horoskop dzienny – Rak

Dzisiejszy dzień powinien skłonić Cię do daleko posuniętej ostrożności. Nie rób niczego na szybko, bo to nie będzie niestety sprzyjało właściwej ocenie sytuacji. Gdybyś nie potrafiła/potrafił podjąć decyzji, poradź się kogoś, komu ufasz, a kto dysponuje większym doświadczeniem niż Ty sama/sam. W ten sposób uzyskasz najlepszą pomoc, na jaką mogłabyś/mógłbyś liczyć.

Horoskop dzienny – Lew

Całkowicie pochłoniesz się pracą i trudno będzie Cię od niej oderwać. Cały czas będziesz też rozplanowywać bieżące wydatki, a także zastanawiać się, w jaki sposób najłatwiej zaoszczędzić. Nie staraj się robić niczego na siłę, bo to nie przyniesie Ci żadnego pożytku.

Horoskop dzienny – Panna

Dziś wszystko potoczy się dokładnie tak, jak sobie zaplanowałaś/zaplanowałeś. Co więcej, inni mogą Ci zacząć zazdrościć sukcesów, choć Ty będziesz miała/miał pewne zastrzeżenia do swoich osiągnięć. Nie bądź dla siebie zbyt surowa/surowy i znajdź także krótką chwilę na zaczerpnięcie oddechu.

Horoskop dzienny – Waga

Ta środa skłoni Cię do rozważań na temat obecnego stanu Twoich finansów. Będziesz tak długo wszystko analizować, aż wreszcie w Twoim sercu zagości niepewność. Nic dziwnego, że cały dzień będziesz rozdrażniona/rozdrażniony i mocno wystraszona/wystraszony. Nie zapominaj jednak o tym, że pieniądze to nie wszystko, a Ty masz jeszcze inne atuty.

Horoskop dzienny – Skorpion

Tego dnia w ogóle nie będziesz mogła/mógł się skupić na obowiązkach. Będziesz stale rozluźniona/rozluźniony, niezależnie od tego, co się wydarzy. Kiedy wreszcie skończy się praca, postawisz na dobrą rozrywkę w gronie najbliższych. Przygotuj się na odgrywanie roli duszy towarzystwa.

Horoskop dzienny – Strzelec

Bardzo możliwe, że ktoś poprosi Cię dzisiaj o pomoc. Nie odmawiaj mu, ale też zachowaj czujność, by nie dać się po prostu bezpodstawnie wykorzystać. Jeśli okażesz komuś względy, prawdopodobnie on Ci tego nie zapomni i odwdzięczy się w przyszłości, kiedy to Ty będziesz w potrzebie.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Twoje przepracowanie może negatywnie wpłynąć na relacje z rodziną. Postaraj się dzisiaj poświęcić bliskim trochę czasu, a przy okazji wybadać nastroje, jakie panują w domu. Zainteresuj się problemami domowników, udziel wsparcia tym, którzy tego potrzebują i zacznij słuchać, bo z pewnością nie robiłaś/robiłeś tego już od dawna. Dalekosiężne plany, póki co odłóż na bok.

Horoskop dzienny – Wodnik

To nie jest dobry dzień na nadrabianie zaległych rzeczy. Jeśli weźmiesz na siebie zbyt dużo obowiązków, te szybko Cię przytłoczą, a i nikt z Twojego otoczenia nie będzie szczególnie skory do pomocy. Nie daj też wmówić sobie, że coś robisz źle, jeśli jesteś przekonana/przekonany, że wypełniasz swoje obowiązki, jak należy.

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny – Ryby

Pewien konflikt, który już od dawna nie daje Ci spokoju, wreszcie zostanie rozwiązany. Od razu zrobi Ci się lżej na sercu i staniesz do pracy z nową ochotą i nieposkromionym entuzjazmem. Co więcej, osoba, która od dłuższego czasu robi na Tobie wrażenie, wreszcie zwróci na Ciebie uwagę. Wykorzystaj to!

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Klara Lewandowska w roli małego chemika
Więcej o: