Horoskop dzienny - 16 lutego [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 16 lutego. Co zdarzy się we wtorek? Przekonaj się, czy możesz liczyć na łaskawość losu, czy raczej powinnaś/powinieneś mieć oczy naokoło głowy.

Horoskop dzienny – Baran

Najwyższy czas, by trochę sobie odpuścić. Czas po pracy poświęć na rozmowy z przyjaciółmi – również te za pośrednictwem Internetu. Przestań denerwować się rzeczami, na które i tak nie masz wpływu. Po co psuć sobie nastrój, skoro nic na niego nie poradzisz i nie sprawisz, że coś się zmieni? Lepiej skup się na tym, co możesz zrobić dla siebie oraz swoich bliskich, wkładając w to serce i pracę.

Horoskop dzienny – Byk

Od ciągłego myślenia o inwestowaniu w przyszłość może nieźle rozboleć Cię głowa. Nic dziwnego, że plany na to, jak oszczędzić trochę pieniędzy całkowicie Cię pochłoną, skoro wciąż brakuje Ci funduszy na to, co lubisz, a wszystko, co zarobisz, idzie na rzeczy naprawdę konieczne. Wieczorem ktoś bliski sprawi Ci przyjemność i kupi dokładnie to, o czym marzyłaś/marzyłeś, a na co ciągle nie mogłaś/mogłeś przeznaczyć własnych środków. Tym sposobem dzień zaliczysz do całkiem udanych.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Choć może Cię do tego ciągnąć, nie rozpoczynaj realizacji żadnych nowych zadań, dopóki nie skończysz tych, które masz już na tapecie. Pamiętaj, że takie działanie doprowadzi do namnażania się zaległości, a te z czasem będzie Ci bardzo trudno opanować. Skupienie się na tym, co masz już pozaczynane, może kosztować Cię sporo pracy, dlatego wieczorem nagródź się jakąś dobrą przekąską.

Fazy księżyca - poznaj podział na cztery fazy.Fazy księżyca - jak wpływają na nasz organizm? [opisy i porady]

Horoskop dzienny – Rak

Niepokój, który w ten wtorek pojawi się w Tobie całkiem niespodziewanie, będzie związany z nadchodzącymi zmianami, a tych od dłuższego czasu nie jesteś pewna/pewny. To może się przełożyć na fakt, że niechętnie podejmiesz kolejne działania i raczej nie będziesz porównywać swoich wyników z osiągnięciami innych. Niech Cię nie korci, by podejmować decyzje z marszu, w ogóle ich nie przemyślawszy. Lepiej zaczekaj jeden dzień dłużej i zdobądź pewność, że dobrze robisz.

Horoskop dzienny – Lew

Tego dnia towarzyszyć Ci będzie spokój.  Niewykluczone, że ktoś z Twojego otoczenia postanowi to wykorzystać, by Twoim kosztem zrealizować własne cele. Unikaj więc raczej wszystkich tych, do których nie masz stuprocentowego zaufania, a jeśli nie jesteś czegoś do końca pewna/pewien, postaraj się zawierzyć intuicji.

Horoskop dzienny – Panna

Nagły zwrot w pewnej sprawie zupełnie Cię zaskoczy, a co więcej, zmusi Cię do podjęcia jednej z kluczowych decyzji, być może rzutującej na całe Twoje życie. Choć z pewnością tego nie chcesz, możesz usłyszeć złą wiadomość. Nie zapominaj jednak, że nawet ona wniesie coś do Twojej codzienności. Jednocześnie, może uda Ci się dzięki niej uniknąć złych posunięć w przyszłości?

Horoskop dzienny – Waga

Dziś wyjątkowo dobrze będzie Ci szło załatwianie spraw za pośrednictwem Internetu. Może czas na większe zakupy za pośrednictwem sieci? Zastanów się, czy na pewno niczego Ci nie brakuje. Choć Twój dzień w pracy nie okaże się szczególnie intensywny, będziesz odczuwać spore wyczerpanie psychiczne. Znajdź więc chwilę na bycie w samotności i odpoczynek od tego, na czym cały czas się skupiasz.

Horoskop dzienny – Skorpion

Optymizm obudzi się w Tobie wraz z porannym otwarciem oczu. Twój dobry humor bardzo szybko udzieli się wszystkim wokół, a ci mogą być Ci wdzięczni za niejednokrotne rozładowywanie napięcia. Przyjemnie spędzony dzień zakończy wieczór z drugą połówką, na który czekałaś/czekałeś już od tak dawna.

Horoskop dzienny – Strzelec

W ten wtorek przydarzy Ci się sporo dobrego. Odniesiesz nawet wrażenie, że wszystkie nieprzewidziane sytuacje zostały sprowokowane z myślą o Tobie. Zachowaj czujność, by nie przeoczyć istotnych rzeczy, które będą dla Ciebie niezwykle korzystne.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Ten dzień będzie po prostu jednym z wielu i z żadnego powodu nie zapisze się w Twojej pamięci. Możesz jedynie poczuć dyskomfort związany z brakiem wsparcia ze strony osoby, na którą bardzo liczyłaś/liczyłeś, a ona w ostatnim momencie zawiodła Twoje zaufanie. Raczej nie dokonuj dzisiaj poważnych zmian, bo nie wyjdzie Ci to na dobre.

Horoskop dzienny – Wodnik

Zaskoczy Cię ilość spraw, które będziesz miała/miał dzisiaj do zrobienia. Przez cały dzień ani na chwilę nie usiądziesz, chwytając się co chwila nowej rzeczy. Wieczorem na szczęście uda Ci się na moment przystopować. Twoja chwila przyjemności nie potrwa jednak długo, bo szybko zmorzy Cię sen.

Pierścień Atlantów - co to jest i jakie ma znaczenie?Pierścień Atlantów - poznaj znaczenie i zagrożenia

Horoskop dzienny – Ryby

Dzisiaj będą Ci doskwierały poważne problemy z koncentracją. W ogóle nie będziesz się mogła/mógł skupić na obowiązkach, bo wszystko będzie Ci się wydawało od nich znacznie ciekawsze. Czas przecieknie Ci przez palce i ani się obejrzysz, nastanie wieczór. Dopiero wtedy zrozumiesz, jak wiele uwagi poświęciłaś/poświęciłeś rzeczom zupełnie nieistotnym.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Anna Lewandowska trenuje boks. Zaraziła tym Klarę?
Więcej o: