Horoskop dzienny - 14 lutego [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 14 lutego. Masz nadzieję na same szczęśliwe zrządzenia losu? Sprawdź, co czeka Cię w tegorocznym Dniu Zakochanych!

Horoskop dzienny – Baran

Od rana poczujesz rozpierającą Cię energię. Będziesz miała/miał ochotę zrobić bardzo wiele, jednak przygotuj się na to, że nie wszystko może pójść po Twojej myśli. Uważaj też na osoby ze swojego najbliższego otoczenia, bo niewykluczone, że któraś z nich zamierza namieszać w Twoim życiu. Pomyśl o tym, by spędzić trochę czasu ze swoją drugą połówką, a ona na pewno to doceni.

Horoskop dzienny – Byk

Dziś postanowisz zabrać się za pomaganie innym. Będzie Ci na tym tak bardzo zależało, że możesz zaniedbać własne potrzeby. Pamiętaj, że tak jak inni, od czasu do czasu potrzebujesz porządnego wypoczynku i nie powinnaś/powinieneś całkowicie się go pozbawiać. Późnym wieczorem usiądź z rodziną i wreszcie się zrelaksuj. Nie zapomnij także o swoim/swojej partnerze/partnerce.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Ten dzień, jak przystało na walentynki, w Twoim wypadku będzie bardzo romantyczny. Nie postanowisz stronić od uczuć, a druga osoba, ta, na której Ci zależy, bez wątpienia to doceni. Na pewno dopisze Ci dzisiaj szczęście, a Twoje serce wreszcie wypełni spokój.

Żywioły ziemi - poznaj najważniejsze.Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Horoskop dzienny – Rak

To będzie bardzo rodzinna niedziela. Docenisz dzisiaj wszystkich tych, których kochasz i na których Ci zależy. Spędzicie wspólnie czas, a znalezienie dobrego tematu do rozmowy wcale nie okaże się zbyt dużym wyzwaniem. Wszyscy będziecie się cieszyć swoją obecnością, a codzienne zmartwienia odejdą w końcu na dalszy plan.

Horoskop dzienny – Lew

Dziś na Twojej drodze stanie ktoś godny zaufania, kto pomoże Ci w rozwiązaniu problemu, z którym nie możesz się uporać. W ten sposób poczujesz się lepiej i zrobi Ci się od razu nieco lżej na sercu. Czeka Cię też poważna próba. Jeśli jesteś w związku, prawdopodobnie Twój/Twoja partner/partnerka nie będzie mógł/mogła być dziś przy Tobie. Jeśli z kolei jesteś singielką/singlem, przygotuj się na to, że podczas samotnego wieczoru dopadnie Cię przejmująca melancholia.

Horoskop dzienny – Panna

Niedziela przyniesie Ci pożądane wytchnienie. Możesz też liczyć na niespodziankę, którą sprawi Ci Twoja druga połówka. Będziesz pozytywnie zaskoczona/zaskoczony pracą, jaką włożyła w swoje działania, by tylko Cię uszczęśliwić. Panuj jednak nad nerwami, bo jeszcze tego wieczora ktoś z Twojego otoczenia zrobi coś, co ewidentnie Ci się nie spodoba.

Horoskop dzienny – Waga

Nadchodzi czas zmian. Wyzbądź się swojego sceptycyzmu, bo w niczym Ci on nie pomoże, a jedynie sprawi, że wszystko będzie Cię dołować. Choć zawsze istnieje jakieś ryzyko, musisz podjąć decyzję, jeśli chcesz iść naprzód, a nie wiecznie stać w miejscu. Postaraj się odnaleźć wiarę w siebie i dążyć do celu, nie oglądając się za siebie.

Horoskop dzienny – Skorpion

Tego dnia czas będzie Ci uciekał, a Ty nie zdołasz uchwycić zwyczajnego rytmu, nie mogąc z niczym zdążyć. Jeśli masz taką możliwość, odpuść sobie dzisiaj wykonywanie obowiązków, a zajmij się czymś przyjemnym, co pozwoli Ci się odprężyć i zresetować umysł. Dzięki temu na pewno poprawi się Twoje samopoczucie, co doceni też Twój/Twoja partner/partnerka.

Horoskop dzienny – Strzelec

Hasłem przewodnim tej niedzieli będzie dla Ciebie spokój. Sytuacja w domu wreszcie się ustabilizuje, a Twoi bliscy wreszcie przestaną się kłócić. Możliwe, że wpłynie na nich niezwykłość tego dnia albo po prostu dalszy spór wyda im się zwyczajnie bezsensowny. Pod wieczór otrzymasz również obietnicę, która sprawi, że nie będziesz się mogła/mógł doczekać przyszłego tygodnia.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Tej niedzieli możesz śmiało podejmować wszelkie decyzje, które okażą się dla Ciebie kluczowe. W chwili zwątpienia będziesz natomiast mogła/mógł liczyć na wsparcie pewnej osoby, od dawna przyglądającej się z podziwem Twoim planom. Kilkakrotnie możesz się znaleźć w trudnej sytuacji, jeśli jednak spojrzysz na nią obiektywnie, uda Ci się zażegnać problem.

Horoskop dzienny – Wodnik

Uzbrój się w cierpliwość, bo dzisiaj wszyscy domownicy zwrócą się do Ciebie z jakąś ważną sprawą. Niestety, przez to nie będziesz mieć praktycznie czasu dla siebie. Pamiętaj jednak, że najważniejsze jest to, że możecie być stale razem.

Młot Thora - co to jest i jakie ma właściwości?Młot Thora - kto powinien go nosić? Poznaj moce i działanie

Horoskop dzienny – Ryby

Trudno zaprzeczyć, że tego dnia poczujesz się koszmarnie wykończona/wykończony. Nie będziesz mieć sił dosłownie na nic. Możliwe też, że spędzisz całe przedpołudnie w łóżku, a dopiero potem wyściubisz nos z sypialni. Nie miej jednak wyrzutów sumienia – Twoja druga połówka zadba o Twój komfort, rekompensując Ci swój wcześniejszy brak czasu.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Czego nie wypada modelowi? Mikołaj Śmieszek: Przyjść na sesję nieogarniętym [Koło Plotka Extra]
Więcej o: