Horoskop dzienny - 12 lutego [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 12 lutego. Obawiasz się tego, co czeka Cię w ten piątek? Może niepotrzebnie. Sprawdź, czy gwiazdy Ci sprzyjają i dowiedz się, co może się wydarzyć.

Horoskop dzienny – Baran

W ten piątek ktoś z rodziny będzie potrzebować Twojej pomocy, choć z początku postanowi to przed Tobą ukrywać. Nie daj się jednak zbyć, ponieważ sytuacja okaże się naprawdę poważna. Na pewno doceni Twój wkład i będzie chciała/chciał Ci się w przyszłości zrewanżować. Uważaj jednak, by nie wejść w całą sprawę zbyt głęboko, bo to zaszkodzi Twojemu obiektywnemu spojrzeniu.

Horoskop dzienny – Byk

Dziś do głosu dojdzie Twoja wrażliwość. Do wszystkich będziesz się odnosić z ogromną empatią, czując potrzebę pomagania innym. Każdy, kto tylko zapragnie wsparcia, będzie mógł na nie liczyć. Tym sposobem dzień okaże się dla Ciebie nadzwyczajnie pracowity. Nie zapomnij jednak o czasie na relaks – chociażby wieczorem, w samotności czy u boku kogoś bliskiego.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Upór doprowadzi Cię do tego, że w ten piątek postawisz na swoim. Szczęście będzie Ci sprzyjać, więc Twoje osiągnięcia zostaną zauważone, a efekty tego, co zrobisz, zaskoczą w pozytywnym sensie nawet Ciebie. Jedna z istotniejszych dla Ciebie kwestii wreszcie zostanie domknięta i nie będziesz się musiała/musiał dłużej o nią martwić.

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny – Rak

Najwyższy czas, byś skoncentrowała/skoncentrował się wyłącznie na sobie. Zadaj sobie pytanie o własne potrzeby i emocje. Co możesz dla siebie zrobić, by poczuć się lepiej i podnieść ogólny komfort swojego życia? Postaraj się dzisiaj nie narzekać, choć będzie Cię bardzo korcić i nie krytykuj innych, skoro sama/sam też nie najlepiej znosisz przykre słowa. Po pracy uprzedź partnera/partnerkę i zaproponuj wspólny wieczór, nim dojdzie między Wami do nieoczekiwanej kłótni.

Horoskop dzienny – Lew

Piątek przyniesie rozwiązanie wszelkich sporów, w jakie dotychczas byłaś/byłeś zaangażowana/zaangażowany. Najbliższe otoczenie doceni Twoją dzisiejszą pracowitość i będzie Ci chciało jakoś wynagrodzić trud, włożony w wykonywanie wielu obowiązków. Być może okaże się, że nawet ktoś, z kim do tej pory trzymaliście się na dystans, niespodziewanie spojrzy na Ciebie nieco przychylniej.

Horoskop dzienny – Panna

Odbędziesz dzisiaj długą i bardzo szczerą rozmowę z kimś dla Ciebie ważnym. To jeszcze mocniej Was do siebie zbliży, pomoże wiele rzeczy zrozumieć, a także wybaczyć. Jeśli masz do załatwienia jakieś sprawy formalne, podejdź do nich dzisiaj – to idealny czas, by się nimi zająć.

Horoskop dzienny – Waga

Dzisiaj, po pracy, będziesz bardzo potrzebowała/potrzebował się rozerwać. Może wybierzesz się na spacer ze swoją drugą połówką lub zostaniecie w domu i pogadacie przy pizzy? Jeśli jesteś singielką/singlem, pamiętaj, że i samemu można się świetnie bawić – wystarczy dobre wino/kawa/herbata, wciągająca książka czy serial, a szybko zapomnisz o całym świecie.

Horoskop dzienny – Skorpion

Od rana będzie Ci smutno, dlatego dobrze zrobisz, jeśli zdecydujesz się na kontakt z kimś, kto zawsze tryska optymizmem. Niewykluczone, że chociaż w niewielkim stopniu zarazi Cię dobrym humorem. Uważaj jednak, bo ktoś inny z Twojego otoczenia będzie Cię chciał wykorzystać, by samemu się przy czymś nie narobić. Jeśli nie spodoba Ci się to, czego od Ciebie wymaga, odmów i nie martw się o konsekwencje – to nie Twoje zmartwienie ani obowiązki.

Horoskop dzienny – Strzelec

W ten piątek uzyskasz odpowiedzi na kilka ważnych, a zarazem nurtujących Cię od dłuższego czasu pytań. Niestety, prędko okaże się, że nie tego oczekiwałaś/oczekiwałeś. Pamiętaj jednak, że buntowanie się i obrażanie niczego nie zmieni, a jedynie sprawi, że stracisz wiele cennych minut czy godzin z życia. Spojrzyj prawdzie w oczy i pogódź się z nową sytuacją.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Będziesz sypać świetnymi pomysłami na lewo i prawo. Nie będzie osoby, która nie dostrzegłaby Twojej dzisiejszej kreatywności. Ponadto, zmobilizujesz się, żeby większość z nich rzeczywiście wprowadzić w życie, a Twoi współpracownicy, poruszeni Twoim entuzjazmem, sami z ochotą zasiądą do obowiązków. Tymczasem Ty przekonasz się, że codzienna praca jeszcze nigdy nie dostarczała Ci tak ogromnej przyjemności.

Horoskop dzienny – Wodnik

Coś, na co bardzo czekasz, ulegnie opóźnieniu i choć dopadnie Cię złość i frustracja, nie zdołasz tego przyśpieszyć. Uważaj jednak, by nie wyżywać się na swoim otoczeniu, bo możesz sobie w ten sposób bez potrzeby narobić kłopotów. Nie zwierzaj się też nikomu ze swoich planów, ponieważ bardzo możliwe, że ktoś wykorzysta zdobyte informacje przeciwko Tobie.

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości.Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny – Ryby

Sprawa, która ciągnie się za Tobą już od jakiegoś czasu, wreszcie doczeka się finału. Co więcej, czeka Cię sukces na gruncie finansowym – możliwe, że szykuje się dla Ciebie jakieś dodatkowe wynagrodzenie. Zaoszczędź zdobyte pieniądze, bo już niedługo mogą Ci się okazać bardzo potrzebne.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Za nami 7. sezon programu "Rolnik szuka żony". Działo się!