Horoskop dzienny - 10 lutego [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 10 lutego. Nie masz pojęcia, co przygotował dla Ciebie los? Pamiętaj, że potrafi być przewrotny, dlatego koniecznie sprawdź, co może Cię czekać tego dnia.

Horoskop dzienny – Baran

Coś wydarzy się bez Twojej wiedzy i to właśnie za sprawą tej niespodzianki będziesz musiała/musiał niezwłocznie podjąć decyzję, która zaważy na Twoich dalszych losach. Mimo presji nie daj się rozkojarzyć i dobrze przemyśl możliwe opcje. Niewykluczone, że wszystko zbiegnie się w czasie z wiadomością, która nie będzie dla Ciebie zbyt miła. Nie przejmuj się tym jednak, bo już niebawem uśmiechnie się do Ciebie szczęście.

Horoskop dzienny – Byk

Twoje roztargnienie może Cię dzisiaj wpakować w prawdziwe kłopoty. Jeśli nie zapiszesz sobie tego, co masz zrobić, z pewnością zapomnisz przynajmniej o połowie zadań, jakie zostały Ci powierzone. Nie ufaj bezkrytycznie swojej pamięci, bo możesz się srodze zawieść. Pod wieczór, gdy będziesz się relaksować z ulubioną książką w dłoni lub też przed ekranem telewizora, nagle zapragniesz wznowić kontakt z kimś, kogo dawno nie widziałaś/widziałeś. Z tego powodu dopadnie Cię melancholia, ponieważ zadanie może się okazać niemal niewykonalne.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Ten dzień sprawi, że wszystko będziesz robić trzy razy wolniej niż zazwyczaj. Doskwierający brak chęci okaże się tak silny, że nie zdołasz nawet podjąć z nim walki. Postaraj się skupić na najważniejszych obowiązkach, by wykonać je bez zarzutu, a dodatkowe rzeczy odłóż na później, jeśli nie chcesz ich robić jeszcze raz.

Bogowie słowiańscy - poznaj ich panteon.Bogowie słowiańscy - co warto o nich wiedzieć?

Horoskop dzienny – Rak

Wszechobecny pęd dał Ci się ostatnio we znaki. Dzisiejszy dzień to okazja, by nieco zwolnić, odpocząć, uporządkować niektóre sprawy. Nie daj się namówić na propozycję zdobycia łatwych pieniędzy, jaką da Ci ktoś ze znajomych – albo się myli, albo nie jest z Tobą do końca szczery. Możesz co najwyżej udzielić tej osobie kilku praktycznych wskazówek, o ile dalej sama będzie chciała poświęcić się swojemu pomysłowi.

Horoskop dzienny – Lew

Sama/sam zdziwisz się, z jaką łatwością przyjdzie Ci zarażać innych swoim optymizmem. Nawet ci, z którymi dosyć rzadko przebywasz, wyjątkowo poczują się świetnie w Twoim towarzystwie. Musisz jednak uważać, by optymizm z czasem nie przerodził się w beztroskę, bo to może pociągnąć za sobą dosyć niebezpieczne skutki. Jeśli jest coś, co chciałaś/chciałeś zrobić dla własnej przyjemności, zrób to właśnie w tę środę, a efekty Twojej pracy pozytywnie Cię zaskoczą.

Horoskop dzienny – Panna

Choć szczęście samo Cię nie znajdzie, na Twojej drodze staną osoby, którym będzie ono dopisywać, dzięki czemu staną się bardzo pomocne i wesprą realizację Twoich celów. Po pracy poszukaj towarzystwa, bo będzie Ci ono po prostu potrzebne. Zdecyduj się na wideorozmowę z przyjacielem lub kimś, kogo dawno nie widziałaś/widziałeś albo po prostu spędź chwilę ze swoim/swoją partnerem/partnerką.

Horoskop dzienny – Waga

Zaskoczy Cię nawał obowiązków, jakie nagle na Ciebie spadną. Praktycznie gdy skończysz jedno zadanie, będziesz musiała/musiał natychmiast rozpocząć drugie, a i tak pod koniec dnia odniesiesz wrażenie, że z niczym się nie wyrabiasz. Postaraj się jednak na moment zapomnieć o zadaniowej gorączce i zresetować zarówno ciało, jak i umysł, ponieważ długo tak nie dasz rady. Połóż się wcześniej, a sen zrekompensuje Ci niedogodności tego dnia.

Horoskop dzienny – Skorpion

Już od pierwszych chwil poranka możesz poczuć nadciągającą melancholię. Nagle wszystko, co robisz i całe Twoje otoczenie wyda Ci się potwornie nudne. Zapragniesz coś zmienić, uciec, wyrwać się z miejsca, w którym obecnie przebywasz. Niestety, szybko zdasz sobie sprawę z tego, że Twoich marzeń raczej nie da się spełnić. Przez to humor wyraźnie Ci się popsuje, a niewykluczone, że dojdzie do spięcia między Tobą a Twoją drugą połówką, choć nie będzie ono miało żadnego konkretnego powodu.

Horoskop dzienny – Strzelec

Nieporozumienie, które od dłuższego czasu mocno Cię drażniło, nagle się wyjaśni, a Ciebie zaleją skrajne emocje. Postaraj się jednak uspokoić na tyle, by nie zrobić nic głupiego – to dobrze, że udało się pozbyć drażniącego napięcia, ale nie możesz popadać w euforię, bo ta uniemożliwi Ci trzeźwe myślenie. Tego dnia uda Ci się też dokonać ważnego życiowego wyboru, co również nie pozostanie bez znaczenia dla Twojego humoru.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Choć wcale tego nie chcesz, najprawdopodobniej nie będziesz miała/miał innego wyjścia, jak dokończyć pewne trudne zadanie za inną osobę. To jednak nie powód do stresu, ponieważ wbrew swoim przypuszczeniom, poradzisz sobie znakomicie. Ważne tylko, byś nie patrzyła/patrzył na innych, tylko robiła/robił wszystko dokładnie tak, jak dyktują Ci serce i rozum.

Horoskop dzienny – Wodnik

Twoja świetna organizacja wreszcie zostanie doceniona, a jednocześnie przełoży się na doskonałe wyniki w pracy. Zwróć uwagę na to, by dotrzymać wszystkich obietnic, które ostatnio złożyłaś/złożyłeś i choć planowanie idzie Ci naprawdę świetnie, postaraj się raczej jak najszybciej działać, bo może Cię ominąć sporo istotnych spraw.

Hematyt to kamień o niezwykłych właściwościach.Hematyt - minerał pospolity o niezwykłych właściwościach [znaczenie, działanie]

Horoskop dzienny – Ryby

Dziś wyda Ci się, że świat pędzi zdecydowanie za szybko, a Ty za nim nie nadążasz. Wielość informacji i zadań do wykonania przyprawi Cię o mocny zawrót głowy. Nie masz szans na odpoczynek – przed Tobą wiele rozmów i nowych wyzwań, na które musisz znaleźć czas, jeśli chcesz pozostać tu, gdzie jesteś.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Doda odtworzyła słynną scenę ze „Słonecznego patrolu” na plaży w Meksyku