Horoskop dzienny - 7 lutego [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 7 lutego. Niedziela to dobry dzień na spędzenie czasu z bliskimi. Co zaplanowały na ten dzień dla ciebie gwiazdy?

Horoskop dzienny - Baran

Konsekwencje naszych zaniechań często dopadają nas w najmniej spodziewanym momencie. Tak właśnie będzie z tobą. Nie załamuj się jednak. Z każdej opresji da się wyjść cało pod warunkiem, że mamy zaufanych przyjaciół. A ty masz właśnie takich, na których możesz zawsze polegać.

Horoskop dzienny - Byk

Do samotnych Byków wreszcie uśmiechnie się szczęście. Dojdzie do tego przypadkowo. Na twojej drodze pojawi się osoba, która oszołomi cię swoją osobowością. I choć będzie cię onieśmielać, musisz szybko przełamać swoje opory i zainteresować ją swoją osobą.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Zwykle energiczna osoba spod znaku Bliźniąt dziś popadnie w apatię. A to wszystko przez złe wieści, jakie dotrą do niej wczesnym rankiem. Cały dzień będą towarzyszyć ci ponure myśli, z którymi jednak będziesz zmuszony walczyć, aby móc stać się oparciem dla bliskich, którzy cię potrzebują.

Yin Yang - co to jest?Yin yang - starożytna koncepcja chińska, która przetrwała do dzisiejszych czasów

Horoskop dzienny - Rak

Nie zawsze stawianie na swoim przynosi oczekiwany skutek. Jesteś osobą przewidującą, dlatego zdasz sobie sprawę, że obstawanie przy swoim nie da ci oczekiwanego efektu, wręcz odwrotnie. Postaraj się dyplomatycznie wybrnąć ze sporu, a to przyniesie korzyść wszystkim zaangażowanym w sprawę. 

Horoskop dzienny - Lew

Koniecznie zadbaj o sprawy finansowe. Na horyzoncie pojawi się bowiem teoretycznie pewna okazja do dużego zarobku. Jeśli jednak lepiej się jej przyjrzysz, zobaczysz, że zyski wcale nie będą takie 100-procentowe. 

Horoskop dzienny - Panna

Znasz powiedzenie, że karma wraca? Zanim zdecydujesz się okłamać bliską osobę, pamiętaj, że to samo może spotkać kiedyś ciebie. Lepsza zawsze będzie trudna prawda niż najpiękniejsze kłamstwo. Sam też wolałbyś nie być oszukiwany.

Horoskop dzienny - Waga

Twoja druga połowa doprowadza cię do szału, choć starasz się jej schodzić z drogi. Podtrzymuj tę taktykę - wbrew pozorom jest to najlepsze, co w tej chwili możesz zrobić. W końcu to ty wzbudziłeś konflikt, więc teraz musisz przetrwać "ciche dni".

Horoskop dzienny - Skorpion

Niedziela to idealny moment na błogi odpoczynek. Cały dzień uda ci się spędzić dokładnie tak, jak lubisz. Sprzyjająca aura pozwoli ci zaczerpnąć nieco świeżego powietrza przed południem, wieczorem zaś bez wyrzutów sumienia możesz oddać się lekturze.

Horoskop dzienny - Strzelec

Poranek będzie dla ciebie pracowity jak każdego dnia. Kiedy zadowolisz już wszystkich wyśmienitym śniadaniem, będziesz mieć chwilę dla siebie. Wykorzystaj ją, bo nowy tydzień zapowiada się ekscytująco i pracowicie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Możesz dziś spokojnie odpuścić sobie wszystkie zmartwienia, kłopoty i myślenie o nich. Pomoże ci w tym twoja druga połówka, która zaplanowała dla was relaksujące popołudnie. Podziękuj jej należycie za jej pomysłowość i zaangażowanie.

Horoskop dzienny - Wodnik

Choćbyś nie wiem jak długo uciekał, pewne kwestie zawsze kiedyś cię dopadną. Dlatego jeśli możesz czas wziąć się za prostowanie spraw osobistych. Tylko pozamykanie dawno skończonych rozdziałów pozwoli ci ruszyć dalej ze swoim życiem.

Kosmogram - co to jest?Kosmogram - najbardziej precyzyjny horoskop. Jak go wykonać i zinterpretować?

Horoskop dzienny - Ryby

Jak zwykle zbyt wiele czasu poświęcasz sprawom i kłopotom innych. Twoje zaangażowanie jest godne pochwały, jednak cierpi na tym twój rozwój osobisty - nie masz czasu dla siebie, na odpoczynek, hobby czy spotkania z przyjaciółmi. Musisz lepiej zarządzać swoim czasem.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Fit Lovers w klinice przeszczepu włosów
Więcej o: