Horoskop dzienny - 11 lutego [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 11 lutego. Los bywa przewrotny i przygotowuje dla nas różne scenariusze. Sprawdź, czego możesz doświadczyć w ten czwartek, by się odpowiednio przygotować.

Horoskop dzienny – Baran

Twoją uwagę przyciągną sprawy zawodowe i finanse, z którymi ostatnio niestety jest dość krucho. Będziesz musiała/musiał dobrze się zastanowić, w co włożyć pieniądze, a co sobie w obecnej sytuacji raczej odpuścić. Odkryjesz w sobie pragnienie dokonania czegoś ważnego, choć przez cały dzień będziesz się głowiła/głowił, co by to mogło być. Ostudź swój entuzjazm, ponieważ pomysły wymyślone naprędce, byle coś wymyślić, rzadko okazują się dobre.

Horoskop dzienny – Byk

Dzisiaj nie będziesz sobie potrafiła/potrafił poradzić z własną nadwrażliwością. Właśnie z tego powodu zaczniesz się przejmować wszystkim, nawet sprawami, które zwykle nie miały dla Ciebie większego znaczenia. Napięcie nie będzie Cię opuszczało aż do wieczora. Później, na dobry relaks, zamarzy Ci się coś słodkiego. Nie dziw się, jeśli wieczorem wylądujesz w łóżku z kubkiem lodów.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Sama/sam siebie zadziwisz dzisiaj swoimi poglądami na temat kwestii, poruszanych przez Twoich najbliższych znajomych. Twoje zdanie może się okazać mocno kontrowersyjne, a Ty zdasz sobie z tego sprawę dopiero wtedy, jak je już wygłosisz. Chociaż z pozoru wszystko zostanie zaakceptowane, parę osób zacznie żywić do Ciebie skrywaną niechęć.

Astrologowie z faz Księżyca starają się wywróżyć, jak będziemy się czuli i na co będziemy mieli ochotęJaki wpływ mają na nas fazy Księżyca?

Horoskop dzienny – Rak

Wyjątkowo uporasz się z wszystkimi najważniejszymi obowiązkami wcześniej i będziesz mieć dla siebie popołudnie. Wykorzystaj ten czas, by pobyć trochę z najbliższymi, którzy mogli się ostatnio poczuć nieco przez Ciebie zaniedbani. Wspólny posiłek i grupowa rozrywka na pewno poprawią Ci humor, a jednocześnie umocnicie swoje więzi.

Horoskop dzienny – Lew

Niewykluczone, że właśnie dziś dotrze do Ciebie bardzo pozytywna wiadomość, która dostarczy Ci energii na kolejne, niekoniecznie łatwe chwile. Zrozumiesz też, że tu, gdzie przebywasz, jesteś w pełni bezpieczna/bezpieczny, a obecna sytuacja da Ci poczucie stabilizacji. Co więcej, znajdziesz w sobie zapał, by wreszcie zrealizować szalony plan, który dawno temu zakopałaś/zakopałeś w swojej podświadomości, by czekał na lepszą okazję.

Horoskop dzienny – Panna

Czwartek zderzy Cię z licznymi trudnościami, którym niestety będziesz musiała/musiał stawić czoła w pojedynkę. Miej jednak oczy i uszy szeroko otwarte, bo właśnie dziś w Twoim otoczeniu pojawi się ktoś, z kim będziesz nadawać dokładnie na tych samych falach. Jeśli jesteś singielką/singlem, może to być materiał na przyszłego/przyszłą partnera/partnerkę, a jeśli masz już kogoś, prawdopodobnie już niedługo zdobędziesz świetnego przyjaciela.

Horoskop dzienny – Waga

Dziś przepełni Cię pragnienie zdobycia czegoś, o czym zawsze marzyłaś/marzyłeś. Przypomni Ci się o tym dlatego, że realizacja tego, co chciałabyś/chciałbyś zrobić, okaże się możliwa właśnie w najbliższym czasie. I choć Twój/Twoja partner/partnerka może podchodzić sceptycznie do tego pomysłu, Twój entuzjazm i silne postanowienie sprawią, że w końcu odpuści.

Horoskop dzienny – Skorpion

Ten czwartek uświadomi Ci, jak długo już przebywasz w czterech ścianach, praktycznie nie wyściubiając nosa z domu, poza koniecznymi zakupami. Nic dziwnego, że zachce Ci się pobyć bliżej natury. Jeśli masz ogródek, przespaceruj się po nim, a jeśli nie, wybierz się na krótki spacer do lasu. W zimowej scenerii na pewno będzie wyglądać urzekająco. A kiedy wieczorem położysz się do łóżka, dotleniony organizm natychmiast zapadnie w zdrowy sen.

Horoskop dzienny – Strzelec

Wreszcie podejmiesz decyzję, by uporządkować swój kąt w domu. Będziesz myślała/myślał o tym przez cały czas w trakcie pracy, a kiedy wreszcie skończysz z obowiązkami zawodowymi, rzucisz się w wir porządków. Nie masz jednak co liczyć na to, że ktokolwiek z domowników Ci w tym pomoże. Na pewno znajdą świetne zajęcie alternatywne, byle tylko się nie angażować lub wymówią się zmęczeniem. Choć będziesz zadowolona/zadowolony z efektów, jakie uda Ci się osiągnąć, dotkliwie odczujesz też znużenie. Zrelaksuj się przy dobrym filmie, serialu albo książce.

Horoskop dzienny – Koziorożec

W pracy dostaniesz bardzo ważne zadanie, które trzeba zrobić na już. Choć czas nagli, poczujesz się wyróżniona/wyróżniony, ponieważ to, że przełożony wybrał do tego akurat Ciebie, oznacza, że bardzo Ci ufa. Niewykluczone, że będziesz miała/miał problemy z wyrobieniem się w terminie i chcąc zdążyć, zarwiesz noc. Mimo wszystko, Twój wysiłek na pewno się opłaci.

Horoskop dzienny – Wodnik

Odkąd wstaniesz z łóżka, będzie Ci towarzyszył niesprecyzowany lęk. Jako że nie będziesz potrafiła/potrafił znaleźć jego źródła, pozostaniesz zestresowana i nerwowa aż do wieczora. Jednocześnie możesz nie zwrócić uwagi na to, że za namową drugiej osoby kupujesz rzeczy, które kompletnie nie będą Ci potrzebne. Pamiętaj, by kontrolować swoje wydatki, bo choć jeszcze nie masz problemów finansowych, zawsze warto mieć jakieś oszczędności na czarną godzinę, która przecież pojawi się zupełnie niespodziewanie.

Młot Thora - co to jest i jakie ma właściwości?Młot Thora - kto powinien go nosić? Poznaj moce i działanie

Horoskop dzienny – Ryby

Pewna osoba liczy na to, że pomożesz jej podjąć trudną decyzję. Postaraj się spojrzeć na sprawę obiektywnie i nie bój się krytyki. Jeśli powiesz coś, co nie spodoba się tamtej osobie, przez co w konsekwencji nawet się na Ciebie obrazi, nie przejmuj się, ponieważ za jakiś czas szczerze Ci podziękuje. Wieczorem wypoczniesz w ramionach partnera/partnerki lub pogadasz z ukochaną przyjaciółką lub przyjacielem.

Zobacz więcej horoskopów na horoskopy.gazeta.pl

Zobacz wideo Daria Ładocha przez rok cierpiała na depresję poporodową. "Wstydziłam się swoich emocji" [PLOTKERSI]