Horoskop dzienny - 4 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 4 grudnia. Co może Cię dziś spotkać na polu prywatnym, zawodowym, miłosnym lub finansowym? Sprawdź, magiczną prognozę na piątek.

Horoskop dzienny - Baran

Barany poczują dziś spokój, dzień zapowiada się spokojnie zarówno w pracy, jak i w domu. Romantyczny wieczór w towarzystwie ukochanej osoby sprawi, że weekend rozpoczniesz w wyjątkowej atmosferze. Osoby samotne muszą otworzyć się na relację, która jest blisko - bliżej niż myślisz.

Horoskop dzienny - Byk

Byki mają już dość ciągłego narzekania partnera. Z relacji, która miała być wyjątkowa macie ochotę się po prostu wyplątać. Czy decyzje podjęte w przeszłości mają rację bytu tu i teraz? Odpowiedź jest w Waszym sercu, którego warto posłuchać. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźniętom piątek upłynie na długim spacerze i jeszcze dłuższym wieczorze przy herbacie. To dobra okazja do poważnej rozmowy, która już od dawna wisi w powietrzu. Spokojna atmosfera to idealne warunki do wyjaśnienia dawnych zatargów i waśni. 

Ascendent nazywany jest także drugim znakiem zodiaku.Ascendent - co to jest i jak go obliczyć? Poznaj swój "drugi znak zodiaku"

Horoskop dzienny - Rak

Raki kochają zmiany i weekend rozpoczną od metamorfozy w sypialni lub salonie. Rezultat przejdzie Wasze najśmielsze oczekiwania i już wkrótce pójdziecie za ciosem. Remont na wiosnę jest raczej bardziej niż pewny. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy zaczną gorączkowe poszukiwania prezentów, daty, rocznice to nie jest Wasza mocna strona. Tymczasem bliscy liczą na miłą atmosferę i gwiazdkę z nieba. Pomocną dłoń poda Wam Ryba, niezawodna w tematach podarunków. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny lubią mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Weekendowe atrakcje, zakupy, prezenty. Jak zwykle uda Wam się wszystko pogodzić. Wieczorem nagrodą będzie miła rozmowa z przyjacielem. Panny mają niewielu przyjaciół, ale za to tych prawdziwych. Miła atmosfera będzie towarzyszyć Wam przez cały weekend. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi czeka pracowity piątek. Projekty, sprawozdania na ostatni dzwonek. Po południu będziecie mogli w końcu odpocząć, ciepły koc ulubione wino i kolejny sezon serialu to dobry przepis na udany, piątkowy wieczór. Samotne Wagi zaskoczy wiadomość od kogoś, kto już był kiedyś w Waszym sercu. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony zaskoczą dziś wszystkich, będziecie podejmować śmiałe decyzje, które nie wszystkim przypadną do gustu. Opinie otoczenia nigdy nie robiły na Was szczególnego wrażenia, tak będzie i tym razem. W świecie ludzi bez charakteru Skorpiony są miłą odmianą. Śmiało realizujcie swoje plany, Wasze marzenia są w zasięgu ręki. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Wasz wieloletni wysiłek w końcu zostanie doceniony. Czeka Was uznanie i nagrody. To dobry czas dla kariery, wszystkie sprawy zawodowe ułożą się po Waszej myśli. Sprawy sercowe będą teraz na pierwszym miejscu, w stałych związkach sielanka, która sprawi, że dawne złe chwile odejdą w zapomnienie. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce zaplanują kameralną domówkę, warto poszerzyć grono gości o całkiem nowe osoby, które sprawią, że wieczór będzie ciekawszy. Wśród zaproszonych pojawi się ktoś, kto zawróci Wam w głowie. Osoby w stałych związkach przed odważnym krokiem powinny pomyśleć o konsekwencjach swoich decyzji. Związek dwóch osób nigdy nie jest łatwy i oczywisty, jeden wieczór może zmienić wszystko. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki nadal będą pracować nad relacjami w rodzinie, w tym temacie poruszacie się często jak słoń w składzie porcelany. Dużym błędem są spotkania w gronie osób, które się po prostu nie znoszą, udane przyjęcia i spotkania nie mogą być organizowane za wszelką cenę i na siłę. 

Chiromancja od lat ciszy się dużą popularnością.Chiromancja - wróżenie z ręki. Poznaj podstawowe zasady

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby czeka dopływ stałej gotówki z nowego źródła. Ten znak zdecydowanie potrafi zarabiać pieniądze. Końcówka roku pod tym względem będzie wyjątkowa, dobra passa nie opuści Was także w Nowym Roku. To dobry czas także dla rodziny, wszystko ułoży się po Waszej myśli. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz pokazała swoją choinkę