Horoskop dzienny - 1 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 1 grudnia. Znajdź swój znak zodiaku i przekonaj się, co szykują gwiazdy. Czy będzie to szczęśliwy dzień? Sprawdź, co czeka Cię we wtorek.

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą się dziś śpieszyć, praca, prezenty- wszystko na raz. Pod koniec dnia czeka Was nagroda, domownicy zajmą się swoimi sprawami i nie zauważą Barana zatopionego w koc na kanapie. Czas, żeby trochę odpocząć, korzystajcie do woli.

Horoskop dzienny - Byk

Byki od rana poczują się jakoś niewyraźnie, zły humor zmyje filiżanka aromatycznej kawy w dobrym towarzystwie. Ktoś coraz częściej szuka okazji do kontaktu z Bykiem, który pozostaje niewzruszony. Z czasem może okazać się, że to, czego szukacie, jest tuż obok. Oczy szeroko otwarte na nową miłość to podstawa. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta zrobią przegląd domowych przepisów, po południu zapragniecie też porządków w szafie- to jest właśnie Wasz sposób na odwrócenie uwagi od myśli, które nie dają Wam spokoju. Dobra wiadomość jest taka, że wszystko dobrze się ułoży. 

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny - Rak

Raki w końcu zdecyduj się na pierwszy krok, ale pamiętajcie nie warto od razu wykładać wszystkie karty. Zimna krew i dystans do całej sytuacji sprawi, że przyjmiecie kontrolę i to o Was ktoś zacznie zabiegać i się starać.   

Horoskop dzienny - Lew

Lwy mają jak zwykle ręce pełne pracy, połączenie obowiązków domowych z zawodowymi wyda Wam się niemożliwe, ale nie taki diabeł straszny. To, co uratuje Wam skórę to lista, z której punkt po punkcie będziecie skreślać kolejne tematy do odhaczenia. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny nie znoszą nudy, zawsze planujecie dużo zajęć i tak będzie i tym razem. Praca i życie towarzyskie to dla Was najważniejsze obszary, kto wie, być może Panny jeszcze w tym roku pomyślą o rodzinie. Już niedługo na Waszej drodze stanie ktoś, kto zostanie na dłużej. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagom udało się dopiąć wszystkie sprawy urzędowe, teraz w spokoju czekają na dalsze kroki. Dobra wiadomość jest taka, że już wkrótce Wasz spryt i upór zostanie doceniony. Końcówka roku zapowiada się wspaniale. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony zapragną zmian w swoim dotychczasowym wizerunku, to co sprawdzało się przez lata, nagle zacznie Was uwierać. Zapragniecie zmian i to na dużą skalę. Nowa Szafa, modna fryzura? Do dzieła! 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce są winne komuś przeprosiny i lepiej z tym tematem nie czekać. Przyznać się do błędu potrafią tylko nieliczni. Przemilczane sprawy z czasem zaczną nabierać na sile i nie da się już niczego uratować. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce marzą o powiększeniu rodziny, ale wciąż nie są gotowe. W głębi duszy doskonale wiedzą, że nie ma czegoś takiego jak dobry moment. Życie jest tu i teraz. Warto poruszyć ten temat z drugą połówką, marzenia są po to, aby je spełniać. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki mają za sobą ważny krok, teraz czas na reakcję drugiej strony. Pamiętajcie jednak, że wybaczyć nie jest łatwo i to od Was zależy, jak potoczą się dalsze relacje. Czas przestać udawać, że świat kręci wokół Was. 

Znak zodiaku, pod którym się urodziliśmy, ma silny wpływ na charakter, i to już od najmłodszych latZodiakalne dzieciaki. Jaki wpływ na charakter dziecka ma znak zodiaku?

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby zaczną radosne przygotowania do świąt, zapragniecie posłuchać świątecznej piosenki lub obejrzeć świąteczny film. Nie wszyscy o tym wiedzą, ale to właśnie Ryby mają doskonały zmysł organizacyjny, ale tylko wtedy, gdy mają na to ochotę.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska: Mnie przeraża i martwi wszystko, co się dzieje w naszym kraju [PLOTKERSI]