Horoskop dzienny - 3 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 3 grudnia. Czy dzisiaj czeka Cię jakieś pozytywne lub negatywne wydarzenie? Sprawdź, co gwiazdy szykują dla Ciebie na czwartek.

Horoskop dzienny - Baran

Barany czeka miły dzień, od rana wszystko będzie układać się po waszej myśli. Uda Wam się zamknąć ważny projekt i można już snuć plany na weekend. Wieczorem zaskoczy Was wiadomość od kogoś, kto od dawna chodzi Wam po głowie. Czy to już czas na nowy związek? 

 Horoskop dzienny - Byk

Byki zechcą uchylić nieba swojej drugiej połowie, wasze starania niestety nie zostaną docenione. Kłótnia i tak wisi w powietrzu, pozory się kończą i czas na poważne decyzje. Czekoladki i kwiaty lepiej zamienić na szczerą rozmowę. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta czeka dziś ważna rozmowa z przełożonym, być może to jest właśnie ten czas, kiedy warto rozejrzeć się za czymś nowym. Zamiast rewolucji podejdź do tematu spokojnie, nie zdradzaj swoich planów, tylko krok po kroku podążaj do celu. 

Bogowie słowiańscy - poznaj ich panteon.Bogowie słowiańscy - co warto o nich wiedzieć?

Horoskop dzienny - Rak

Raki czeka dziś zaproszenie na randkę, niestety propozycja padnie z ust osoby, która kompletnie Was nie interesuje. Uda Wam się wybrnąć z tej krępującej sytuacji, ale bądźcie ostrożni na przyszłość, zdarza Wam się wysyłać mylne sygnały. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy zapragną dziś zaszyć się pod kocem, ten luksus będzie możliwy dopiero wieczorem, ale już teraz w przerwie na kawę możecie wybrać film i ulubione wino. Po pracy warto pomyśleć o małych zakupach, nowa garderoba na zimę wisi nad Wami już od kilku dni. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny otrzymają dziś ważną decyzję na swoją korzyść. Proces, który trwa od dłuższego czasu, w końcu pójdzie do przodu i wszystko zacznie się układać po Waszej myśli. Czas na długo oczekiwaną nagrodę, nie ma rzeczy niemożliwych. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi zapragną małej metamorfozy, nowy kolor na włosach, a może ostre cięcie? To dobry czas na to, żeby spróbować. Wieczorem czeka Was miła niespodzianka w postaci wiadomości od ukochanej osoby, która może czymś Was zaskoczyć. Zmiany wiszą w powietrzu. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą siedzieć nad książkami, to dobry czas dla tych, którzy przygotowują się do testów lub egzaminów. Wasz trud zostanie doceniony i czeka Was świetny wynik. Pod koniec dnia warto chwilę odpocząć, dobry film i pizza to plan, który trzeba zrealizować. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce czeka podwyżka i zasłużony awans. Wasi wrogowie odejdą w cień i nie będą dłużej psuć szyków. Końcówka roku to dobra wróżba na kolejne 12 miesięcy. Od teraz będzie już tylko lepiej i spełnią się wszystkie Wasze marzenia. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce nie lubią zmian, ale tym razem nie da się ich uniknąć, przeprowadzka, zmiana pracy tym właśnie może zaskoczyć Was końcówka grudnia. To, co ukołysze nerwy Koziorożca to bliska osoba, która przetrwała z Wami niejedną burzę. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki zaczną odkładać pieniądze, to jedyna droga do celu. Czy będzie to nowy samochód, czy wymarzone wakacje to wszystko zależy od Was. Gwiazdy są po Waszej stronie i dzięki wytrwałości wszystko może się udać. 

Hematyt to kamień o niezwykłych właściwościach.Hematyt - minerał pospolity o niezwykłych właściwościach [znaczenie, działanie]

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą czarować, Wasz urok osobisty i niepowtarzalna uroda sprawi, że otoczenie będzie Wam przychylne, warto wykorzystać tę wyjątkową aurę do osiągnięcia celu, który jest coraz bliżej. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Melania Trump pokazała, jak wyglądają dekoracje świąteczne w Białym Domu